Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

Eesti Post - Omniva

Recommended Posts

Sisuliselt haakub see teema ka kenasti meie kodumaiste pakkujatega ja no rääkige oma kogemustest.

 

Sain täna Paki kätte ja no ajas koheselt vanduma:

Posted ImagePosted Image

Posted Image

 

Õnneks olid sees olevad asjad terved kuid närvi suutsid ajada kenasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnneks täna sula kui selline ei lnud ja lund ka ei tulnud. Oleks tõesti vihmane päev olnud oleks apeshit läinud EP peale.

 

Veel üks pilt sisust:

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegu on Single coilidega ja on väga hea. Kimun ja muhelen - alguses tundus korraks imelik aga nüüd juba mingil määral sisse töödanud ennast ja on ikka suurepärane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post ajab järjekordselt sitta keema. Hispaaniast tähitud kiri juba 14 päeva teel. Küsisin saatjalt järele, mis värk on. Sama poe teinegi eesti saadetis kadunud. Hispaania postist vastati, et juba eestis. Meie omad raiuvad nagu rauda - ei ole saabunud.

Posti teenus käib rõvedalt alla. Isegi euroopa sisene post tuleb juba sama aeglaselt nagu hiinast. Nüüd ei teagi, keda uskuda, kas eesti posti või hispaania posti.

Infotelefon vastas küsimusele, et kas euroopa sisene 10 päeva limiit enam ei kehti keerutamisega, et on transiit riigid ja võibolla seisab kusagil lennujaamas jne... No ei ole normaalne. Viimasel ajal ei panda enam riiki saabumisel templeid ka peale. Väga mugav on nii jama suust välja ajada. Midagi jälgida ei saa...

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post ajab järjekordselt sitta keema. Hispaaniast tähitud kiri juba 14 päeva teel. Küsisin saatjalt järele, mis värk on. Sama poe teinegi eesti saadetis kadunud. Hispaania postist vastati, et juba eestis. Meie omad raiuvad nagu rauda - ei ole saabunud.

Posti teenus käib rõvedalt alla. Isegi euroopa sisene post tuleb juba sama aeglaselt nagu hiinast. Nüüd ei teagi, keda uskuda, kas eesti posti või hispaania posti.

Infotelefon vastas küsimusele, et kas euroopa sisene 10 päeva limiit enam ei kehti keerutamisega, et on transiit riigid ja võibolla seisab kusagil lennujaamas jne... No ei ole normaalne. Viimasel ajal ei panda enam riiki saabumisel templeid ka peale. Väga mugav on nii jama suust välja ajada. Midagi jälgida ei saa...

:evil:

Sul tracking numbrit ei ole? Ma olen täheldanud et kui pakk eestisse jõuab, siis tracking seda ei näita et jõudis, aga saaja nimi tekib küll sinna lehele. Selle järgi saab aru kas on eestisse jõudnud.

 

Mul on siiani EU sisesed pakid 3-6 tööpäevaga kohale jõudnud. Kusjuures naljakas on see et tähitud post liigub aeglasemalt kui tavaline. Tavaline on iga kord 3'ndal tööpäeval kohal olnud.

 

Muidugi on veel variant et su pakk saadeti maatranspordiga, siis läheb ikka kõvasti aega.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Träking number on olemas, hispaania post teatas, et pakk eestis juba järgmisel päeval. Kui koodi sisse löön, ei näita muud, kui et hispaaniast välja saadetud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis ju ei ole eesti posti käes seda.

Nii kui see on eesti posti käest läbi käinud või suunatud peab sinna ilmuma ka vastav märge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu ma ütlesin, minul ei ole veel eesti posti tracking kordagi näidanud rida saabunud eestisse, küll aga tekib "Saaja:" taha minu nimi kui pakk on eestisse jõudnud.

Esimene asi mida see tracking eestisse saabunud paki kohta näitab on väljasaadetud sorteerimiskeskusest.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene asi mida see tracking eestisse saabunud paki kohta näitab on väljasaadetud sorteerimiskeskusest.

 

pole veel minul sellist asja olnud. Alati esimesena näitab saabumist sorteerimiskeskusesse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saabumine 22.02.2013 09:32 Rakvere postivahetuspunkt

Väljastamise katse 22.02.2013 08:30 Rakvere postivahetuspunkt

Krd tropid :evil:   

Ma söön oma mobla ära, kui mingi tädi käis mulle pakki toomas

Ma lahkusin 8.20 ja võtsin ajalehe postkastist. Naine oli kodus. Käis hetk tagasi vaatamas, polnud mingit teatist ega midagi.

Pangu põlema ennast nii toreda teeninduse eest. Valetamine ette ja taha.

Ja hakkan iga kord helistama ja mölisema, kuniks on pähe kulunud, et tuleb ka reaalselt kohal käia ja pakk yle anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ta oli ennem su uksetaga ja siis viidi alles postipunkti ve? Kas ei ole postis vale kellaaeg pandud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ta oli ennem su uksetaga ja siis viidi alles postipunkti ve? Kas ei ole postis vale kellaaeg pandud?

anti kullerile yle (postiljonile), siis olla minu juures käinud ja tagasi viidud, sest ei saadud üle anda . Ep träking näitab alt yles. Ma ei viitsinud ridu vahetada

 

Edit:

 

Kandekeskusest helistati ja väga vabandati ette ja taha. Postiljon väidab, et lasi kella ja keegi ei vastanud :lol:

Mul 4-5 aasta jooksul uues korteris pole uksekell veel kunagi katki olnud. Kõne ajal sai kontrollitud ja oh imet, kell töötas.

 

Kokkuvõttes ongi asi nii, et mutid ei viitsi sadulast maha tulla ja sõidavad edasi.

Paberit ei pandud postkasti sellepärast, et see pannakse järgmise kirjade ringiga. Ehk esmaspäeval.

Ma usun, et ylemused ei teagi sellistet käitumistest, sellepärast tulebki helistada ja rääkida. Muidu vaatavadki, et kui lihtsalt pääsevad ja jätkavad samas vaimus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt nii, ma ise alati hirmsa kisa teinud, kui postiljon ei viitsi neljandale korrusele ronida ja teatab, et pold kodus... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kustkaudu Hispaaniast saadetud kirjad/pakid käivad? Mul üks asi tuleb sealt juba kolmas nädal ja teisel sai ka nädal täis. Posti teenus kogu euroopas on allakäinud ja eesti oma ei erine millegi poolest. Saatja ütles järelpärimise peale, et neil teinegi saadetis eestisse seikleb kuskil...

Nüüd sain uuele järelepärimisele vastuse Hispaaniast. Pakk on saadetud Warsavi kaudu ja saabunud 08.02 eestisse. Träking kood muidugi näitab ainult väljasaatmist hispaaniast. Kuidas edasi toimida, hispaania pool saatis ka nende posti ametliku lehe pildi, kus kõik ilusti näha. Paistab et eesti post paneb villast ikka.

Keegi ametlikult on miskit kunagi uurinud? Tean, et kui oled saatja, siis saad 30 päeva möödudes teha otsimiseks avalduse. Kui aga oled saaja, siis justkui pole sinu asi...

Lisan faili, mis arvate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma saatsin selle klienditeenindusse juba, aga milla sealt vastus tuleb on juba iseküsimus...

Vastus eesti postist:

Saadetis registreerimisnumbriga RR606345329ES ei ole rahvusvahelise andmebaasi informatsiooni kohaselt Eestisse saabunud.

Selleks, et teada saada, miks saadetis ei ole veel Eestisse saabunud, palun pöörduge paki saatja poole, et viimane saaks esitada järelepärimisavalduse Hispaania Postile.

Vastavalt Universaalse Postiteenuste Tüüptingimuste 7.1 punktile kuulub saadetis saatjale nii kaua kuni seda pole väljastatud saajale.

 

No ei ole mul sõnu...Nad kas ei vaadanud manuses olevat faili või arvavad, et inimesed on lihtsalt lollid...

Igatahes andsin hispaania müüale teada. Näis, mis nüüd ette võetakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd mul juba 2 pakki Hispaaniast ei tea kus seiklemas. Esimesele pani müüja asendus paki teele. Teise saatja soovis infi, et äkki on tollis. Kui ei ole paneb ka uue paki teele. Kas eesti toll teatab saajale, et nende pakk on tollis või peab ise huvi tundma? Minumeelest peaks träking koodi järgi ju nägema, kui asi tolli läheb.

Samas teades eesti posti töö kvaliteeti, ei imestaks ma, kui nad träkingut pole uuendanud...

Küsimus: kust saab kõige kiirema vastuse tollis oleva kauba kohta? (tel või mail oleks abiks)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise torkimine pole alati kõige parem, eriti tollis sellise kraamiga ( kui vedelik). Muu kraamiga helista tolli. Ep ytleb sama mis träking, tavaliselt.

Yldiselt kui ikka träkingusse tuleb, siis asi töötab. Mul nad sinna ikka tekkinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna ajas eesti post mul jälle sita keema. Üks hispaania saadetis (saadeti hispaaniast uuesti, kuna esimene kadus ära) anti hommikul kullerile (postiljonile) üle ja ta jõudis 10 minutiga minu juurde (see on isegi autoga hommikul kell 8 võimatu), aga postiljon käib ju jala. Helistasin kandekeskusesse ja olin kuri. Nemad lubasid postiljoni ette võtta...ja paki pidi veel täna tooma kohale autoga kuller. Saab näha, kas tuleb või ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain finnvapest maili, kus siis poepidaja kirjutas, et neil on 3 pakki eestisse saates kaotsi läinud. Iga kord on eesti post raiunud, et pole saabunud eestisse. Mingi aja möödudes on pakk tagasi saabunud hispaaniasse eesti posti kleeps peal ja lahti tehtud eesti tollis. Peal märge :

"Interdit" (prantsuse keeles 'keelatud'). Niiet tuleb välja, et asi võib vabalt olla tollis ja träking seda ei näitagi (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...