Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Wots

CE4 kipub lurisema

Recommended Posts

Appi. Eile õhtul avastasin,et aku peale oli natukene vedelikku kogunenud ning lurises ka. Neti otsing andis kiired vastused,et keskmisse torru on kogunenud vedelikku ja siis puhastasin selle ära.Täna pidin uuesti läbipuhumise protsessi ette võtma. Kas tõesti on viga olnud minu poolne,et olen veidi üle tankinud või viitab see mingile muule veale? Nüüd katsun mitte üle 1.6mli sisse tankida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda lurisemise asja juhtub pea kõigi clearodega. Pole parata, vedelik voolab sinnapoole, kuhu gravitatsioon sunnib. Aja jooksul tekivad harjumused, et mispidi konkreetseid clearosid hoida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli ka alguses CE4 ja automaatne aku. Nädala sain kasutada, kui aku enam tööle ei läinud. Tõmbasin aku lahti ja see oli paksult vedelikku täis. Usun, et probleem oli kindlasti selles, et panin liiga palju vedeliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naise ce5 lekib ka aku peale kui mitu tundi seisnud. samas kanger mt3 ja vivi stv mitte. juu ta ole odavamaotsa clearode häda, et inseneritöö on veits puudulik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et ehk siis pigem hoida nii,et Clearo jääb ülesse? Samas ööseks laua peale lebama jättes ma ei täheldanud,et järgmine päev oleks mingit lurinat olnud.Päeval taskus on ikka ots ülesse olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

seal on palju nüansse. a'la täites läks natuke keskele vói kork pold piisavalt tihedalt vói suht tühja akuga imesid liiga kôvasti ja kokkuvôttes vedelik sattus keskele kust ta siis alla voolas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli ka alguses CE4 ja automaatne aku. Nädala sain kasutada, kui aku enam tööle ei läinud. Tõmbasin aku lahti ja see oli paksult vedelikku täis. Usun, et probleem oli kindlasti selles, et panin liiga palju vedeliku.

Mul Slimil oli padruni süsteem ja automaatne aku ning kõige vähem lekkis siis aku peale kui tõmbasin nii,et alguses hästi rahulikult ja hiljem tegin pikemaid mahve kui juba oli tunda et suitsu tuleb paremini. Võib olla aurusti lihtsalt ei suuda kohe tööle hakata ning siis imed liiga palju vedelikku aurustamata vedelikku torusse juba. Eks ta üks mahlakask oli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka juurelnud miks lurisema kipuvad, kui hakkab lurisema tõmmates, siis lihtsalt coil ei jõua ära põletada nii palju kui vedelikku peale jookseb ( liiga vedel aitab aku väljundi settimine ehk või siis VG lisamine), aga kui seistes hakkab lekkima , siis ilmselt mingi tihend laseb läbi (kas ei ole korralikult kinni keeratud või lihtsalt tihend väsinud)...........ei pretendeeri absoluutsele tõele (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul luriseb ainult siis kui päris wicki auguni täidan, see kaob aga pärast paari min tõmbamist. Hoian enamasti külili (püsti hoides on nac kuiv), lekkinud on ainult ees otsast siis kui maha olen pillanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh. Võtsin peenikese riba A4 paberist. Voltisin selle hästi kokku ja siis sain selle nii alt kui ülevalt sisse lükatud sinna torusse ja kenasti ära puhastatud. Nüüd ei lurise enam midagi. Ootamine kuni üleliigne vedelik ise valgub välja võtab väga kaua aega ning puhumine minu arust ei aita kuna siis sa ju lükkad uue vedelikku jälle torru,et päris puhtaks ei saa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ce4 ja janty automaataku juba pikemat aega 2komplekti näol kasutuses. Lurisema hakkab siis, kui üle täita (üle nööri vedelik läheb). VPG 50-50 vedelikuga kipub muidugi läbi tilkuma jah, kuid väga suurt probleemi sellest ei teki. Tossu tuleb normaalselt ja ei oska kurta. Mu kulu on muidugi max 1ml päevas ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih annan ise ka siis väiksed nipid. Nüüd siis täpselt päev möödas ja kõik on korras. Muutsin veidi ka oma tõmbamise viisi,ju siis CE4 ei meeldi kui liiga vaikselt tõmmata vaid just paraja tugevusega. Töö juures ja muidu tõmbasin ikka normaalselt aga kodus õhtul arvuti ees lebotades hakkasin liiga lahjalt tõmbama. Vb ju kui tõmmata vähem kui aurustaja tossu toodab siis kipub see toss ära kondenseeruma ja alt välja jooksma .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muuseas väikse tähelepaneku tegin veel. Mul hakkas kõrbemaitset tulema järsku nö 1/3 paagi pealt ja suitsu tuli ka vähe. Keerasin huulikut vähe lahti ja nüüd asi normaalne. Kuidas üldse saab sinna vaakum sisse tekkida?Ennem pole siukest asja märganud igatahes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas neid CE4ju on ka veel mitut eri versiooni (eri tootjad), sest mu skysmoke CE4 vs nicorex CE4 on nagu öö ja päev.

Nicorexi oma kõvasti etem, sama vedeliku maitse ja kangus on ikka palju parmini tuntav. Skysmoke CE4jaga võin ainult tossu puhuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas neid CE4ju on ka veel mitut eri versiooni (eri tootjad), sest mu skysmoke CE4 vs nicorex CE4 on nagu öö ja päev.

Nicorexi oma kõvasti etem, sama vedeliku maitse ja kangus on ikka palju parmini tuntav. Skysmoke CE4jaga võin ainult tossu puhuda.

kui ostad hiinast alla ühe euroseid, siis saad ikka erilist paska veel...alati saab kehvem ka olla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hea video neile kes venitavad veel ce4-ga. Ise olen korduvalt seda teinud. Muidugi, ükski asi ei kesta lõputult!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...