Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Tank'id

Recommended Posts

Neid peaks ikka ehituspoodides leiduma - paljud kasutavad seda AGA see läheb suhteliselt kiiresti nüridaks ja hakkab lömastama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka viimasel ajal nüüd juba kahe auguga bogesi ostnud. Ennem tegin carto punchiga auke, aga hakkas ka lömmi ajama. Siis puurisin vahepeal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hankisin Spezz'i käest kaks paagiga dual coil Boge cartot ja mulle meeldib see süsteem palju rohkem kui Kanger T3, mida viimased kaks kuud kasutanud olen.

Ainukene halb asi on, et häält teevad rohkem, aga maitse ja nikotiinipauk on oluliselt paremad kui clearoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olen ka üritanud enda omaga mitu korda aga no ei sobi miskipärast. Tossu tuleb vähem kui muudest mu meelest .. aga uute maitsete proovimiseks väga hea vidin. Paaki pole külge vaja, lihtsalt 10 tilka vati sisse ja minek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul oli ainult 1 selline ja see ongi vigane - viskasin minema ja ülejäänud 5 cartot mis ma proovinud olen on kõik täiesti korras ja head.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle on ka mõni imeliku maitse ja omadustega carto sattunud. Millegipärast just need pikemad ja seelikuga. Aga jah, need nii odavad, et kui vilets, viska ära ja uus asemele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin omale varuks ka ühe sellise ligi: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1698.

Ei julge teistele soovitada. Esiteks on need nööri otsad, mis vedelikku peale võtavad maru lühikesed by default, et tõmmates peab kindlasti e-sigaretti nii kallutama, et mahlaga koos oleks. Vamo otsas võrdlemisi tülikas kui paagis vedelikku väheks hakkab jääma(vamo on raske :P).

Muidu on selline hea kindla ehitusega asi, mõlemad otsad käivad keermega ära, mugav vedeliku vahutst teha ja enne seda puhastada, aga sellega ka väike mure kui tahad paaki vahetada pead hoolega paaki ära kruvides vaatama, et ainult paagi ümbrist ära ei keera ja siis järgi jäänud vedelikku igale poole ei tilguta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis vedelikku sa kasutad? Happelised vedelikud põhjustavad sellist asja. See viimane link on peleoni vivi-nova kloon ja see pole tank vaid klearo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedelikest on kasutusel erinevad sellest valikust: http://www.peleon.pl/category.php?id_category=201

Pluss siis spezzi sahtlist tellitud mingid VG vedelikud. Mõrad tekkisidki siis kui hakaksin esimesi vedelikke teistega segama. Ise arvasin, et tegu on sooja külma vaheludmise veaga.

 

Eks siis võib mus selle klearo posti siit kuskile ära eemaldada kus on ta õige koht. Mis muidu eristab tanki klearost. MInu jaoks tunudvad suht samad asjad mõelamal on paak ja mingi süsteem mis mahla aurustab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oiei.

 

Clerodel on enamasti wickid mis viivad mahla coilini ja coil aurustab.

Cartodes on filler mis ümbritseb hoili ja niimodi aurustab - ehksiis dry hitte (kui just kohe kuivaks ei ole saamas) cartodest ei ole võimalik saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii täna hommikul hakkas siis see tank lekkima kah, ei pidanud kahte nädalatki vastu.

Ei julgegi uut sellist hankida, sest sama vedelikku mul veel kõvasti järel ja kui vedelik on süüdi siis peaks miskit muud hankima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis vedelikku kasutasid?

osad mentoolid on näiteks tuntud sellega et võivad tanki lõhkuda - mul on kasutusel juba 3 nädalat või isegi 4 ja täiesti korras - õrnad kriimud taskus kandmisest kuid see on ka kõik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas dual coil toob maitset paremini esile või on parema vastupidavusega?

Kas tal on eeliseid single coili ees?

Eeliseks on teoreetiliselt coili suurem pindala, mida suurem pindala seda rohkem auru saad korraga ilma põletamata. Mis maitseomadused või palju auru tegelikult tuleb oleneb konkreetsest cartost ikkagi, DCT või mitte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka lõpuks Spezzi käest(tänud talle) tank ja cartod ära toodud, mina seda käima ei saanud, peab vist teist cartot proovima, alguses mõtlesin et ei saa vedelikku peale, aga hakkas juba alt välja ajama, nii et selle süü nagu ei saa olla vist, säärane kaltsu maitse, mingi neli-viis mahvi oli nagu korralik ja enam seda kätte ei saa, viitsi enam mässata ka vaatan homme teise cartoga. Huvitab on veel see, et tank ei hoia korralikult cartot kinni, peale saab veel keerata, aga lahti on ikka jama keerata, tank käib ringi ja cartot kaasa ei võta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna hommikul panin siis teise carto sisse ja nagu öö ja päev, ilmselt ikka selle esimese keerasin ise pekki sellega, et ei immutanud cartot korralikult ja põletas ümbrise kust siis hakkas kaltsu maitset andma. Esimene immutamine on ikka väga tähtis, et ei jääks kuiva kohta. Tänud veelkord Spezzile (Y), peab ilmselt cartosid juurde võtma või siis vaadama juba neid lukustusega tanke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt tegin ka kehva esimese immutamise vist:D Krdi kehva maitsega oli algul. Nüüd mõtlesin, et ujutan korralikult üle. Läks paremaks aga eks paistab kas jääb ka nii. Algul panin küll ülevalt veits mahla peale aga ilmselt vähe. Nüüd panin nii,et alt jooksis nagu mahlakask.

 

Edit: Ei krt ikka ei saa töölooma sellest enam vist . Rõve maitse juures, senikaua kuni riie seest yleujutatud on siis maitse hea , aga iseseivalt üles nagu ei tõmba . Ehk siis las seisab, ehk aeg teeb head :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt tegin ka kehva esimese immutamise vist:D Krdi kehva maitsega oli algul. Nüüd mõtlesin, et ujutan korralikult üle. Läks paremaks aga eks paistab kas jääb ka nii. Algul panin küll ülevalt veits mahla peale aga ilmselt vähe. Nüüd panin nii,et alt jooksis nagu mahlakask.

 

Edit: Ei krt ikka ei saa töölooma sellest enam vist . Rõve maitse juures, senikaua kuni riie seest yleujutatud on siis maitse hea , aga iseseivalt üles nagu ei tõmba . Ehk siis las seisab, ehk aeg teeb head :D

Mul on 2 kartoga sama asi juhtunud. MA ei niisutanud vatti ise üldse alguses, panin mahla paaki ja karto sisse ja ootasin mingi 15 minti või nii ja siis tuld, aga kohe tuli halba maitset ja ajaga paremaks ei läinud. Ilmselt esimene litt põletas läbi seal selle ridie ja see jäigi halba maitset tootma. Aeg ei parandanud asja, isegi augud sai suuremaks tehtud, lootuses et sisi imeb rohkem mahla peale ja on hea maitse, aga see ka ei aidanud. Need kartod lendasid prükkarisse siis. Järgmise mille võtsin täitsin sama moodi, et lasin lihtsalt seista ja see töötas ilusti, jus siis on juhuse asi ka, kuidas nad mahla omale isse imevad. Peale 3 nädalast kasutamist ei käi ainult normaalselt läbi maru kõvasti peab tõmbama.

Viimase kartoga ujutasin ka korralikult kohe alguses üle ja see nüüd töötab siiani normaalselt (poolteist nädalat vms.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen oma vähese kogemusega aru saanud, et enne nupule vajutust

on mõistlik nö kuivalt imeda. siis tõuseb vedelik üles ja alles siis kuumutad.

 

aga üldiselt tundub pointless võimlemine see kartokepp (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...