Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

Eesti Post - Omniva

Recommended Posts

Paar sooja sõna Eesti Posti või vähemalt ühe kulleri kohta ka. Eile päeval helistas kuller mulle ukse tagant ja küsis, kas mind tõesti kodus ei ole. Kuna mind tõesti polnud, siis oli ta täitsa nõus kokku leppima kohtumiskoha oma trassil 15 minuti pärast (olin autoga parasjagu sõidus ja mitte eriti kaugel). Saadetis käes nagu niuhti. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul pole jätkuvalt ühtegi probleemi olnud. Helistavad jätkuvalt, kas ma see kell kodus, kui olen, toovad paki ukse taha, kui pole viivad postkontorisse. Jutt siis Lasnamäe kandekeskusest. Tavaliselt kõllavad mingi 9-10 ajal. Kui kodus pole siis mingi kella 15:30ks on pakk postkontoris, raban töölt auto ja toon ära. Järjekorrad mingi 5 inimest ehk.

 

-- 12 Veebr 2014 09:44 --

 

Ahjaa, SMS tuleb ka, et saadetis ootab teid Lasnamäe postkontoris.

Rsk, 1 kord siiski meenus, et polnud teadet ega kõnet, näppisin huvi pärast träkinguid läbi ja avastasin, et 1 pakk juba 2 päeva postkontoris. Teenindaja imestas ka, et kuidas see juhtus ja lubas uurida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama siin, ei saa nuriseda. Alati kui träking näitab hommikul vaadates, et öösel sorteerimiskeskusse jõudnud - helistab kohalik postiljon kohe kella 8 paiku ette, et tuleb pakiga. :D Ja ongi viimane aeg nii olnud, mingi kümmekond korda viimase paari kuu jooksul. Öösel pakk saabub sorteerimisse ja hommikul 8.15 pakk käes. Mina pean lausa kiitma EP-i, või siis kohalikku pastijoni, ei teagi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maapiirkondades tuuakse pakk ikka reeglina koju kätte. Siiani pole teatist võltsitud à la stiilis "polnud kodus". Postiljon sõidab väravasse ja tuututab tükk aega. Kui keegi ei reageeri, viib paki postkontorisse (5 km).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maapiirkondades tuuakse pakk ikka reeglina koju kätte. Siiani pole teatist võltsitud à la stiilis "polnud kodus". Postiljon sõidab väravasse ja tuututab tükk aega. Kui keegi ei reageeri, viib paki postkontorisse (5 km).

Yap, redneck on hea olla (Y):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul postiljon juba teab, kus ma elan. Hiljuti õnnestus tellimusele vale aadress panna, kuid postiljon nime järgi tõi paki kätte, ise hoiatas, et ma aadressi ikka ära parandaksin, kui sealt järgmine kord tellin (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on paar korda juhtunud nii, et astun hommikul uksest välja ja pakk on uksetaga.(eramaja) aga kuna elan suht tiheda liiklusega tänava ääres siis selline asi ärritab. Eriti kui pakk on erksates värvides. Kõige imelikum on see, et ei koputust ega kõne.

Sent from my Xperia U using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka siis täna selline juhus, et postiljon tõi kolmest pakist ühe koju ära, kaks tükki väidetavalt väljastamise katse. Helistasin, tädi ütles, et maksikirju mis postkasti (postiljoni kärusse) ei mahu, nad enam koju ei toogi. Tundub kuidagi kahtlane, aga ei oska kuskilt paremat arvamust ka küsida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka siis täna selline juhus, et postiljon tõi kolmest pakist ühe koju ära, kaks tükki väidetavalt väljastamise katse. Helistasin, tädi ütles, et maksikirju mis postkasti (postiljoni kärusse) ei mahu, nad enam koju ei toogi. Tundub kuidagi kahtlane, aga ei oska kuskilt paremat arvamust ka küsida?

Nii on juba eelmise aasta märtsist vist, eesti siseste pakkidega. Need mis riigist väljaspoolt tulevad need on alati toodud ukse taha.

 

 

Postiljoni käru kohta ei oska miskit öelda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul FT-st pakid Singapuri postiga. Helistasin ikka uuesti ja teine tädi nüüd lubas uurida, et miks üks jõudis minuni ja teised kaks mitte. Väga küll ei looda, et tagasi helistab, aga äkki sattusin usina ja kohusetundliku teenindajaga rääkima lõpuks. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Räägin, siis oma lugu natuke edasi. Teisipäeval 25.02 muidugi keegi tagasi ei helistanud, mingi hetk saadeti lihtsalt pakid Narva mnt postkontorisse. Kuna ma tahtsin oma asjad ikka võimalikult kiiresti kätte saada, siis läksin muidugi sinna järgi. Ainult tunnike (facep) ootamist järjekorras ja veel 15 minutit, et pakk konteinerist ülesse leitaks ja olidki asjad käes. (esiga) Küsisin seal ka muidugi teenindaja käest, et mis värk nende pakkidega siis on - kas peaks mulle keegi tooma või mitte. Sealne teenindaja ajas ka natuke segast juttu, et peavad käsitsi vedama neid ja nagu ei oleks kohustust ära tuua. Kuna ma olin oma pakid ikkagi kätte saanud, siis lugesin sellekordse teema lõpetatuks ja juba arvestasin, et ju siis peabki igaljuhul kohe järgi minema ise.

 

Üllatus saabus aga täna 27.02, kui saabus ikkagi kõne Eesti Postist. Tädike (hääle järgi rohkem neiu muidugi ;) ) ütles, et uuriti minu pakkide juhtumit ning selgus et postiljon oli lihtsalt ikka ise otsustanud mitte pakke kaasa võtta. Vabandati ja öeldi, et postiljoniga on sellel teemal räägitud ning mingi aeg jälgitakse tema tegemisi, sest et neil ikkagi on kohustus need pakid koju ära tuua. Kui uuesti peaks selline asi olema, siis paluti kindlasti ikka teada anda, et nad saavad siis kandekeskuse juhatajat teavitada ja edasi tegeleda.

 

Kokkuvõtteks, siis vähemalt niipalju tolku, et nüüd on mul olemas kindel teadmine - postiljon peab mulle pakid ära tooma. Kahjuks unustasin muidugi küsida, et miks nende infoliin mulle alguses suht kurjalt selgitas, et raskemaid pakke ei pea postiljon võtma, kui arvab et ei taha või ei mahu ja süsteem on selline, et igaljuhul tuleb trackingusse märge väljastamise katse kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuh ega mujal teistmoodi pole, ma võtsin postiljonilt natist kinni, see seletas, et temal polnud pakki kaasas, siiski oli märgitud väljastuskatse. Nõudsin äratoomist ja tehti isegi siis kolm väljastuskatset.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti Posti Post24 pakiautomaatide tootja Integeri kesksüsteem langes küberrünnaku ohvriks, mistõttu ei saa hetkel Post24 pakiautomaatide kaudu saata pakke Eestis, Lätis ja Leedus.

Samuti võib hilineda eelmistel päevadel postitatud pakkide kohalejõudmine, kuna kullerid ei saa rünnaku tõttu pakke ladustada.

http://www.aripaev.ee/?PublicationId=b3 ... 2d&ref=rss

 

(kick)(relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsti on nii, et häkitqkse sisse ja aparaat avab kõik uksed korraga :lol:

Ei imestaks kui selline asi juhtuks :D Parim osa oleks see kui Eestis,Lätis ja Leedus lendaks need uksed korraga lahti.

 

Sent from my Xperia U using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole tarvis isegi postkontoris dokumenti näidata. Uksest sisse astudes läheb alati keegi tädikestest taha minu pakki otsima. Saan paki lahti kiskuda juba siis kui järjekorras olen :)

Kui juhtub et hommikul peaks pakk jõudma ja tean et kedagi tol hetkel kodus ei ole (umbes 8 paiku) siis tuleb lihtsalt teha kõne kullerile et ära kaasa võtku :) Hea on omada tuttavaid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haabersti kandekesku enam välja pakke ei anna, see halb uudis.

Mustamäe inimestele saadetakse pakke Mustika keskuse postkontorise mis on meeldiv sest Haaberstise oli ilma autota ebamugav minna.

Uus asi minu jaoks oli sms saamine et postipakk on postkontoris ja võite sellele järgi tulla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uus asi minu jaoks oli sms saamine et postipakk on postkontoris ja võite sellele järgi tulla.

See töötab minumeelest neil siis kui tuul õigelt poolt puhub ja serveril tuju hea.

 

Õismäe pakid lähevad Järveotsa postkontorisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas eestis on, kui ma näen jälgimiskoodiga, et pakk on kohal, aga postkasti pole midagi tulnud, kas ma saan jälgimiskoodiga paki kätte või peab ennem ikkagi teade tulema postkasti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas eestis on, kui ma näen jälgimiskoodiga, et pakk on kohal, aga postkasti pole midagi tulnud, kas ma saan jälgimiskoodiga paki kätte või peab ennem ikkagi teade tulema postkasti?

Saad kätte nii koodiga kui dokumendiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...