Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

Teeme uue coili (vivi nova coil)

Recommended Posts

Hei!Kas Vision STV 3,5ml ise coili tehes on mõtet vatiga teha.Kas tuleb tossu rohkem.

Ma katsetasin vatiga. Mingil põhjusel sain kõrbemaitset. Tegin vati peenemaks aga ikka pikematel tõmbamistel kõrbes. Analoogselt tehtud vatiga coil aga Protank Minis toimib ideaalselt. Ehk siis minu kogemuse kohaselt sobib vatiga coil pigem alumise coiliasetuse puhul.

ma tegin vatiga, esimene kord kus ma sain üllatavalt palju auru, vatt peab olema hästi õhuke ja ennem tuleks paaki loksutada igat pidi, et vatt vedeliku peale saaks. Alguses vati maitset oli tunda kuid kadus kiiresti ära. Liigapalju ja paksult pannes ei kaogi vati maitse ära

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei!Kas Vision STV 3,5ml ise coili tehes on mõtet vatiga teha.Kas tuleb tossu rohkem.

Ma katsetasin vatiga. Mingil põhjusel sain kõrbemaitset. Tegin vati peenemaks aga ikka pikematel tõmbamistel kõrbes. Analoogselt tehtud vatiga coil aga Protank Minis toimib ideaalselt. Ehk siis minu kogemuse kohaselt sobib vatiga coil pigem alumise coiliasetuse puhul.

Thx.Aga proovin ikka järgi ja annan siin ka teada katsemeeskonnalle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei!Kas Vision STV 3,5ml ise coili tehes on mõtet vatiga teha.Kas tuleb tossu rohkem.

Ma katsetasin vatiga. Mingil põhjusel sain kõrbemaitset. Tegin vati peenemaks aga ikka pikematel tõmbamistel kõrbes. Analoogselt tehtud vatiga coil aga Protank Minis toimib ideaalselt. Ehk siis minu kogemuse kohaselt sobib vatiga coil pigem alumise coiliasetuse puhul.

Thx.Aga proovin ikka järgi ja annan siin ka teada katsemeeskonnalle.
ma tegin endale just uue vatiga, kaua juba vati peal stv ga, saaks arvuti ligi homme siis paneks tutoriali moodi pildid ülesse

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tegin endale just uue vatiga, kaua juba vati peal stv ga, saaks arvuti ligi homme siis paneks tutoriali moodi pildid ülesse

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Sa seda pilti ei viitsiks üles panna.Originaal coilid otsas peaks keerama hakkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei saa mina üle 0,5 oomi.Traat 0,20 2mm puurisaba ümber 6-8keerdu.Vatiga.

Keegi oskab öelda milles võib case olla.

Tänud ette.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei saa mina üle 0,5 oomi.Traat 0,20 2mm puurisaba ümber 6-8keerdu.Vatiga.

Keegi oskab öelda milles võib case olla.

Tänud ette.

lühis kuskil :P

 

nt. keskmine coili jalg jookseb otse kerre

mehhiga oleks hea vaadata, kus hõõgu hakkab (psühho)

 

6-8 keerdu - puusalt tulistades peaks see olema 2 +/- 0.3 (vaatasin oma sukavarrast ja 0.25 traati kayfus)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...