Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marduuhin

Kanger protank

Recommended Posts

Nii, läks trumm, mingu ka pulgad :lol: Brittidel http://www.e-cigarettesonlineshop.co.uk/en/ tulid täna müüki ja sai üks evicu jaoks ära tellitud - odav lõbu just polnud :( Otse tellida ei saa, tuleb kontaktile kirjutada, saadavad üle PayPali arve (sh postikulu 6,5£)

 

Posted Image

 

Rohkem ilusaid pilte http://www.sun-vapers.com/kanger-protan ... irst-look/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evod BCC küll ei lurise :D pigem teeb vahetevahel sellist munapraadimise häält, praksumist :lol:

Olen kogenud, et palju sõltub ka nö puffimistehnikast - ei tohi rohkem imeda kui jõuab ära aurustada ehk siis külmalt ei tohi imema hakata ega ka lõpetada (tilk jääks järgmise puffi algusesse). Ja kui tundubki mõnikord natuke "märg" olevat, siis võimsust veidi juurde andes läheb korda (esiga) .

 

Aga ennustada muidugi ei saa ma praegu midagi, eks tulevik näitab, kas ja kui palju kooliraha maksta tuleb :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-kodanik: No kuidas Protank toimib siis?

 

Ausalt öeldes ootasin enamat. Esimene mahv oli lausa kohutav - nagu ehtsat mootoriõli oleks tõmmanud (psühho) Ei aidanud muu kui võtsin originaal 2,4 ohm coili välja ja panin Evod BCC 1,9 ohm asemele ja maitse kohe OK. Hiinlased on vist tehases õliga kõik kokku mäkerdanud :lol:

Nüüd toimib üldiselt sama hästi kui väike Evod. Täita ja puhastada on muidugi tunduvalt lihtsam :)

Hindeks praegu: käib kah :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hinne "käib kah" on ~20 naela eest natuke nigel :-)

Mind just see huvitas, et kuidas see võrreldes EVOD'iga on, sain vastuse ja tänan. Minu jaoks EVOD siiani toimib, mulle meeldib külm aur ja suurem mahtuvus oleks igati teretulnud, aga kas see seda hinda väärt on...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-kodanik: No kuidas Protank toimib siis?

 

Ausalt öeldes ootasin enamat. Esimene mahv oli lausa kohutav - nagu ehtsat mootoriõli oleks tõmmanud (psühho) Ei aidanud muu kui võtsin originaal 2,4 ohm coili välja ja panin Evod BCC 1,9 ohm asemele ja maitse kohe OK. Hiinlased on vist tehases õliga kõik kokku mäkerdanud :lol:

Nüüd toimib üldiselt sama hästi kui väike Evod. Täita ja puhastada on muidugi tunduvalt lihtsam :)

Hindeks praegu: käib kah :P

Sa oled ka üks neist kes ei tea, et uus coil tuleb ennem kuivalt läbi kuumutada ennem kui tõmbama hakkad. Kõik traadid k.a need millega ise coili saad keerata on määrdega koos. Loogiline siis, et saad mingit kõrvalmaitset. Mõnel tootel on lihtsalt seda vähem ja ei näita kohe nii julmalt välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, mul ka Protank proovitud. Vähemalt esialgu on originaal coiliga maitset natuke vähem kui EVOD'iga, aga muidu tundub päris normaalne. EVOD'i coile pidi saama ka kasutada, seega proovin selle ka ära mingi hetk...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tee ülevaade asjast eraldi teemana. Uhvo äkki paneb esilehele ka veel...:mrgreen:

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tee ülevaade asjast eraldi teemana. Uhvo äkki paneb esilehele ka veel...:mrgreen:

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Ma pole eriline ülevaadete kirjutaja ja ilmselt peaks ülevaateid kirjutama need kes selle äriga ei tegele, minu ülevaade ei pruugi inimestele sõltumatu tunduda.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, mul ka Protank proovitud. Vähemalt esialgu on originaal coiliga maitset natuke vähem kui EVOD'iga...

Tundub, et originaalist tuleb õhk liiga vabalt läbi ja ei anna piisavalt maitset kaasa, EVODi coiliga praegu tulemus parem :D . Keegi kuskil soovitas alt üks õhuauk kinni panna, ise ei ole seda proovinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, mul ka Protank proovitud. Vähemalt esialgu on originaal coiliga maitset natuke vähem kui EVOD'iga...

Tundub, et originaalist tuleb õhk liiga vabalt läbi ja ei anna piisavalt maitset kaasa, EVODi coiliga praegu tulemus parem :D . Keegi kuskil soovitas alt üks õhuauk kinni panna, ise ei ole seda proovinud.
Proovisin ka EVOD coiliga, tulemus on parem aga ikka kaugel iClear 30'st, isegi EVOD'il on rohkem maitset. Ma ei saa aru kas see juba mainitud õli maitse on see mis maitse ära võtab või milles probleem on, ometi võiks ju EVOD coil ka Protank'i sees sama hea olla kui EVOD'i sees. Proovin mõned paagitäied veel tõmmata, ehk läheb paremaks, aga hetkel tundub see vedeliku raiskamisena.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru kas see juba mainitud õli maitse on see mis maitse ära võtab või milles probleem on

Just, võtsin pulkadeks lahti ja leotasin kuumas nõudepesuvahendiga vees ja see õli/vaha kõrvalmaik kadus ära ;)

 

Niisiis järjekordne katsetus vastavalt soovitusele:

In standard form it's okay for those who like a very airy draw and decent flavour.

If you want to get the best out of it, recoil it with a loop of 2mm silica and lay a single piece over the top. Four turns of 0.20 Kanthal gives me 1.7ohms and I run that at 3.4v on a Provari. There are three holes in the connector; I closed two of them using candle wax and the draw was much tighter but I found that the hit was a little on the hot side so I have since used a needle to open one slightly, making it around one and a half holes! The draw is now ideal for me and the balance is perfect as it gives plenty of vapour and delivers 100% on flavour.

I have 11 other atties to compare it with, most costing considerabley more than the Protank (Penelope, Cobra, Killer, Steam Machine, Talos, Nautilus, Boge, Innokin) and to be honest the Protank cannot be bettered for flavour by any of them. Spend a few minutes recoiling and setting it up and it's a joy to vape.

Kuna ei viitsinud traadiga mängima hakata, siis väänasin EVODi 1,9 oomisel coilil saba maha ja panin orig. colili saba asemele (psühho) . Lisaks ka 2 alumist õhuauku kinni (murdsin hambatiku otsad sisse :lol: ) ja tulemus väga OK - palju soojemat ja tuntavalt tugevama maitsega auru (pinge 3,7V) (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ei viitsinud traadiga mängima hakata, siis väänasin EVODi 1,9 oomisel coilil saba maha ja panin orig. colili saba asemele (psühho) . Lisaks ka 2 alumist õhuauku kinni (murdsin hambatiku otsad sisse :lol: ) ja tulemus väga OK - palju soojemat ja tuntavalt tugevama maitsega auru (pinge 3,7V) (esiga)

Sain ma õigesti aru, et sa panid Protank coili õhutoru EVOD coili külge? Miks? EVOD'i coil toimin ju Protank'is originaalsel kujul ja lisaks käib sealt õhk natuke raskemini läbi, seega tulemus on parem minu meelest.

 

Et see kogu teema nii vingumisena ei tunduks, siis Protank'il on positiivseid külgi ka. Tegelikult ta ju toimib täiesti rahuldavalt, ei lurise ega leki. Kurgulaks on päris hea. Näeb päris hea välja musta eVicu otsas. Mahutab päris palju vedelikku. Ma lootsin et maitset on sama palju kui EVOD'iga, siis oleks mina rahul olnud sest mulle meeldib Liqua Turkish Tobacco't EVODiga tõmmata ja tahtsin hirmasti saada sama asja suurema mahtuvusega. Ma siiani ei saa aru miks Protank'iga vähem maitset on kui sama coili kasutada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...