Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

Eesti Post - Omniva

Recommended Posts

Täiesti perses, ootad pakki 2 kuud, siis kui eestis ja peaks olema kulleri käes ja kui ise ka veel kodus tuleb selline info post24.ee poolt:

 

Kuupäev Ebaõnnestumise põhjus Meede Märkus

02.12.2013 10:15 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale

 

türgel, ma olin kodus, keegi krt ei helistanud ega ka koputanud, dibla kari :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

türgel, ma olin kodus, keegi krt ei helistanud ega ka koputanud, dibla kari :evil:

Ei pea selleks sugugi dibla olema. Mul oli siin paar päeva tagasi sama keiss: FT pakk, mis oli lõpuks kohale jõudnud oli trackingu järgi üle antud kullerile hommikul kell 6:32. Postiljon jõudis umbes päeval kell 12:30. Nägin teda aknast maja juurest lahkumas (loe: jalad seljas minema putkamas) ja läksin alla vaatama, et kas siis ka minu pakike postkastis. Ei olnud, kuigi mõõtmete poolest oleks sinna ilusti mahtunud. Mõtlesin, et okei savi...ehk homme tuleb. Ei hakanud närvitsema ega helistama, sest mine tea, äkki oli tõesti inimesel kiire (laps kodus haige vms)...Järgmine päev hommikul trackingut vaadates oli sinna ilmunud sama kiri: Saaja ei olnud kättesaadav ja kella-ajaks eelmise päeva 12:32. Kui siis postiljon laekus kappasin kohe alla ja vaatasin postkasti...sittagi. Sain postiljonil sabast kinni ja küsisin, et kas tema ka eelmine päev posti laiali vedas. Ei olnud sama inimene ja soovitati postkontorisse uurima minna. Läksingi. Seal kohalik klienditeenindaja ei leidnud pakkides sorides minu pakki ja arvas, et on kulleri käes ja et päeva peale jõuab. Ei jõudnud. Järgmine päev ei olnud ikka mu pakist haisugi ja läksin uuesti postkontorisse aru pärima...oh üllatust, pakk oli täitsa olemas....küsisin, et mis pull see siis nüüd toimus. Öeldi, et pakk oli jõudnud kontorisse alles eelmise päeva õhtuks...

 

Muidu kohalike postiljonidega väga rahul olnud aga tundub, et see "Ei olnud kättesaadav" sündroom on ikka epideemiline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka täna sama lugu. 13:00 oli post.ee trackingu järgi kohaletoimetamise katse. Mitte ühtegi kõnet ei tulnud. Aadressil oli päev läbi vähemalt kaks inimest. Ilmselgelt ei käidudki kohal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tallinnas igatahes probleeme pole pikalt esinenud. Alati helistatakse ja küsitakse, kas ma olen kodus lõuna ajal. Minipakkidega käivad ilma helistamata ukse taga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti Post on ikka vääääga imelik asutus. (lamp)

 

Alates 18 novembrist enam Põhja Tallinna kandekeskusest pakke kätte ei saa, need saadetakse sealt edasi aadressile lähimasse postkontorisse :shock:

Siit algavad imelikud liigutused:

 

Saabumine 09.12.2013 08:03 Tallinna postkontor

Väljasaatmine 06.12.2013 09:04 Põhja-Tallinna kandekeskus

Saabumine 06.12.2013 08:01 Põhja-Tallinna kandekeskus

Väljasaatmine 05.12.2013 15:48 Sorteerimiskeskus (pakid)

Saabumine 05.12.2013 08:46 Eesti

 

1. Mille kurinaha pärast saadetakse sorteerimiskeskusest pakk kandekeskusesse, kui see sealt omakorda postkontorisse läheb :?: miks mitte otse (psühho)

2. Lähimasse postkontorisse :?: Kui adressaat on Tehnika tänaval, siis lähim oleks nagu Kristiine postkontor, mitte Tallinna postkontor Narva mnt. 1 :?:

3. Liikumiskiiruses annab eesti post ikka kõigile silmad ette: Reede hommikul saadeti Balti jaama juures asuvast kandekeskusest pakk Narva mnt.1 poole teele (vahemaa peaks olema max. 2 km) ja kohale jõudis ta sinna siis esmaspäeva hommikuks - vaatamatta sellele, et ka laupäev on neil tööpäev 9.00 - 15.00 (psühho)

4. Helistan mina reedel lõunapaiku Eesti posti - neiuke vastab: õhtuks peaks pakk narva maanteel olema. Lähen õhtul sinna - pakki pole.

Kellan siis laupäeval 10 paiku homiku - neiuke vastab: Pole jõutud veel lahtipakkida konteinereid ja sisse võtta süsteemi, aga ma uurin ja helistan tagasi - ei helistanud :evil:

vanasti oli asi kindel - kui jõudis kandekeskusesse, siis tunni möödudes anti üle kullerile ja enne lõunat oli mul saadetis käes juba (esiga)

Kui muu maailma trend on ikka kiirem ja kliendisõbralikum teenus, siis Eesti Post paneb vastassuunas. Nad peaks omal nime vahetama:

Eesti Tigupost (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

23.12.2013 12:55 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale

Olin koos kolme inimesega see aeg aadressil ja kullerit ei näinud. Ei olnud ka ühtegi kõnet. Ju siis oli telefonil parasjagu leviauk ja kuller ei leidnud Pärnus Lille tänavat üles. Saab siis paki reedel...

 

(facep)

 

Edit: Jõulud küll vahel aga siiski, 6 päeva Rumeeniast Eestisse, Eestis minuni 7 päeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma veetsin täna poolteist tundi Eesti Post'is, selle ajaga suudeti teenindada 6 klienti...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti Post on ikka vääääga imelik asutus. (lamp)

 

Alates 18 novembrist enam Põhja Tallinna kandekeskusest pakke kätte ei saa, need saadetakse sealt edasi aadressile lähimasse postkontorisse :shock:

Siit algavad imelikud liigutused:

 

Saabumine 09.12.2013 08:03 Tallinna postkontor

Väljasaatmine 06.12.2013 09:04 Põhja-Tallinna kandekeskus

Saabumine 06.12.2013 08:01 Põhja-Tallinna kandekeskus

Väljasaatmine 05.12.2013 15:48 Sorteerimiskeskus (pakid)

Saabumine 05.12.2013 08:46 Eesti

 

1. Mille kurinaha pärast saadetakse sorteerimiskeskusest pakk kandekeskusesse, kui see sealt omakorda postkontorisse läheb :?: miks mitte otse (psühho)

2. Lähimasse postkontorisse :?: Kui adressaat on Tehnika tänaval, siis lähim oleks nagu Kristiine postkontor, mitte Tallinna postkontor Narva mnt. 1 :?:

3. Liikumiskiiruses annab eesti post ikka kõigile silmad ette: Reede hommikul saadeti Balti jaama juures asuvast kandekeskusest pakk Narva mnt.1 poole teele (vahemaa peaks olema max. 2 km) ja kohale jõudis ta sinna siis esmaspäeva hommikuks - vaatamatta sellele, et ka laupäev on neil tööpäev 9.00 - 15.00 (psühho)

4. Helistan mina reedel lõunapaiku Eesti posti - neiuke vastab: õhtuks peaks pakk narva maanteel olema. Lähen õhtul sinna - pakki pole.

Kellan siis laupäeval 10 paiku homiku - neiuke vastab: Pole jõutud veel lahtipakkida konteinereid ja sisse võtta süsteemi, aga ma uurin ja helistan tagasi - ei helistanud :evil:

vanasti oli asi kindel - kui jõudis kandekeskusesse, siis tunni möödudes anti üle kullerile ja enne lõunat oli mul saadetis käes juba (esiga)

Kui muu maailma trend on ikka kiirem ja kliendisõbralikum teenus, siis Eesti Post paneb vastassuunas. Nad peaks omal nime vahetama:

Eesti Tigupost (lamp)

Mul oli enamvähem sama keis kirjutasin neile kira ka et miks selline longav (psühho) logistika ja pakkide solgutamine , muidugi võite kõik arvata kas naad on suvatsenud vastata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiri tuleb kirjutada ametlikus vormis ja adresseerida ka kõrgemale kohe, siis nad peavad vastama 2 nädala jooksul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain kah täna tunda Eesti Posti lollust, kuidas kuller ei viitsi mulle kättetoimetada saadetist, varsti tuleb raudselt märge, et ei saanud kättetoimetada.

 

Sain täna siis kulleri kätte ja küsisin kus mu saadetis on, ajas vastu mulle mingit häma, aga lubas vähemalt ära tuua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Träking number on olemas, hispaania post teatas, et pakk eestis juba järgmisel päeval. Kui koodi sisse löön, ei näita muud, kui et hispaaniast välja saadetud.

Usud ka seda Hispaani posti juttu, et a la jargmisel paeval pakk Eestis??? Teades, kuidas liigub post usun mina, et alla 3 paeva ei saa pakk kuidagi kohal olla. Maad pidi sealtkandist pakid siiapoole ei liigu, ikka lennukiga. On juhuseid, et kehva kaekirjaga Estonia pakid on Espanasse saadetud:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Träking number on olemas, hispaania post teatas, et pakk eestis juba järgmisel päeval. Kui koodi sisse löön, ei näita muud, kui et hispaaniast välja saadetud.

Usud ka seda Hispaani posti juttu, et a la jargmisel paeval pakk Eestis??? Teades, kuidas liigub post usun mina, et alla 3 paeva ei saa pakk kuidagi kohal olla. Maad pidi sealtkandist pakid siiapoole ei liigu, ikka lennukiga. On juhuseid, et kehva kaekirjaga Estonia pakid on Espanasse saadetud:D

Kaevasid ligi aasta vana keisi üles :D asi ammu lahenenud . (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soomes on suht sama seis. Vantaal läks posti käis Lahtis, tagasi Vantaale ja siis sain kätte. Kui ukse taha tuuakse ja postiaugust sisse ei mahu lastakse kella, visatakse pakk ukse taha ja nii jääbki. Kui pakk peaks mahtuma läbi aga on pikk ehk siis jääb pooleldi august välja, jälle uksekell ja nii jääbki. Kõige parem on kella ajaline. Hommikul 9 tuleb sõnum variantidega: peale lõunat, õhtul või muu kokkulepitud aeg. Aga see suht kirves.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soomes on suht sama seis. Vantaal läks posti käis Lahtis, tagasi Vantaale ja siis sain kätte. Kui ukse taha tuuakse ja postiaugust sisse ei mahu lastakse kella, visatakse pakk ukse taha ja nii jääbki. Kui pakk peaks mahtuma läbi aga on pikk ehk siis jääb pooleldi august välja, jälle uksekell ja nii jääbki. Kõige parem on kella ajaline. Hommikul 9 tuleb sõnum variantidega: peale lõunat, õhtul või muu kokkulepitud aeg. Aga see suht kirves.

vaheuks hoia lahti, muidu pakk luugist sisse ei mahu (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saabumine 21.01.2014 09:53 Maardu postkontor

Väljasaatmine 21.01.2014 09:04 Maardu kandepunkt

Väljastamise katse 20.01.2014 12:10 Maardu kandepunkt

Üleandmine kullerile 20.01.2014 09:22 Maardu kandepunkt

Saabumine 20.01.2014 07:19 Maardu kandepunkt

Väljasaatmine 19.01.2014 19:07 Sorteerimiskeskus (kirjad)

Andmete registreerimine 17.01.2014 12:36 Sorteerimiskeskus (kirjad)

 

 

Kuupäev Ebaõnnestumise põhjus Märkus

20.01.2014 12:10 Saaja ei olnud kättesaadav Hoiule jäetud, teade saajale

 

Eile 12 ajal sõitis postiauto lihtsalt majast mööda. Teist korda nii juba. Helistasin, uurisin, kurjustasin, lubasid uurida.

Nalja hakkab siis saama kui FT'st hakkavad pakid tulema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja homme (22.01) panevad nad "posti" teate paki kohta, mille mõni postiljon ülehomme (23.01) sulle postkasti toob. Aru ei saa, miks kuller teadet ei jäta. Oleks kulleril kohustus teade jätta, oleks ilmselt neid käimata jätmise probleeme vähem. EP soosib oma töökorraldusega pidevate jamade teket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik kirjutavad ja kommivad aastast aastasse sama jama ja krd faking eesti pasa juht ei usu, et asjad on nii nagu uudises öeldud!

mis ta tyr arvab, et pool eestit on debiilikud ja kujutavad ette, et on kodus ja postiljon ei käinud?

Sita ajab keema see ty*****nud post :x

 

Õnneks ise mölisesin ja sõimasin neid korduvalt ja tundub, et nüüd on kohale jõudnud, et ringile tuleb ikka pakiga minna (esiga)

Sylitan 3 kord yle vasaku õla (psühho)

 

-- 23 Jaan 2014 23:39 --

 

Vabandust koledate sõnade pärast, aga teisiti seda pordumaja ei saa nimetada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...