Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere olen aimar ja tulen rakverest üritan ka vamoga elu lihtsamaks ja odavamaks muuta kuna siiamaani sai päevas tõmmatud 2,5-3 pakki päevas (psühho)

Julm kogus (kick) . Kokkuhoid peaks olema tuntav (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja infot sain googelist. Kuna olen rekka juht siis tahtis homikul koni hais ära tappa kunagi varem ei ole tunnud sellist lebra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega sa see rekkajuht pole, kes üritab mul soojuspumpa nurgapealt pidevalt maha sõita (palermo rajoonis) :D Päris julm jah, 2,5 - 3 pakki päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere olen ChLoNiCaL - 28a. Elan Kuressaares. :) Tavasuitsu staaz vist oma 10a.

 

E-Pläru peale läksin tänu töökaaslasele, kes omale soetas sellise vidina. :) Siiani olen rahul. :)

Foorumist kuulsin kah tänu temale. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere kõigile

 

olen Asso, Tartus. Sattusin siia kuna poodidest korjati nikotiiniga vedelikud ära. E-sigareti peale läksin üle peale tuttava oma proovides, mõtlesin what not proovime ära ja ütleme et täitsa asjalik vidin. Ja muidugi hea, et korjati poodidest ära kuna see oli sinna ikka täielik raha matmine heh.

Olge mõnusad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere kõigile

 

olen Asso, Tartus. Sattusin siia kuna poodidest korjati nikotiiniga vedelikud ära. E-sigareti peale läksin üle peale tuttava oma proovides, mõtlesin what not proovime ära ja ütleme et täitsa asjalik vidin. Ja muidugi hea, et korjati poodidest ära kuna see oli sinna ikka täielik raha matmine heh.

Olge mõnusad!

Tore kuulda, et mõnele aurutajale meeldib vedelike müügilt eemaldamine. :D(esiga)

Mis muud, kui (teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere kõigile

 

olen Asso, Tartus. Sattusin siia kuna poodidest korjati nikotiiniga vedelikud ära. E-sigareti peale läksin üle peale tuttava oma proovides, mõtlesin what not proovime ära ja ütleme et täitsa asjalik vidin. Ja muidugi hea, et korjati poodidest ära kuna see oli sinna ikka täielik raha matmine heh.

Olge mõnusad!

Tore kuulda, et mõnele aurutajale meeldib vedelike müügilt eemaldamine. :D(esiga)

Mis muud, kui (teretule)

Vaatasin, et Nicorexi e-pood müüb kah nüüd läbi läti nikotiiniga vedelikke. Hind on 7.90€ 10ml. Tõesti raha matmis koht. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tallinki paadis nikota mahl 10 euro 10ml. Ju keegi ostab ka sealt...

Täis peaga pole vist vahet mida sisse hingata kuid siiski enne ostaks hädapärast paki analoogi ja kimuks seda kui luristaks mingit 10€-st supiauru. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tallinki paadis nikota mahl 10 euro 10ml. Ju keegi ostab ka sealt...

Täis peaga pole vist vahet mida sisse hingata kuid siiski enne ostaks hädapärast paki analoogi ja kimuks seda kui luristaks mingit 10€-st supiauru. :P

Ostsin täiesti huvi pärast Nicorexi kirsi vedeliku Klickist... njaa, täitsa ok maitse, supiaurust asi ikka väga kaugel. 8-10 euri 10ml on aga siiski haige. Ikka peab tavainimeselt kõik rõõvima, et kähku ratsarikkaks saada. Ja ise teevad sellist nägu nagu nad on inglid kesapõllul.

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist kõigile (esiga)

Olen Vallo, 23 eluaastat siiani ja asukoht Tallinn/Pärnu :)

Idee e-sigaret muretseda sai alguse Shotimaal laeva peal, kuna tavasigaretid olid otsa saanud, siis lasin tuttaval omale esimese e-sigareti tuua, milleks 650 mAh akuga skysmoke sigaret... Kuna see vajus ühel hilissuvisel õhtul Pärnu jõe põhja siis oli vaja uus muretseda...

Praeguseks varustuseks siis skysmoke e-piip, Innokin Itaste VV3, Protank 2, Iclear16 ja Octopus RDA...

Foorumist sain teada otsides odavamaid e vedelike kui skysmoke poes...

 

Head auramist kõigile :D(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere! Olen Ago tulen Idast.E-sigaretini jõutsin väga lihtsalt.Töökaaslane kimus e-sigareti juba pikalt nii umbes 9 kuud.Lõpuks sai uudishimu võitu ja siin ma nüüd olen. (teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!!!

Nii, Leo siin pool. Leidsin teid kuna mu red kiwi aurusti andis otsad ja algas kriis. Vennas käis oma eVic'i näitamas ja egas midagi (google) , sai tellitud FastVape'st ning 36 tunni pärast sai juba nautida (läbi SmartPost'i). (Y)

Red kiwi tõi sõber sakasast kingiks ning see töötas laitmatult kuni siiani. Eks seda ligastamist tuli ka mingil ajal ette kuid tuli vahetada padrun uue vastu ja käis edasi. Akuga on seda aparaati õnnistatud. Kuigi 800 mA/h kuid 2 päeva pidas normaalselt vastu.

Tavasuitsu olin enne tõmmanud ca 20 aastat ja neid punaseid. Eks suvel väikese (õlut) ja napsi vahele tekkis ikka suitsu isu ka kuid siis need korrad lõppesid Roberti sõimamisega põlluveerel (öäk)

Aga igatahes tänuväärt foorum :idea: EDU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...