Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Probleemid sisselogimisel, loe teemat!

Recommended Posts

Mul mingi kala tekkinud moblas sisselogimisega.

Ma ei tea kas see seotud sellega, et mu skyfire tegi update, aga ma pean nyyd iga jummala kord end uuesti siia sisselogima. Suht närvidele käib, sellest linnukesest kasu ei ole, 30min hiljem pean jälle sisselogima, kui browser on kinni pandud. :lol:

Viimased 2 päeva see jama.

Samas muud teemad- hv, delfid jne olen ma koguaeg sisselogitud.

Kuidas asja uuesti korda saaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefonis sisse ei saa samuti. Enda arvutis jätsin paroolid ja asjad meelde, igakord kui teises arvutis sisse tahan logida siis ütleb,et vale kasutajanimi kuigi see on õige. Teises arvutis saan sisse ainult siis kui lähen emailile, avan sealt selle kirja kus on kasutaja nimi ja foorumi aadress ning selle kaudu tulen foorumisse, siis laseb sisse logida. Telefonis ei lase ültse sisse logida, väga puudust ei tunne aga aegajalt oleks hea kui saaks ka telefoniga foorumis käija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefonis sisse ei saa samuti. Enda arvutis jätsin paroolid ja asjad meelde, igakord kui teises arvutis sisse tahan logida siis ütleb,et vale kasutajanimi kuigi see on õige. Teises arvutis saan sisse ainult siis kui lähen emailile, avan sealt selle kirja kus on kasutaja nimi ja foorumi aadress ning selle kaudu tulen foorumisse, siis laseb sisse logida. Telefonis ei lase ültse sisse logida, väga puudust ei tunne aga aegajalt oleks hea kui saaks ka telefoniga foorumis käija :D

nagu mainisin tekkis see jama mul alles hiljuti.

ma päeval käingi moblaga vaid surfamas, tyytu lihtsalt, muud ei midagi.

vaevalt, et nyyd mingid kypsised vms ära kaovad, sest mujal jäävad nad alles ja autologin alati töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no eile sai (täna) natuke katsetatud.

tuleb välja, et sessioon lõppeb isegi siis, kui browser avatud. aega ma täpselt ei oska öelda, aga pakun, et mingi tunniga peaks juba väljalogitud olema. ehk kui meeles, siis katsetan seda.

tundub, et asi ikka mingites foorumi seadetes, mitte moblas.

siin on ajaliselt, kui läksin magama. jätsin browseri öösel tööle, hommikul oli sama asi sees ja 3 pilt siis sellest kui vajutasin "vaata uusi postitusi" ja väljas ma olingi

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endiselt ei toimi, Telefoniga sisse ei saa ja võõras arvutis ainult läbi meili minnes foorumisse. Ütleb ikka,et vale kasutaja nimi, võibolla asi minus aga lihtsalt teadmiseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirjutan täpselt ja caps lock-is asi ei tohiks olla. Kasutajanimi pole ka ju miskit keerulist, Nüüd installisin telefonisse mingi tapatalk-i laadse programmi, Sellega logis sisse, ei tea milles asi oli, Hetkel toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitan järgmine kord valida foorumi jalusest " Kustuta kõik foorumi küpsised" ning peale seda sisse logida. Ma ise kahtlustan, et küpsis läheb mingi teise phpbb3 foorumiga konflikti. Kas sa kasutad mõnda teist phpbb3 foorumit seal kus on probleeme olnud sisselogimisega ?

 

Kunagi öösel ma teen ühe muudatuse prooviks küpsistes veel ja vaatame kas muutub midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole seni probleeme tekkinud. :) Lucky bastard :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...