Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Ettevaatust happeliste vedelikega.

Recommended Posts

Mul oli algul kurk vähe kähe ja öösel kippitas, aga nüüd kui olen olnud 50:50 segu peal, pole tundnud nagu, lisaks olen vähendanud nikotiini annust 12mg peale. Üks asi veel, praegu on sügis ja külmetused kerge tulema, mul oli kah kurk imelik nädalotsa ja siis läks lausa valusaks kohe, nii et tasub igaksjuhuks üks theraflu ära juua ja pääseb suuremast jamast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli algul kurk vähe kähe ja öösel kippitas, aga nüüd kui olen olnud 50:50 segu peal, pole tundnud nagu, lisaks olen vähendanud nikotiini annust 12mg peale. Üks asi veel, praegu on sügis ja külmetused kerge tulema, mul oli kah kurk imelik nädalotsa ja siis läks lausa valusaks kohe, nii et tasub igaksjuhuks üks theraflu ära juua ja pääseb suuremast jamast.

ma yldiselt öösiti magan

 

aga kui kurk valus,siis soovitan poole lahjemat tõmmata. pole mõtet end piinata (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen alates jaanuarist ainult õuna teinud millele mentooli sisse seganud. Vivi STV'd pole katki teinud aga veidi tuhm on küll.

Pigem pani mõtlema see, et kuidas organismile see asi mõjub? Alates e-suitsu tegema hakkamisest on päris tihti kurk kähe või veidi valus olnud - äkki juba vedeliku kaela ajada asi? kangust 8-10mg tavaliselt ja 250-300mahvi päevas.

Aga VG/PG suhe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.e-vapour.eu/aroom/Inawera_ar ... awera_Lime lõhkus 2 iclear30

Iclear30 läks VPG baas 12mg kangusega ja 5 tilka 10ml kohta, 2h pärast praod sees.

Iclear 30s läks sama baasi 40 tilka 30ml baasile ja kannatas ühe paagi ära imeda, teine paagitäis muutis clearo piimjaks ja murdus keerme kohalt(äkki olin ise ka süüdi istudes autosse vamo pükste tagataskus)

Kuda krt te seda laimi tõmbate? Maitse on muidu (Y) kuid tugevamat tanki nõuab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida sellise sööbiva vedeliku aur kopsudele ka teha võiks? Loogiliselt võttes ei saa ju midagi head olla, kui samad osakesed, mis plastikut lõhuvad, kopsu jõuavad. Ise sain ka mingi Inawera omaga ic30 plastiku valgeks ja peale seda rohkem seda kasutanud pole. Ehk oli ka laim, ei mäleta enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul inawera Laim käinud läbi nii iclear30s-ist kui ka vivist. Mõlemad siiani ideaalsed. (Y) Mu segu oli natuke lahjem, umbes 3 tilka 10ml kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apelsin on ka happeline. ega ta sellepärast su tervist riku...

Tahad öelda, et kui viskan tüki apelsini oma clearosse, siis lööb plastiku valgeks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pange fooliumist müts pähe ja sööge seemneid (esiga)

Coca cola teeb ka imelisi asju, aga kõik joovad seda jne

Kange alko muudab õhukese plasti pehmeks.....siiani mu magu veel peest välja ei ulatu (lamp)

Äädika lahus eemaldab katlakivi, samas vennad panevad koos syldiga endale kõhtu

 

Ah ma rohkem ei viitsi trykkida

 

Mingi kampaania lahti läinud viimase nädalaga, mõista mõista mis vedelik teeb su kõhu ja muude loomadega.

 

 

Tõmmake bondi edasi kui ei meldi (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aahh, jummala tavaline ja mõtetu räuskamine läheb kohe lahti, kui miski võimaliku negatiivse kohta uurida. Kõik on 100% positiivne... ei tea, kellel see müts huvitav meist peas on... Sa jeesus midagi maohaavadest oled kuulnud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei usu ma, et maohaavad tulevad sellest nii kiiresti. Lihtsalt see plast on kehva mõndadel. Kusagilt lugesin ka, millest neid tehakse ja osad ongi sellised viletsad, mis ei kannata 'suhkru vett' ka... Ära võta südamesse, see happeliste vedelike teema on mujal maailmas põhjalikult läbi mämmutatud ja pole miskit hullu. On muidugi mingid eriti vänged segud olemas, aga nende müügi kohtades on ka hoiatused kirjutatud. Nagu eespool kirjutati, vähem tilku oma baasi hulka ja kõik on ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis siin ikka südamesse võtta ;) Tekkis lihtsalt selline küsimus. Ja noh, eks vastav hoiatus oleks juba ammu ülal, kui kellegil miskit kopsudele oleks teinud (ammused pahvijad nt.) Clearo plastik on muidugi täitsa teine asi, mille peale ma pole üldse enne mõelnud ja kindlasti see suurimat rolli mängibki. Aga jah, happeliste asjadega nt. kõrvetistega annab magu teada, et nüüd on liiale mindud. Ei tea, kuidas kopsud võiksid häiret anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

elamine yldse on yx kahjulik tegevus.

kui on valida e-suits või tavasuits, siis ilmselgelt viimane. keegi pole öelnud, et see on tervislik, aga ma usun, et see on vähem kahjulik kui tava suits.

 

kõik see tegevus on 100% vabatahtlik :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

elamine yldse on yx kahjulik tegevus.

kui on valida e-suits või tavasuits, siis ilmselgelt viimane. keegi pole öelnud, et see on tervislik, aga ma usun, et see on vähem kahjulik kui tava suits.

 

kõik see tegevus on 100% vabatahtlik :idea:

100% nõus. Kahest kahjulikust on e-suits kindlalt hulga vähem organismi tappev. Siiani, alates esimesest aurupahvakast pole ma ühtegi kõrvalnähtu veel tundnud. Analoogiga oli koguaeg suukuivus ja hommikune "suitsumehe" kõha/rõga, millest enam pole jälgegi. Kui veel tervislikumat tahta, tuleb lihtsalt maha jätta.

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui veel tervislikumat tahta, tuleb lihtsalt maha jätta.

 

Ja võidad paar aastat oma elunatukesele juurde ;) kus komberdad kepi najal ringi ja omakse ajavad sulle lusikaga piimasuppi suhu. Tekib küsimus kas selle nimel on selline vagur elu elamis väärt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui veel tervislikumat tahta, tuleb lihtsalt maha jätta.

 

Ja võidad paar aastat oma elunatukesele juurde ;) kus komberdad kepi najal ringi ja omakse ajavad sulle lusikaga piimasuppi suhu. Tekib küsimus kas selle nimel on selline vagur elu elamis väärt?
lisaks veel, et põis ei pea ja halvemal juhul annab ka sulgurlihas tagapool järele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alati aitab väike jook ja seda lausa mitmes plaanis :D

 

In a new study published in journal “Alcoholism: Clinical and Experimental Research”, the University of Texas don says drinking may help alcoholics live longer.

(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vahepeal olen ise targemaks saanud:

polycarbonate on kõige levinum clearo plastik, selge välimusega ja jäik

polyethylene terephthalate on kõige levinum pudeli plastik, selge välimusega, paindlik

high density polyethylene kasutatakse ka vahest pudelites/tankides, udune, paindlik

low density polyethylene kasutatakse vahest pudelites, udune, pehme

polypropylene kasutatakse vahest tankides, piimjalt udune, jäik

 

e vedelikes olevatele hapetele peavad need kõik hästi vastu välja arvatud polycarbonate mis laguneb ja vabastab vedeliku sisse bisphenol a'd mis inimese kehasse sattudes matkib estrogeeni

Nikotiin on aromataasi inhibiitor, alandab su enda östrogeene.

 

Aga bisfenool-A mõju on natuke keerulisem.

 

Kõige ohutum, aga mitte 100% ohutu plast on vist polüpropüleen.

 

Kasutage pyrex klaasist tanke ja mured murt

Pyrex on kaubamärk, sisulise tähenduse kaotanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...