Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

Eesti Post - Omniva

Recommended Posts

Mina küll kuskilt välja ei loe, et ei tohi sisaldada nikotiini, see neil mingi uus kiiks välja mõeldud (psühho)

Neil on palju kiikse juurde tekkinud (kick)

Hakkab juba tunne tekkima, et kellegile on mingit raha visatud ja kästud kõik pakid e-vedelikuga tagasi saata valimatult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina küll kuskilt välja ei loe, et ei tohi sisaldada nikotiini, see neil mingi uus kiiks välja mõeldud (psühho)

Neil on palju kiikse juurde tekkinud (kick)

Hakkab juba tunne tekkima, et kellegile on mingit raha visatud ja kästud kõik pakid e-vedelikuga tagasi saata valimatult

kle, pakid, kus pole vedelikegi, lähevad avamata tagasi. (mingi must nimekiri tellijatest kusagil ehk peidus)

ametlikult on kõik korrektne, ametid teavitavad posti jne.

tulemus on ikka sama, järgmise ringiga lähevad tagasi (N) samas tulevad vahel ka pakid läbi, mis ei tohiks tulla (firma logod peal jne)

ja ka ainult maitsed. suure summa eest tellimine on väga riskantne, pead arvestama, et suur tõenäosus on kaubas ilma jääda. läheb tagasi. ok, yritavad sulle veel seda saata, läheb tagasi.

lõpuks nad enam ei saada ja annavad sulle 800€ krediiti poes, mis sa seal kokkuostma hakkad?

 

see eelnev on suht teooria, keegi pole praktiseerinud sellise summaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina küll kuskilt välja ei loe, et ei tohi sisaldada nikotiini, see neil mingi uus kiiks välja mõeldud (psühho)

Neil on palju kiikse juurde tekkinud (kick)

Hakkab juba tunne tekkima, et kellegile on mingit raha visatud ja kästud kõik pakid e-vedelikuga tagasi saata valimatult

kle, pakid, kus pole vedelikegi, lähevad avamata tagasi. (mingi must nimekiri tellijatest kusagil ehk peidus)

ametlikult on kõik korrektne, ametid teavitavad posti jne.

tulemus on ikka sama, järgmise ringiga lähevad tagasi (N) samas tulevad vahel ka pakid läbi, mis ei tohiks tulla (firma logod peal jne)

ja ka ainult maitsed. suure summa eest tellimine on väga riskantne, pead arvestama, et suur tõenäosus on kaubas ilma jääda. läheb tagasi. ok, yritavad sulle veel seda saata, läheb tagasi.

lõpuks nad enam ei saada ja annavad sulle 800€ krediiti poes, mis sa seal kokkuostma hakkad?

 

see eelnev on suht teooria, keegi pole praktiseerinud sellise summaga

Siis pole muud teha kui e-poest omale Hiina naine tellida :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las toovad välja punkti, kus on öeldud, et nikotiini ei või sisaldada..

Ja kui pakil on firma templid peal, siis on see poe bläkk..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sain Post24-ga sellise kogemuse osaliseks, et neid krdi kappe ma enam mitte iial ei kasuta. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sain Post24-ga sellise kogemuse osaliseks, et neid krdi kappe ma enam mitte iial ei kasuta. :evil:

Jäid kappi kinni? :)

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovisin saata täna pakki, sisestasin andmed, maksin paki eest ja automaat käskis võtta aadressikaart. Mida aga polnud oli aadressikaart! Kuna pakile ma eraldi andmeid polnud kirjutanud (pole ju vaja, kui automaat väljastab kleebitava kaardi) ei julgenud ma pakki kappi panna. Minu seljataga ootas juba järgmine klient ja lõpetasin tehingud (katkestada ju enam ei saa) ja helistasin Eesti Posti infoliinile ja kena tütarlapse hääl automaatvastajalt teavitas, infoliin töötab ainult nädala sees ja vist laup. ka mingi aega. Seega täna (pühap) ma sealt abi ei saanud ega ka teavitada pakiautomaadi rikkest. Veidi hiljem taipain, et mul pole ju ühtegi tsekki, mille alusel Eesti Postilt raha tagasi küsida ning pöördusin automaadi juurde tagasi. Seal oli üks neiu, kes parasjagu kleepis oma pakile aadressikaarti. Ütlesin talle, et ta igaks juhuks kontrolliks andmeid. Oligi minu aadressikaart!! Mõtlesime mida teha.. Ta tiris vale kleebise maha ja andis mulle. Oma pakile kirjutas igaks juhuks ka oma andmed ja pani paki kappi siiras lootuses, et pakk ikka kohale läheb. Nii kui ta oli kapi sulgenud trükkis automaat talle õige kaardi. Kui ma poleks tagasi läinud oleks minu tuttav saanud vale paki.. võib-olla läks täna Rakvere pakiautomaadist teele mitu valet pakki, ma ei tea. Ma ei saanud ka kedagi automaadirikkest teavitada, sest infoliin ei tööta. Mina aga istun siin, saatmise eest makstud ja minu käes on pakk koos maharebitud aadressikaardiga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei taha üldse neid Post24 kappe kasutada.. aga Sauel pole vist Smarti.

Homme viin paki postkontorisse, ehk õnnestub nii.

Aga pretentsioon sai esitatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sama seis olnud, aadressikaarti ei tulnud. Panin paki lihtsalt kappi ja mingi ime läbi jõudis ikka kohale. Aga jah, kui vähegi võimalik siis valin edastajaks kas smartposti või eesti posti kulleri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige haigem on just see, et järgmine klient sai minu kaardi.. nii need pakid kaovadki.

Õnneks on tuttav nõus ikka Laagri Smardiga.. nii saan vähemalt kindel olla, et ta paki kätte saab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sihtpuntis pole peale ep midagi, siis mingu lähimasse smartposti järgi, see ep on saast kuubis.

laagris peaks sp olema.

 

või siis tuleb postkontorist saata või koju järgi kutsuda või......

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sihtpuntis pole peale ep midagi, siis mingu lähimasse smartposti järgi, see ep on saast kuubis.

laagris peaks sp olema.

 

või siis tuleb postkontorist saata või koju järgi kutsuda või......

Jep, õnneks laagris on.

Soovitasin EP olemasolevate automaatide tööd parandada, mitte uusi mittetoimivaid kappe avada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

helistasin Post24 infoliinile,passisin 6 min ooteliinil, siis sain rääkima hakata oma probleemist, rääkisin ära viskas uuesti ooteliinile, peale 5 min ootamist selgus, et eelnevast kõnest ja facebooki kaebusest polnud mingit abi. Facebooki kirjutas post24 et hakkavad tegelema sellega, ehk siis otsima mu pakki. Klienditeenindaja vastas mulle aga, et keegi ei ole sellega tegelemagi hakanud. Võttis mu telefoni numbri ja lubas tagasi helistada kui selgub midagi. Ma arvan et seda kõnet võibki ootama jääda. POSTITEENUS (Y)!! -.- (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

helistasin Post24 infoliinile,passisin 6 min ooteliinil, siis sain rääkima hakata oma probleemist, rääkisin ära viskas uuesti ooteliinile, peale 5 min ootamist selgus, et eelnevast kõnest ja facebooki kaebusest polnud mingit abi. Facebooki kirjutas post24 et hakkavad tegelema sellega, ehk siis otsima mu pakki. Klienditeenindaja vastas mulle aga, et keegi ei ole sellega tegelemagi hakanud. Võttis mu telefoni numbri ja lubas tagasi helistada kui selgub midagi. Ma arvan et seda kõnet võibki ootama jääda. POSTITEENUS (Y)!! -.- (öäk)

Kes Sulle saatis paki? See peaks saatja probleem olema seda kadunud pakki otsida (kuni paki kättetoimetamiseni kuulub pakk saatjale).

Share this post


Link to post
Share on other sites

buytech

 

-- 01 Juul 2013 16:30 --

 

vastus siis mu kaebusele läbi postimehe, artiklit pole veel avaldatud:

Tere

 

Esmalt vabandan, et pole jõudnud Teie küsimustele operatiivsemalt vastata. Kuna täidan praegu kahe inimese tööülesandeid ning inimesi on puhkuste tõttu keerulisem kätte saada, on vastus veninud.

 

 

Vastuseks Teie esimesele kirjale, kus pakk pidi jõudma Magistrali keskusesse ning anti üle Tallinna postkontorisse, on leidnud lahenduse. Saadetis vormistati uuesti ja ladustati eelmise nädala lõpus. Loodetavasi on klient tänaseks ka oma paki kätte saanud.

 

 

 

Selgitan, miks on viimasel ajal olnud juhtumeid, kus kapis on kaks pakki korraga ning mida me selle olukorra lahendamiseks teeme.

 

 

Kui kapp on täis, siis võiks klient võimalusel oma paki samasse kappi mahutada, kui ei mahu, siis viia postkontorisse. Klientide kapid on täis teiste klientide pakke, sest mõned teised kliendid on eeldanud, et kapiukse sulgemine mõjub tagastusena ka siis, kui pakki pole sealt üldse välja võetudki. Õige tagastus seisneb oma paki kapist välja võtmises ning seejärel sõnumiga saadud tagastuskoodi kasutamises pakiautomaadis ja siis vastavasse avanenud kappi oma paki paigutamises. Vastasel juhul ei liigu kliendi tagastus tema algse saatjani ning tekitab ebamugavusi järgmistele klientidele.

 

 

Mis puudutab paki kadumist, siis on tihti paki kadumise põhjuseks inimeste ekslikult valesti kleebitud aadresskaardid: klient võtab tšekikastist kleebise, mis kuulus eelmisele saatjale ning kleebib selle oma pakile kontrollimata, et andmed selle peal tõele vastaks. Kui klient hakkab kleepima aadresskaarti, siis tasub üle kontrollida, kas andmed sellel vastavad tõele – vale aadresskaardi saamisel tuleb see ära visata ning pakk lihtsalt kappi panna ilma aadresskaardita, sest Eesti Posti kuller kleebib sellele hiljem õige aadresskaardi – kapp on seotud inimese aadresskaardiga.

 

 

Tänase kirja vastuseks saan öelda, et ükskõik, kas pakiautomaat prindib kliendile aadresskaardi või mitte, tuleks pakk siiski automaati asetada. Aadresskaart tekib süsteemis automaatselt ka siis, kui inimene jätab aadresskaardi pakile kleepimata. Seda saab Eesti Posti kuller hiljem ka ise teha. Seega, kui kapiuks avaneb ja pakk sinna sisse mahub, võib selle igal juhul automaati asetada. Kui kliendil on pakk veel saatmata ning aadresskaart ka, siis võib minna sellesama aadresskaardiga postkontorisse ning anda see seal üle postkontori töötajale. Miks aadresskaart antud loos hiljem prinditi, on momendil välja selgitamisel. Vajadusel võin selle info hiljem lisada.

 

 

 

Eesti Post vabandab klientide ees, kelle saadetised on jäänud teadmata põhjustel kuskile toppama ning palub alati ühendust võtta klienditeeninduskeskusega telefonil 1661 või aadressil [email protected] või [email protected] , kus iga kliendi probleem eraldi üle vaadatakse ja lahendatakse.

 

 

 

 

Andke teada, kas on veel küsimusi, millele saan vastuse leida.

 

Tervitades

 

Kadri Tonka | Sisekommunikatsioonide spetsialist

Telefon 6257104 | Mobiil 5664 3972 | E-post [email protected]

Kommunikatsiooni- ja turundusosakond

AS Eesti Post | Pallasti 28 | 10001 Tallinn

www.post.ee

 

 

 

 

Parimat,

Tiina Kaukvere

Share this post


Link to post
Share on other sites

see tundub ikkagi hardcore olevat :)

pakid saadetakse kuhu iganes tekitades klientidele majanduslikku kahju.

huvitav palju neid pakke kadunuks jääbki

 

ja kõik puhktalt korraldamatusest, tegelased lihtsalt ei suuda vist oma süsteemi korralikult tööle panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, tund aega rääkimist ja pakk üles leitud ehk siis:

 

Saabumine 01.07.2013 16:55 Sorteerimiskeskus (pakid)

Saabumine 01.07.2013 16:48 Sorteerimiskeskus (pakid)

Vastuvõtmine 25.06.2013 08:18 Tartu Sõbra Keskuse Post24 pakiautomaat

Saabumine 24.06.2013 23:13 Tartu Sõbra Keskuse Post24 pakiautomaat

Andmete registreerimine 24.06.2013 23:10 Eesti Post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...