Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

Eesti Post - Omniva

Recommended Posts

Hea nali on see, et minul on pidevalt trackingus, et kuller PROOVIS ja ei saanud mind kätte, kuigi ma tean, et keegi on alati terve päeva kodus olnud ja ühtegi vastamata kõnet telefonis samuti pole olnud. Nii, et tehniliselt ei muutu midagi, lihtsalt enam ei pea valetama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle vastu aitab sõimamine, kaebamine, sõimamine. 

Töötab väga eukalt  :idea:

Kui postiljon saab juba paar korda kohalikult ülemuselt kerepeale, siis hakkab tööle ka.

Aga enam pole sel tähtsust  (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt on ajastus otseselt seotud saabuvate pühadega.

Ennustan, et algselt alla 2cm paksusega pakke hakatakse sagedasti kuubikuks pressima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma kord proovisin, helistasin sinna korduvalt ja kedagi kätte ei saanud (ligi 10 minutit ootel ja siis katkestasin kõne), siis saatsin e-kirja, millele vastamiseks läks nendel 13 päeva (nad vabandasid ka viibinud vastuse pärast :D), mis ajaks olin juba postkontoris pakil järgi käinud  ning kirjas seisis u. midagi sellist, et "tracking näitab, et olete paki kätte saanud, postitöötaja ette ei helista ja teadet koheselt postkasti ei pane. Sõnumit ei saadetud samuti, sest saatja polnud valinud SMS teavituse teenust".

 

Suhteliselt sisutühi vastus, arvestades, et vastamata trackingus oli "Saaja ei olnud kättesaadav - Hoiule jäetud, teade saajale" ehk kui teadet saajale pole jäetud, siis miks on kirjas vastupidine? Kuidas sai kuller öelda, et "saaja polnud kättesaadav" kui ma olin terve päev kodus ja ühtegi kõnet/SMS'i minule ei tulnud? Olen tänaseks loobunud nendega suhtlemisest :)

 

PS! See konkreetne juhtum oli suvel ehk pühadehullus polnud veel alanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb helistada kohalikku kandekeskusesse ;-)

Numbreid enam eriti netist ei leia ja see üldtelefon on piixus koht.

Sealt saab stamp vastuseid......või ajuvabasid vastuseid

Näiteks mul on lehed aastaid enne kella 7.30 postkastis ja nüüd probleem, et 8.30 polegi tulnud veel.

Helistasin ja sain niiöelda veel sõimata. Lehed peavad jõudma kliendini tööpäeva jooksul ja postiljoni tööpäev hakkab kell 8  :lol:

Tuleb välja, et mingi krd isehakanud postiljon on mulle aastaid hommikuti lehti toonud  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pärnus oli see kulleripoolne ülelaskmine tavaline. Klient ei olnud kunagi kättesaadav, kuigi sihtaadressil elavad kaks kodust pensionäri. Nüüdseks tulevad pakid maale ja kohalik postiljon jätab nad postkasti või lihtsalt trepile. Loomulikult kokkuleppel minuga. Teenusega väga rahul. :) Tegelikult ei vingunud Pärnus ka. Suva see päevake viivitust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omniva pakiautomaadid töötavad ka pühade ajal- https://www.omniva.ee/meie/uudised/koik_uudised/omniva_pakiautomaadid_tootavad_ka_puhade_ajal

Enne jõule jõuavad viimased pakid pakiautomaatidesse 24. detsembril. Esimesel ja teisel jõulupühal ning uue aasta esimesel päeval pakiautomaatide teenindamist ei toimu, samuti on sel ajal suletud postkontorid.

Ehk siis voolu välja ei lülitata aga täitmist ja tühjendamist ei toimu. A no töötavad vähemalt (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi artikkel oli Delfis vist mingi hetk, et Omniva varsti ei too enam mingit sorti pakke koju. Hetkel siis FT'st tuli pakk ja ülendmist ega selle katset pole tehtud .... lihtsalt saabus postkontorisse ja tuli kohe SMS, et tule pakile järele. Kas siis nüüd ongi nii? Võivad nad nii teha? Kas trackinguga pakid mitte ei peaks mingi kohustuse alusel ikka koju toodama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul jällegist jama, et omniva ei saada enam e-kirjaga teavitusi, et kaup tollis - ootad 1-2päeva paberkandjat uhkelt. Siis saad alles hakata tegutsema. VÄGEV. (Y) to Omniiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo Omniva uus taste . Asi oli pakkist vōi mulliümbrikust välja kistud ning postkasti topitud nii et ots väljas ,kuna pakk sisaldas väiksemaid osi oli ōnneks eelnevalt veel kripkilekotti pakitud .Pakist vōi ümbrikust pole jälgegi. Noh mehed see juba on midagi ,postitöötajad avavad juba meie eest pakke

1 pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna siis palun siin näide täpselt nii tuligi

https://www.dropbox.com/sh/qxw5631rio6wgf3/AAAL6KhCAV-Y1VuHQBCDpDOba?dl=0

 

ei tahaks ropendada aga sita ajab keema küll raisk juba suhtumine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma loll kasutasin ka Omniva pakiautomaadi teenust ja väga ebameeldiv kogemus igatahes, lisaks pakk ka kadunud....

Soovitan võimalusel vältida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt,omniva hoidis pakki poolteist nädalat kinni.Saatis tolli kah veel.Pakil oli hinnaks pandud 4,81 usd.Toll läks maksma 6,27 euri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt,omniva hoidis pakki poolteist nädalat kinni.Saatis tolli kah veel.Pakil oli hinnaks pandud 4,81 usd.Toll läks maksma 6,27 euri.

Kui väärtus oli valetatud ja reaalne väärtus oli üle maksuvaba piiri siis ju kõik õige ja tore et keegi vahest tööd ka viitsib teha. Kui aga pakile oli märgitud õige väärtus, siis mille alusel see raha küsiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...