Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Biohazard

Algaja.

Recommended Posts

Nii kuna ei oska kuskile mujale kirjutada siis siia saab se postitstud. Küsimus siis selles, et miks tuleb vahepeal tõmmates konkreetne tuhatoosi maitse. Hetk tagasi just oli sama keiss ja siis keerasin watid 9 peale popsutasin veits ja mingihetk kadus jalle se maitse ja sai meelepärasema wati peale tagasi sätitud. Millest se tuhatoosi maitse tuleb ma ei saa aru. coili pesu aitab ka selle maitse vastu aga nüüd aitas ka kõrgema watiga popsutamisest. Toimunud se siis erinevate vedelikega .

 

Ehk tuleb miski reaalne seletetus asjale ja kuidas sellest koledast maktsest eemale hoida või on teistel sama asja juhtunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VG nimelt hakkab lagunema, enne kui aurustub. Enamasti mida inimesed dry hitti all mõtlevad on suutäis acrolein'i(see nn suutäis sisaldab seda siiski alla 1%). Selle vältimiseks tuleb hoida temperatuur võimalikult ühtlaselt madalal võimalikult suure pindala peal ehk siis palju wicki, HR coilid, külluses vedelikku. Mina ntx keeran novale topelt jalgadega 10 wrapiseid coile(tuleb 2.5 ohmi kanti) ja kasutan mitut 2mm paela, et sellest eemale hoida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga äkki oskab keegi seletada, mo käest küsis üks, et millise baasvedeliku sees see nikotiin on, ja kas see pannakse sinna tehases, kas mõlemasse baasvedelikku jne.., srry kui on tobe küsimus, aga ma ei osanud sellele vastata,. äkki keegi siin oskab..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikotiini võib olla nii PG kui VG sees - mina isiklikult ostan kõik baasvedelikud ühe kangusega , siis pole muret palju nikotiini segus on.

kui tahad ise teha siis kyll (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

VPG - segu VG ja PG'st, protsentuaalne suhe võib olla mis iganes aga tavaliselt müüakse selle nime all 50% PG, 41% VG, 9% H2O

BTU - inawera baasvedelik, kergelt tubakaga maitsega VPG

DNB - inawera baasvedelik, kergelt "tuhatoosi" maitsega VPG (vähem aromaatne, rohkem kärsakas kui BTU)

lisasin siia ka post3597.html#p3597

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTU on kõige ilgem baas. Isegi kinnine pudel haiseb jubedalt, nii et viisin ära garaaži... Tubaka maitsetega segatuna annab veel tõmmata, aga ruumi jääb pärast ehtne konihais (öäk)

 

Mulle meeldib segada 50% VG + 50% VPG + maitse (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka siiani kasutanud VG ja VPG segu kuna 6mg jääb lahjaks ja 12 mg on nagu liig, siis teen segu 6VPG + 12VG ja maitse.VG'd päris 50% ei lisa, pigem20-30%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...