Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

Eesti Post - Omniva

Recommended Posts

Täna tuli üllatus pakk, finnvapest. Oli kõigest kuu aega kusagil... Hispaaniast saadetud 7 veebruaril. Sommid saatsid mulle juba uue paki ja see juba ammu käes.

Üleandmine kullerile 15.03.2013 08:20 Põhja-Tallinna kandekeskus

Saabumine 15.03.2013 04:48 Põhja-Tallinna kandekeskus

Saabumine 15.03.2013 00:53 Tallinna postivahetuspunkt

Väljasaatmine 14.03.2013 19:54 Sorteerimiskeskus (kirjad)

Väljasaatmine 07.02.2013 10:09 Hispaania

Share this post


Link to post
Share on other sites

No krt, täna spetsiaalselt passisin postkasti kõrval hommiku otsa ja askeldasin garaažis. Ühtegi postiljoni ei tulnud maja lähedale ka mitte aga pandi kirja "Väljastamise katse" "Saaja ei olnud kättesaadav" kell 12:20. Selle peale helistasin postkontorisse, et mida piixu? Ja nemad ei tea midagi (täpselt nii öeldigi). normaalne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii tegingi, homme lubati kindla peale ära tuua aga ma ei viitsi oodata, lähen ise kandekeskusesse järgi ja äkki saan seal ka lärmata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lärmasin ka sama asja pärast. Nüüd hommikuti kirjakandja helistab ette, et kas keegi on kodus, et ta siis võtab paki kaasa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mul oli sama asi, siis ma ütlesin, et mind ei rahulda "homme toome", et sedasi on ka ennem olnud ja see pole esimene kord jne. Siis anti päris kulleri kätte ja toodi samal päeval kohale.

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti Post jälle üllatab, krt nägin, et pakk trackinguga tuleb ja istusin spetsiaalselt päev otsa kodus aga mida ei ole on postiljon minu pakiga :x

Saadetise RA--------------CN sündmused ja staatused

Sündmus Kuupäev Asukoht Vastuvõtja Kommentaar

Väljasaatmine 08.05.2013 18:58 Tartu postivahetuspunkt

Saabumine 08.05.2013 17:10 Tartu postivahetuspunkt

Väljastamise katse 08.05.2013 09:57 Tartu postivahetuspunkt

Üleandmine kullerile 08.05.2013 07:53 Tartu postivahetuspunkt

Saabumine 08.05.2013 04:26 Tartu postivahetuspunkt

Väljasaatmine 07.05.2013 22:26 Sorteerimiskeskus (kirjad)

Andmete registreerimine 07.05.2013 16:23 Sorteerimiskeskus (kirjad)

 

1

 

Kokku 7 | Näita kõiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mul oli kahe pakiga samamoodi - istusin kodus ja jälgisin trackingut - järsku oli kiri "väljastamise katse nurjus" vms. ma juba mõtlesin, et käisin korraks teises dimensioonis, sest sel ajal millal seda "väljastati" olin ma kodus. kui samal päeval postkontorisse läksin siis see mammi seal pomises midagi, et järgmine kord tule siis järgi kui nad teate koju saadavad - no siis ma ütlesin omaarvamuse nende pakkide kojutoomisest.

nad lihtsalt ei viitsi pakke kaasas kanda.

 

PS eile(22.05) nägin trackingust, et üleeile oli mulle pakk koju "toodud" aga mind polnud kodus. vot olin ikka küll! saatsin eesti postile kirja, et aitab lolli mängimisest - andku postiljonile kohe pakikutse kätte kui nad pakki koju tuua ei viitsi. nüüd ootan neil vastust - ei tea kas tulebki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nii, nüüd siis eesti postiga suheldud ja jäi nii, et koju mulle pakke ei tooda(nagu oleks kunagi toodud :D) vaid pannakse kohe postkasti pakiteade või vaatan trackingust. aga nagu siin foorumiski näha on paljud hädas selle olematu kojutoomise teenusega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa tasud eraldi träkingu eest, st võtad kallima teenuse, siis nad peavad sulle selle kätte toimetama allkirja vastu. Vastasel juhul rikuvad nemad teenuse lepingut ja saatjal on õigus raha tagasi küsida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks nende allkirja vast kätte toimetamine näebki nii välja et pead ise kohale minema ja allkirja andma. Peaks vist ka nõudma neilt et pakid läheks otse postkontorisse saaks vähemalt päev varem asjad kätte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa tasud eraldi träkingu eest, st võtad kallima teenuse, siis nad peavad sulle selle kätte toimetama allkirja vastu. Vastasel juhul rikuvad nemad teenuse lepingut ja saatjal on õigus raha tagasi küsida.

jah, nad tõidki mulle allkirja vastu, aga mind "polnud kodus". ja ega nad teist korda enam ei tule tooma, siis lähed juba ise järgi. see on neil lihtsalt olematu teenus selleks, et firmajuhid saaksid rinna ette ajada ja uhkustada - vaat` kus on meil teenindus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa tasud eraldi träkingu eest, st võtad kallima teenuse, siis nad peavad sulle selle kätte toimetama allkirja vastu. Vastasel juhul rikuvad nemad teenuse lepingut ja saatjal on õigus raha tagasi küsida.

jah, nad tõidki mulle allkirja vastu, aga mind "polnud kodus". ja ega nad teist korda enam ei tule tooma, siis lähed juba ise järgi. see on neil lihtsalt olematu teenus selleks, et firmajuhid saaksid rinna ette ajada ja uhkustada - vaat` kus on meil teenindus.

Ma paar korda olen ikka niimoodi paki kätte saanud. Aga tihtipeale on jah "Üleandmise katse" valdavaks staatuseks enne, kui postkontorisse pakk saadetakse. Kuigi inimesed on kodus sel ajal kui väidetavalt üle püütakse anda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul täna toodi paber samapäeva õhtul kui "kuller mind kylastas" (psühho)

esimest korda elus (esiga)

Teatise trükkimine 27.05.2013 17:30 Eesti

Saabumine 27.05.2013 16:43 Eesti

Väljasaatmine 27.05.2013 16:15 Eesti

Saabumine 27.05.2013 13:59 Eesti

Väljastamise katse 27.05.2013 10:19 Eesti

Üleandmine kullerile 27.05.2013 08:08 Eesti

Saabumine 27.05.2013 03:50 Eesti

Väljasaatmine 26.05.2013 19:43 Eesti

Andmete kinnitamine 25.05.2013 09:01 Eesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi teab kuidas UPS transpordi teenuse tracking koodiga Eesti postist jälitada saab?

Meilile tuli küll kiri lehe lingiga jne. Seal näitab et eile oli Riiast välja saadetud, kui staatuse uuendust pole veel tulnud ja arvasin et äkki on tagasi saadetud.

Kas ta pole siis veel eesti jõudnud kuna on pühapäev või teen ma otsingul kuidagi valesti.

Seni olen jälituskoodi proovinud nendel lehtedel:

https://veeb.post.ee/eplisweb/main

http://www.ups.com/WebTracking/track?lo ... vl=PNRO_L1

 

Jälituskood ise on tunduvalt pikem ning puuduvad alguses ja lõpus suured tähed. koodis 18 märki.

Ma ei tea kas tasub koodi siia kirjutada, ehk saab niisama hakkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka siis Postist lõpuks mingi vastuse kätte

 

Tere!

 

Vastuseks Teie kirjale teatame, et tellitud saadetises oli 5 pudelit e-sigareti täitevedelikuga a´30 ml, mis sisaldavad nikotiini. Kokku 150 ml. Toodetel ja nende pakenditel puudus info koostise ja aine sisalduse kohta. Ravimiameti, Tarbijakaitse ja Tervisekaitse poolt on kinnitatud nõuded e-sigarettide kapslitele ja täitevedelikule, mis seisneb selles, et nendel toodetel või nende toodete pakenditel peab olema info neis sisalduvate aine nimetuste, koguste ja partii nr ning kehtivusaja kohta ja nad ei tohi sisaldada nikotiini. Antud juhul on nõuded täitmata. Seega ei saa saadetist maale lubada

 

Universaalse Postiteenuse Tüüptingimuste punkt 7.1 kohaselt kuni saajale väljastamiseni kuulub postisaadetis saatjale, välja arvatud juhul, kui saadetis on vastavalt õigusaktidele konfiskeeritud. Antud juhul saadeti saadetis saatjale tagasi ilma saajale väljastamata. Eelnevast tulenevalt ei ole Postil ka kohustust Teid saadetise tagastamisest teavitada.

 

 

 

 

 

Lugupidamisega

 

 

 

xxxxxxxxxxxxxxx

 

Telefon: 1661 | Fax:6053345| E-post: [email protected]

 

Klienditeeninduskeskus

 

AS Eesti Post | Pallasti 28 | 10001 Tallinn

 

http://www.post.ee

Share this post


Link to post
Share on other sites

no krt kolmas päev juba tuleb, Hiinast jõuavad pakid ka kiiremini Tallinnasse, kui Tartust Tallinnasse...

Vastuvõtmine 25.06.2013 08:18 Tartu Sõbra Keskuse Post24 pakiautomaat

Saabumine 24.06.2013 23:13 Tartu Sõbra Keskuse Post24 pakiautomaat

Andmete registreerimine 24.06.2013 23:10 Eesti Post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka siis Postist lõpuks mingi vastuse kätte

 

Tere!

 

Vastuseks Teie kirjale teatame, et tellitud saadetises oli 5 pudelit e-sigareti täitevedelikuga a´30 ml, mis sisaldavad nikotiini. Kokku 150 ml. Toodetel ja nende pakenditel puudus info koostise ja aine sisalduse kohta. Ravimiameti, Tarbijakaitse ja Tervisekaitse poolt on kinnitatud nõuded e-sigarettide kapslitele ja täitevedelikule, mis seisneb selles, et nendel toodetel või nende toodete pakenditel peab olema info neis sisalduvate aine nimetuste, koguste ja partii nr ning kehtivusaja kohta ja nad ei tohi sisaldada nikotiini. Antud juhul on nõuded täitmata. Seega ei saa saadetist maale lubada

 

Universaalse Postiteenuse Tüüptingimuste punkt 7.1 kohaselt kuni saajale väljastamiseni kuulub postisaadetis saatjale, välja arvatud juhul, kui saadetis on vastavalt õigusaktidele konfiskeeritud. Antud juhul saadeti saadetis saatjale tagasi ilma saajale väljastamata. Eelnevast tulenevalt ei ole Postil ka kohustust Teid saadetise tagastamisest teavitada.

 

Mis vedelikud olid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta välismaalt tellimise teemast vajalikud ravimiameti seisukohad ja edasta neile. Kui piisav arv inimesi pinda käib siis ehk lõpuks keegi liigutab end..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma mäletan valesti või alates kunasest ei või nikotiiniga vedelikke tellida?

 

Mitte rohkem kui 5 anumat ja mitte suuremas anumas kui 50ml, oli ju nii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta välismaalt tellimise teemast vajalikud ravimiameti seisukohad ja edasta neile. Kui piisav arv inimesi pinda käib siis ehk lõpuks keegi liigutab end..

Juba teele pandud, ootan huviga vastust....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi peaks tegema Liqua karbist ja pudelist pildi kus ära märkida kõik asjad mis nõutud punasega ja küsida vastust et miks ikka ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi peaks tegema Liqua karbist ja pudelist pildi kus ära märkida kõik asjad mis nõutud punasega ja küsida vastust et miks ikka ?

Kui kellegil Liqua pudel ja karp olemas peaks käima nendega Ravimiametis ja sealt küsima, kas kõik on OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...