Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Tank'id

Recommended Posts

Nädalakene nüüd proovinud sellist kooslust eVic peal. Posted Image

Posted Image

Ainult positiivseid sõnu saan öelda, ei leki, ei lurise ja hirmu, et taskus laiali lendab pole. Drip tip hoiab kenasti kinni tanki kui peakski liikuma hakkama (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Müüjaga ühendust võetud ja mure kurdetud. Tema pakkus välja et ma saadan tagasi ja siis tema saadab mull uued - Lisan ka veel juurde et tellisin neid 3 tükki ja kaks neist lasevad läbi ja nii carto tanki vahelisest tihendist kui ka kartost endast tilgub mahla. Mõtlesin et äkki ikka carto vigane ja proovisin teise cartoga, sama lugu. Hakkab juba tunduma et need ongi sellised tankid! Ei tea kes need saatmiskulud kõik kinni maksab :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saatmiskulud sinna pead vast ise maksma, kui uued saadetakse, siis selle maksavad nemad. Teine võimalus on uued tihendid osta. Kusagil oli neid müügil ka, peab veits otsima neid o-ringe...

 

ukvapers foorumist saadud soovitus lekkivate cartode puhul.

Siin ka dct tankidele: http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/products/cartomiser-systems/dual-coil-tank/4-x-replacement-dct-cartomizer-o-ring-product.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai Spezz-i käest boge cart+tank ostetud... Rahulikult tilgutatud iga nurga alt, kuni vaikselt hakkas aukudest lekkima ja seejärel tank täidetud.

Maitse on hea, tossu küll vähem kui clearoga.(Võibolla asi minu täitmises?)

Saaks keegi teha täidetult pealtpoolt pilti, et näha, kui märg see vatt peaks olema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pealt paistab ikka kuiv, saad tilga paar peale lasta, siis on märg nähtavalt. Mitme voldiga paned, palju takistus on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tossu kogus varieerub vastavalt vedelikule ka, kui vg'd rohkem, siis tossab paremini. Samas mul näiteks on üks komplekt mehhaanilise modi küljes ja ka mingi 1,7 oomine oli 4V peal. Tossab justkui rohkem, kui 2,3 oomine 4,8 voldiga. Võta siis kinni. Muidugi on mul 1,7 oomine smok'i carto, aga 2,3 oomine Boge oma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei pruugi kahtlane olla. Endalgi kasutuses olnud BOGE 3 oomised kartod. 3 oomised on SR (standard resistance) kartod. 2,2 oomised on LR kartod (low res).

Olen 3 oomist isegi 5,8 voldiga teinud, vastavalt vedelikule. Julgen pakkuda, et evic peaks ikka 5 voldi peal sul olema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma panin ta lihtsalt,prooviks evic u otsa, sest ego pulgaotsasnäeb ta hea välja küll, aga jahh suuremasi toimija ta pole ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui leiad kahe ovaalse auguga cartod, mulle sellised meeldivad, ei ole mahlaröövlid , töötavad nn igailmaga (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milliseid Boge cartosid eelistate cartospetsid SR või LR?

Mina eelistan LR cartod, 2 auku (1mm) sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes minu tsirkusega kursis siis kirjutasin müüjale ja ta oli nõus tagasi võtma kõik kolm tankki ning hüvitama mulle nii tankkide, postikulu nii mulle kui ka tagasi temale saatmis kulu (2,6 euri :) iirimaale) Nüüd aga olen ma jälle dilemma ees - kustkohast saada uus, mahla enda sees pidav, lukustusega, tavaliste (ilma seelikuteta) 50mm cartodele, soovitatavalt täitekruviga, vähemalt 4-5 ml ja mitte 30 eurot maksva tankki ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta võiks siis kartosid ka juba müüa. Mul oleks vaja taolisi, millele saurix viitas, 50mm-seid ca. 1.5 - 2 oomiseid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oleks üks välja pakkuda, tumeda anumaga, ovaalsete aukudega kartoga, mahutab 3,5ml vist, kuna mõõtusi peal ei ole, aga see on hüva kraam, mul endal ka üks kasutusel töötab suurepäraselt, ei leki, tossab, annab maitset jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tanke on piisavalt praegu. Aga kui viimane sisu peaks enne ühe paki kohale jõudmist väsima, siis alustan Sinuga läbirääkimisi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedasin ka enda AGR 2-e käima Bogega, super!

Oma rumalusest võtsin aukudeta carto, väga keeruline on sinna auku puurida. Lõhkusin kaks 1mm puuri, lõpuks tegin ühe 2mm augu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...