Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Kotid/case'd

Recommended Posts

Sama karpi kasutan aga väikseks jääb, kui lisacoilid ja vedelikud kaasas. Akulaadija sinder on ruumivaras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutan aint usb laadijat.. vooluvõrgust laen harva. Samas see "üleminek" reisib seljakotis kaasa.

T3 ringiliigutamiseks on jope rinnatasku, vedelikud on naise endises meigikotis ja meigikott on mul seljakotis.

1 tagavaracoil on helsinkis ja 1 on tamperel :D

Välistan varakult võimalused, et miskit perse peaks minema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

PEaks ka mingi koti ostma kuh usaaks panna ~4 vedelikku - 2x usb kaabel, evic ja twist , carto tank ja vivi nova

 

Hetkel tööle tulles asetsevad need pintsaku taskus ja kallan siis lauapeale. Agam iskine karp case oelks hea - Kõige suurem ego karp tundub väike ja ka Provari spets case ... ei ole leidnud mingisugust analoogi kah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuskilt Jyskist vaatama mingi lillevaba meigikoti. Naine ei ole enda omast nõus loobuma (N) Krdi koi.

 

Leino, see peab siis olema mingi lady gaga prillidele mõeldud karp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Einoh olen neid Jüske ja asju uurinud aga täiesti pointless on.

 

Suvaline CD kott osta ja sealt siis need vahed välja lõigata oelks lahendus, aga mulle meeldiks kui asjad oleks jällegi fikseeritud, mitte ei tuusteldaks niisama ringi seal

 

EDIT: jah olen käinud need koduekstrad ja jüskid ja prismad jms kohad läbi - ei ole küll midagi sobivad leidnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fikseeritud suurem karbilaadne asi meenutab kohe neid CD-kotte meenutavad pinalid.. Seal igast kummijullad sees, millega pliiatseid kinni hoida.. toda pliiatsikummi saab suuremaks ka, võttes niite lahti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks on vaja 4 vedelikku kaasa tassida, yldjuhul mul 1 pudel vähem kui pildil. Hetkel 2 põhja vg-d. Tagavara vedelik ja ja mentool igaks elujuhtumiks :)

Pildilt on puudu lisacoil, aga kuna kasutuses evic, siis vähetõenäoline, et tagavara clero peesse läheb.

Ego laadijat samuti kaasas ei kanna. Microusb laadija tööl olemas.

Https://www.dropbox.com/s/tpejy3ym3sqtl ... 140955.jpg

Ei õnnestu kuidagi pildina linkida dropboxi tavaari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kannan 2 kaasas koguaeg - Twist ja eVic

lihtsalt hea on vahepeal midagi muud ka teha. ja 4 vedelikku on hetkel selelpärast, et pole ühtegi all-day mahla (liquad said otsa) ja teised on sellised "mingi aeg suudab seda maitset taluda ja siis hakkab vastu".

 

hetkel on kaasas -

hangsen õun

peleon õun

peleon maasikas

peleon fruit mix

 

 

EDIT:

Ma ei saa asju tööjuurde jätta, kuna ma ei käi päris igapeäv tööjurues vaid kasutan ära võimalust ka kodust tööd teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ma olen pool nädalat ühes linnas ja pool nädalat teises linnas.. Seega vedelikud rändavad minuga.

Varsti suvi kohal, siis võib ka autosse vast jätta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ühes jopetaskus evic ja teises 5ml pudel vedelikuga ning lisaaku (hetkel mitte kuna ära suri).

rohkem pole vaja :D

nii elaks ideepoolest 3 päeva vähemalt ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ise tinydealist ostetud 2 taalast eGo vutlarit kasutanud, aga enam ei viitsi, tööpäeva jagu vedelikku mahub vivisse ära ja 700mAh aku peab ka 8 tundi vastu. Aga hea mõte oleks laste kooli pinaleid vaadata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pinaleid olen ka uurinud aga palun seletakse miks peavad need olema roosad, või kui on ka mustad siis on peale kirjutatud Twilight ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pinaleid olen ka uurinud aga palun seletakse miks peavad need olema roosad, või kui on ka mustad siis on peale kirjutatud Twilight ...

Roosad on tüdrukute pinalid, poiste omad on lammaste ja autodega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo jaoks kasutan sellist paelaga nahktaskut, saidil on pilt ülevalgustatud, asi on ikkagi musta värvi. Pikkus on Vamole täpselt sobiv, nupp jääb täpselt sälgu alumisse osasse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

Pinali suuruseks on 230x90x70 mm. Pinal on valmistatud mustast tekstiilist ja selle ühele küljele on võimalik sublimatsioontrüki meetodil trükkida Teie pilt :P ja tekst :idea: .

Tellimiseks vajutage "Kujunda toode" nuppu. Sealt saate oma pildi üles laadida, lisada soovi korral ka teksti ja lisada muud informatsiooni oma kujunduse kohta.

 

Hind 7,99 €-

http://netikink.eu/pinalid/347-pinal.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...