Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

Eesti Post - Omniva

Recommended Posts

Äkki keegi peaks tegema Liqua karbist ja pudelist pildi kus ära märkida kõik asjad mis nõutud punasega ja küsida vastust et miks ikka ?

Kui kellegil Liqua pudel ja karp olemas peaks käima nendega Ravimiametis ja sealt küsima, kas kõik on OK

Kasutaja tripp saatis ravimiametile pildid Liqua karbi ja pudeli andmetest ja sai ju vastuseks, et kõik ok (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, vabandust. Meelest läinud. Äkki peaks selle kirja edastama veelkord eesti posti.

Ravimite isiklikuks tarbeks postiga saatmisel Eestist välismaale või välismaalt Eestisse võib ühes saadetises Ravimiameti loata olla kuni viis alltoodud suurusega avamata jaemüügipakendit. Ravimid peavad olema tootja pakendis.

 

Jaemüügipakendi suurus on tahketel ravimvormidel (tabletid, kapslid) kuni 100 ühikut, pulbritel lahuse valmistamiseks 500 g, homöopaatilistel graanulitel 50 g, infusioonilahustel ja suukaudsetel lahustel 500 ml, süstitavatel ravimvormidel 10 ampulli või viaali, välispidistel ravimitel 200 ml või 200 g, droogidel 100 g, inhaleeritavatel ravimpreparaatidel kuni 120 annust, ravimplaastritel 10 ühikut.

 

E-sigareti täitevedelikke käsitleme inhaleeritavate ravimitena. Seega kuni viis 30 ml täitevedeliku pudelit (15 annust pudeli kohta) võib Ravimiameti loata eraisik eraisikule isiklikuks tarbimiseks saata.

 

Kui posti teel saadetavate ravimite kogus (5 pakendit) või pakendi suurused on ületatud, tuleb Ravimiameti luba taotleda kõikidele saadetises olevatele ravimitele.

 

Posti teel on keelatud saata anaboolseid steroide, narkootilisi ja psühhotroopseid aineid ja ravimeid, täisverd ja verekomponente, meditsiiniliseks kasutamiseks ettenähtud rakkusid ja kudesid ning uudseid ravimeid.

 

 

 

Lugupidamisega

 

Qqqq Ccccc

Ravimiamet

 

 

Pool tundi tagasi sai see just minu poolt edastatud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi peaks tegema Liqua karbist ja pudelist pildi kus ära märkida kõik asjad mis nõutud punasega ja küsida vastust et miks ikka ?

Kui kellegil Liqua pudel ja karp olemas peaks käima nendega Ravimiametis ja sealt küsima, kas kõik on OK

Kui OK ei oleks, siis poed 0-Liquat ametlikult sisse osta ju ei saaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyr, see oleks nagu film Lõputu küünlapäev........

Kõik on õige, lubavad edasi öelda, bljabljablja

Ja järgmise saadetisega lähme nullist täpselt samale ringile (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi peaks tegema Liqua karbist ja pudelist pildi kus ära märkida kõik asjad mis nõutud punasega ja küsida vastust et miks ikka ?

Kui kellegil Liqua pudel ja karp olemas peaks käima nendega Ravimiametis ja sealt küsima, kas kõik on OK

Kui OK ei oleks, siis poed 0-Liquat ametlikult sisse osta ju ei saaks ;)

No eesti poed küll mingi näitaja ei ole, siin müüvad ju enamus ka nikotiiniga vedelikke. Aga Liqua osas on sul õigus, Liqua pakendil on vajalik märgistus olemas.

 

Tyr, see oleks nagu film Lõputu küünlapäev........

Kõik on õige, lubavad edasi öelda, bljabljablja

Ja järgmise saadetisega lähme nullist täpselt samale ringile (kick)

Ma ei ole siiani näinud et kellegi ESIMENE kuni 5 pudelit sisaldanud pakk oleks tagasi läinud. 3 kuu jooksul võib eraisik sulle saata kuni 5 pudelit. Kõik mis on üle selle, läheb igati seaduslikult tagasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole siiani näinud et kellegi ESIMENE kuni 5 pudelit sisaldanud pakk oleks tagasi läinud. 3 kuu jooksul võib eraisik sulle saata kuni 5 pudelit. Kõik mis on üle selle, läheb igati seaduslikult tagasi.

Näiteks mu töökaaslase oma saadeti tagasi ja see oli esimene tellimine temal sealt hiinamaalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole siiani näinud et kellegi ESIMENE kuni 5 pudelit sisaldanud pakk oleks tagasi läinud. 3 kuu jooksul võib eraisik sulle saata kuni 5 pudelit. Kõik mis on üle selle, läheb igati seaduslikult tagasi.

Näiteks mu töökaaslase oma saadeti tagasi ja see oli esimene tellimine temal sealt hiinamaalt.

M.O.T.T. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vaadata vastusena saadetud põhjendust siis seal ei viidata korduvale tellimisele tagasisaatmise põhjusena.

See põhjendus on koguaeg sama, ilmselt see vastaja ei teagi täpselt miks midagi tagasi saadeti ja saadab standardvastuse. Ravimiseadus ütleb et 3 kuu jooksul võib saada ainult ühe paki.

Ma ei ole siiani näinud et kellegi ESIMENE kuni 5 pudelit sisaldanud pakk oleks tagasi läinud. 3 kuu jooksul võib eraisik sulle saata kuni 5 pudelit. Kõik mis on üle selle, läheb igati seaduslikult tagasi.

Näiteks mu töökaaslase oma saadeti tagasi ja see oli esimene tellimine temal sealt hiinamaalt.

Ok, siis ehk on mõni. Muud nõuded olid ikka kindlasti täidetud? Siin teemas polnud mulle ühtegi sellist juhust veel silma jäänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakk oli eraisikuna saadetud ja Liqua vedelikega ja 3*30ml. Enne seda ta polnud posti teel tellinud vaid ostnud siit lihtsalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi peaks tegema Liqua karbist ja pudelist pildi kus ära märkida kõik asjad mis nõutud punasega ja küsida vastust et miks ikka ?

Kui kellegil Liqua pudel ja karp olemas peaks käima nendega Ravimiametis ja sealt küsima, kas kõik on OK

Minu meelest keegi saatis Ravimiametile need pildid.. ja sai ka vastuse, et kõik ok.

Tollitädi ütles mullegi, et vajalikud andmed on tglt pakil olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varasemal ajal olen ise tellinud otse ja mitte väikseid koguseid (suurim oli 180 pudelit korraga) - kordagi pole postist tagasi läind.

Vahest aitas see, et tellisin töö aadressile ja aadressis kajastus ka firma nimi (kyll selleks, et postipoiss teaks kuhu tulla :) )

Või on lihtsalt õnneks läinud. Viimane saadetis sama süsteemiga saabus 2 nädalat tagasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varasemal ajal olen ise tellinud otse ja mitte väikseid koguseid (suurim oli 180 pudelit korraga) - kordagi pole postist tagasi läind.

Vahest aitas see, et tellisin töö aadressile ja aadressis kajastus ka firma nimi (kyll selleks, et postipoiss teaks kuhu tulla :) )

Või on lihtsalt õnneks läinud. Viimane saadetis sama süsteemiga saabus 2 nädalat tagasi.

Tellisid Hiinast :?:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varasemal ajal olen ise tellinud otse ja mitte väikseid koguseid (suurim oli 180 pudelit korraga) - kordagi pole postist tagasi läind.

Vahest aitas see, et tellisin töö aadressile ja aadressis kajastus ka firma nimi (kyll selleks, et postipoiss teaks kuhu tulla :) )

Või on lihtsalt õnneks läinud. Viimane saadetis sama süsteemiga saabus 2 nädalat tagasi.

Tellisid Hiinast :?:

Ikka hiinast 8-)

Aga mitte eraisikutelt vaid hulgist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post24 kohta: Inimesed kaotavad oma pakke, toon välja kaks kirja:

"Tere, teadmiseks teistele kelle pakk samuti kaduma läinud soovitan pöörduda konkurentsiameti poole, ise ootan juba põhimõtteliselt kuuaega oma paki saatust, kuid siiani pole vastust saanud ning kirjadele enam ei vasta ning helistades ütleb teenindaja, et tema ei tea midagi. Loodan et konkurentsiamet võtab nüüd asja käsile." Tekib küsimus, kuidas saab pakk lihtsalt ära kaduda? Kulleri enda eksitusest? See kes paki teele paneb, saadab valele aadressile? Mis tegelikult toimub on puhas absurd. Inimesed jäävad lihtsalt oma pakkidest ilma. Inimene kirjutas:

"Tere postitasin mõned päevad tagasi post24ga paki , kuidas on see võimalik , et kapp mis mulle avanes oli juba koos pakiga ? Hea on , et olen südamega inimene ja seda pakki sealt ära ei võtnud , mõnikord ei pruugi niiviisi vedada inimesel , kelle pakk seal kapis seisis ."

 

"Halan oma halvast kogemusest.

Tahtsin teisipäeva hommikul Tallinna kesklinnas Viru keskuse pakiautomaadis pakki saata. Maksin paki eest ära ja avanes uks, kus oli kellegi teise pakk juba sees!!! Helistasin infosse ja küsisin, mida teha. Soovitati pakk kas koos teise pakiga kappi panna või lähimasse postkontorisse tuua. Loomulikult otsustasin postkontori kasuks, tundus turvalisem. Postkontoris kinnitati, et kuller viib paki õigesse kohta (Magistraali keskusesse, mis on u poole tunni kaugusel). Eilseks õhtuks polnud uksekoodi saadetud, seega helistasin infosse ja küsisin, kus pakk olla võiks. Minu üllatuseks vastati, et pakki ei olegi üldse. Lubati uurida, kus pakk on ja tagasi helistada.

 

Tänaseks on paki teele panekust juba kaks ja pool päeva möödas ning pakki ei ole infosüsteemis ikka veel "olemas".

Kuidas saab nii olla, et avanevad juba kasutuses olevad kapid ja teiseks, et pakid lähevad kaduma?

Ma olen Post24 teenuses äärmiselt pettunud!"

 

Minu enda pakk tuleb juba 4 päeva Tartust Tallinnasse. Helistades ei saa ühtegi selget vastust. Enda facebooki infoks on Post24 seadnud: Selleks, et rõõmu jaguks rohkem, paigaldas Eesti Post üle Baltikumi välitingimustesse unikaalsed pakiautomaadid Post24. Post24 on kiire, mugav ja soodne viis saata ja saada pakke sõltumata kellaajast või nädalapäevast.

 

"Post24 on kiire, mugav ja soodne viis" - ajab naeru peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muutsin natukene kirja ja saatsin ajalehtedesse laiali. Kiiresti reageeris postimees:

 

Tiina Kaukvere

13:13 (8 minutit tagasi)

 

saajale mina

Tervist!

Saime kätte Teie kirja ja plaanime selle avaldada. Meie poole pöördujaid on mitmeid, uurin Eesti Postilt, milles on asi.

Suur tänu teemasoovituse eest! Saatsin Teie kirja edasi kolleegidele tarbijatoimetusest.

 

Heade soovidega

Claire Peinar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ootan juba 3.ndat päeva vastust, mis põhjusel nad mu vedelikud tagasi saatsid aga mida ei ole on nende vastus :( , krt võiks vastata sama kiiresti kui mu paki tagasi saatsid tra küll (psühho)

 

Vabandust ebatsensuursete sõnade eest kui kedagi häirib

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ootan juba 3.ndat päeva vastust, mis põhjusel nad mu vedelikud tagasi saatsid aga mida ei ole on nende vastus :( , krt võiks vastata sama kiiresti kui mu paki tagasi saatsid tra küll (psühho)

 

Vabandust ebatsensuursete sõnade eest kui kedagi häirib

Saatsin Eesti Postile siis sellise kirja:

Tere

 

Sooviksin informatsiooni minu saadetise RQ123456789SG kohta mis saabus Eestisse Hongkongist 23.06.13 ja lähetati tagasi samal kuupäeval ning mis sisaldas inhaleerimiseks mõeldud ravimeid 5 x 30ml ja mis on vajalikud minu sõltuvuse raviks. Saadetis lähetati eraisiku poolt. Kõik nõuded ravimite pakendamise, koguse jms. olid täidetud 100%.

Ennetades Teie poolt saadetavat vastulauset viitega Ravimiameti nõuete mittetäitmise ja seisukohaga, saadan Teile Ravimiameti seisukoha mis suhtluses nendega mulle saadeti.

 

(ülevalpoolmainitud ravimiameti seisukoht)

 

Minu kirjale siis selline vastus:

 

Tere!

 

Vastusena Teie päringule teatame, et Saadetis on tellitud firmast www. timyang com. Tollil on olemas ka koopia saadetise pakendist.

 

Tellitud saadetises on e-sigareti täitevedelik 5x30 ml, mis sisaldab nikotiini 18mg/ml. Toodetel ja nende pakenditel puudub täpne info koostise ja kasutamise kohta, puudub partii number. Ravimiameti, Tarbijakaitse ja Tervisekaitse poolt on kinnitatud nõuded e-sigarettide kapslitele ja täitevedelikule, mis seisneb selles, et nendel toodetel või nende toodete pakenditel peab olema info neis sisalduvate aine nimetuste, koguste ja partii nr ning kehtivusaja kohta ja nad ei tohi sisaldada nikotiini. Antud juhul on nõuded täitmata, seega on saadetis tagastatud saatjale.

 

 

Lugupidamisega

See ja see

 

Tegelikult sisaldas minu pakk

3 pudelit 18mg

1 pudel 9mg

1 pudel 0mg

Ja saatjaks hr.Tim Yang

 

Krt. jookse nagu peaga vastu seina :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...