Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

Eesti Post - Omniva

Recommended Posts

Ma küll kiidan seda asutust, mul on hakanud ajalehed käima mis sest et tellinud pole. Vahest on isegi maja ja korteri number õige olnud kuid tänavaga on mitu kvartalit puusse pandud :D. Paistab, et miski uus postiljon on tööle võetud kes tahab kiirelt oma kandamist vabaneda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma küll kiidan seda asutust, mul on hakanud ajalehed käima mis sest et tellinud pole. Vahest on isegi maja ja korteri number õige olnud kuid tänavaga on mitu kvartalit puusse pandud :D. Paistab, et miski uus postiljon on tööle võetud kes tahab kiirelt oma kandamist vabaneda.

see meenutab vene filmiklassikat "Hüva leili" kus kõik muu on detailideni õige peale linna. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vastavalt CMR konventsioonile ja Võlaõigusseadusele vastutab SmartPOST paki kahjustumise või kaotsimineku eest kuni 8,33 SDR kahjustunud või kadunud saadetise brutokaalu kilogrammi eest. SDR on Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) arveldusühik ja selle suurus sõltub avaldatud kursist.

 

 

Kui smartpostiga saadetud pakk kaduma läheb, mis siis saab ? Öeldakse vaid sorry, juhtub ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rakveres eesti post, müüb ka nüüd skysmoke paska. 79 eurtsi oli. Pidin pikali kukkuma.... naerust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaala keskuses on paul saare pood. nii palju kui ma seal käinud olen, siis vaene mees istub seal yxi, ma pole kordagi näinud klienti poes :lol:

ma ei raatsi 5 € vedeliku peale raisata, muidu võtaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja siis meie kallis FT või mis iganes veebipood peab kannatama meie postitöötajate tegude tõttu. :S (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin Otepää postkontoris .Aga oh üllatust,seal ju Sky smoke komplektid müügil. Hinnad ajasid naerma.Ok sai hea tuju kogu päevaks.Krt ei tulnud selle peale et küsida ,kuidas äri läheb.Palju nad nädalas läbi müüvad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti Posti kullerteenus tõestas meie ettevõttele järjekordselt oma "professionaalsust" (facep)

 

Rohkem ei kommentaari...

Mul taob selle ettevõttega alati kuklas teadmine "kui võimalik, siis väldi". Kahjuks alati pole võimalik :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näet siis FT pakk toodi just ilusti kohale. EP on vist pärast seda meedia ja muud kära natuke suhtumist muutnud. 2x (Y)

Juba teine pakk järjest mis koju saabub. Eelnevast ca 15'st mitte ühtegi kätte ei saanud kuna polevat kodus :|.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vastupidi. Ikka on uksele toodud, aga paar päeva tagasi juhtus nii, et ei viitsitud kahte pakki ära tuua (liiga palju korraga?). Nägin veel postiljoni. Natukese aja pärast tuli SMS. Sõitsin rattaga 3km kandekeskusesse taganttuulega (mõnna) ja tagasi ilge vastutuulega (mittemõnna). Siis avastasin, et kick on puudu. Kuna ma aga olin asjade taskusse mahutamise huvides pakendid kandekeskuses lahti teinud ja sinna prükkarisse visanud, tuli nüüd sama teekond uuesti läbida, et välja selgitada -- ümbrikus tõepoolest ei olnud kicki :) Tuul aga oli vahepeal veel tugevamaks läinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vastupidi. Ikka on uksele toodud, aga paar päeva tagasi juhtus nii, et ei viitsitud kahte pakki ära tuua (liiga palju korraga?). Nägin veel postiljoni. Natukese aja pärast tuli SMS. Sõitsin rattaga 3km kandekeskusesse taganttuulega (mõnna) ja tagasi ilge vastutuulega (mittemõnna). Siis avastasin, et kick on puudu. Kuna ma aga olin asjade taskusse mahutamise huvides pakendid kandekeskuses lahti teinud ja sinna prükkarisse visanud, tuli nüüd sama teekond uuesti läbida, et välja selgitada -- ümbrikus tõepoolest ei olnud kicki :) Tuul aga oli vahepeal veel tugevamaks läinud.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina toon küll koos pakendiga asjad koju, istume siis kogu perega laua taha, ahhetame ja kiljume heameelest (psühho)

  Huvitav mis see nüüd oli- 2 järjestikust posti ja ei liitnudki kokku (lamp)  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poed Eestis alamfoorumi all ei liidagi kokku. Kuna tekkis probleem kui poe pidaja postitas viimasena siis pärast liitis kokku ja uut posti ei näitand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu esimene e-suits või mis suits, terve starter kit oli selline: http://novocig.com/store/ce4-ego-blister-pack-ecig

Maksin nurga taga poes selle eest 35 eurot ja olin väga õnnelik, sest ma olin juba tark ja teadsin, et üks eriti kvaliteetseid tooted müüv suur eesti müüja müüb veel kallimalt...

Ostu tegin augustis 2013, nüüd olen veidi edasi arenenud ja oma raha sinna nurga taha poodi ei vii.

e-kaubandus on (Y) ja üha rohekm inimesi saab sellest tasapisi aru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuhu tegelt postitada tahtsid ?

Üritasin selgitada, miks ma annan eesti posti pakkidega üle uputamisse oma panuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...