Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Tank'id

Recommended Posts

Ma ei suuda aru saada kuidas teil cartod ei toimi, mul pole Boge omadega mingit probleemi. Smoktechi omad selle seelikuga on küll jamad olnud, aga Boged mitte kunagi. Ja lurisema pole küll mõtet imeda, siis on varsti aku ühendus märg ja imed portsu kibedat vedelikku ka suhu (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tähtis on esimene kord ilusti ära täita, kasvõi nii, et tilgub. Siis puhud õhutoru kuivaks ja kasutad. Mis siin nii keerulist on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tähtis on esimene kord ilusti ära täita, kasvõi nii, et tilgub. Siis puhud õhutoru kuivaks ja kasutad. Mis siin nii keerulist on?

Täpselt (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lurisema ma seda enne tarvitamist ei ime ja

keerulist pole midagi aga mina asjal mingit uba küll ei leia

kas või võrreldes selle vivinovaga :D

lisaks ragiseb-pragiseb häirivalt (N)

 

igatahes ei näe mina mingit pointi vaid hoopis rohkem mäkerdamist (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma just tahtsin peleoni oma kohta küsida mingi 3-4 tugevat mahvi toimib ilusti ja siis tuleb nn kärsakat ,samas kui natuke vedeliku peale panna toimib ilusti jälle ,eks ma täitsin esimest korda natuke valesti :shock: samas selline küsimus et evicu peal selle Double Hole Boge Tank 6 ml peleonist jääb peal nn logisema et ei saa lõpuni vinti keerata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ise sain kätte sellise Posted Image

ja cartod sinna

Posted Image

täitsin cartot nagu pbusardo õpetab

aga mingil põhjusel jookseb vahepeal ei tea mis põhjusel kõvasti mahla välja, vahepeal mitte (sellest carto keskmisest august)

põhimõtteliselt jooksis mul juba terve suurem paak pea tühjaks ???

Oskab keegi seletada, kas võib carto olla praak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis kartod need on? Kartosi on ka mitut tüüpi: horisontaalsed ja vertikaalsed. Ühtedel on sees tavaline jupp tahti ja need võivad küll lekkida...vähemalt ma arvan. Kust ostsid, viska linki.

Pildi peal paistavad ilma aukudeta kartod olevat. Augustad ise? Kui ise, siis kas karto deformeerus kõvasti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kartod said siit, lihtsalt pildil ei ole aga tegelt on kaks auku ja nagu näha boge omad ja kõik jutud :)

Täna siis müstika rida jätkub - nüüd justkui ei jookse enam välja kuid uus jama. Mul kaks akut mõlemad täis näitab intellicharger - kuid peale mõnda mahvi näitab vamo low V ja ongi kõik - keerad aku alt ja tagasi alla näitab 4,2 V teed mõned mahvid ja jälle jokk. Tekkis selline mõte et eile kui mahla jooksis mööda külgesid siis ujusid kõik nupud ja seega ka ilmselt nuppude all olev elektroonika plaat. Kardan et seal mingi jombe selle mahla pärast sees, et lühistab mingeid radu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riistapuu ruttu radika peale kuivama. See on täitsa võimalik, et ujutasid nats üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juba hilja :( Proovisin teha vamo lahti (dissamble) et siis seest puhastada ära piiritusega kõik plaadil olevateradade kontaktid, mis aga ei õnnestunud kuna minu korpusel on see ots väääga kõvasti kinni. Siis mõtlesin loogiliselt, mis aine on selline mis lahustakas kindlalt seda juba eile kuivanud mahla seal sees ja pääseks igale poole ligi??? Võtsin vamolt kõik küljest ära patarei välja valasin piiritust sisse, loksustasin ja palusin jumalat et seal sees poleks kondekaid mis siis oleks ilmselt mõne kivi sees lühisesse ajanud. Kuivatasin ja voala, kaikki kunnassa :) Vot nii lihtne oligi (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mis iganes seal ka ei ole korra ikka viskas paari tunni jooksul pidurit aga pole hullu. äkki hiljem veel talle üks suplus :)

Aga oskaks siis keegi seda cartost voolamise fenomeni seletada, enam pole justkui eilsest olnud seda jama, muidugi ma pole ka päris täis julgenud enam panna tanki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina küll ei oska miskit enam välja pakkuda. Endal pole veel kordagi miskit sihukest juhtunud. Võibolla lihtsalt sattus kehvake...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub et mul ikka elus kõige ostuga alati "joppab" Nii et üleskutse, kes aga tahab midagi vigast või praaki osta siis tulen hea meelega suure summa eest kaasa poodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub et mul ikka elus kõige ostuga alati "joppab" Nii et üleskutse, kes aga tahab midagi vigast või praaki osta siis tulen hea meelega suure summa eest kaasa poodi

IRW :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mis iganes seal ka ei ole korra ikka viskas paari tunni jooksul pidurit aga pole hullu. äkki hiljem veel talle üks suplus :)

Aga oskaks siis keegi seda cartost voolamise fenomeni seletada, enam pole justkui eilsest olnud seda jama, muidugi ma pole ka päris täis julgenud enam panna tanki!

Nagu juba enne kirjutasin, kahtlustan paagi tihendeid. Kui kõik toimib, on paak põhimõtteliselt suletud süsteem ja kui sa nüüd mahvi tõmbad, siis rõhu muudatusega imed paagist natuke vedelikku carto fillerisse jälle juurde. Aga kui ülemine tihend õhukindel ei ole, siis saab sealt õhk ilusti peale tulla ja voolabki mahl läbi augu cartosse ja sealt edasi alla aku peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa hädas sellega kurat, see tabab mind ootamatult ja siis on ainuke pääsutee kiire salfaka leidmine. Kuidagi on nii et kui ma mahvi tõmban ja mega lörin hakkab ja törtsu mahla mulle suhu viskab siis tean et kohe hakkavad päevad tankil :) kui nagu tavaolukorras drip ära võtta siis on nagu see valge materjal carto sees valge aga kui lörin käib siis on selline mahlast üleujutatud. Et siis tanki tihend nagu või? Ei teagi mida siis teha nüüd, kas saata tagasi või mida :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtaks müüjaga ühendust ja kurdaks oma muret. Pbusardo ülevaates oli antud tank väga korralik, aga hiljem ta kusagil mainis, et talle on selle isendi kohta palju kurtvaid meile tulnud ja ilmselt sul samamoodi tegu praagiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...