Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

selge,jälle targem et see t3 pole siis nii nn sheff kraam :) Aga spezziga ps teel jõutud kokkulepetele e-koni osas ja eks ma anna ka siis teada mille soetasin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

Mina Külliki :)

E-sigaretini jõudsime koos abikaasaga peale arutelu, et sigarettide peale kulub ikka häbematult palju raha :shock: Ja et tulemas olid ka meie mõlema sünnad (mehel veel juubelgi), siis otsustasime teineteisele kinkida e-sigaretid (esiga):idea: Valik langes Janty NEO Auto Airflow'le. Sellest nüüd pool aastat möödas ja mõlemad valiku ning otsusega rahul, siiani vähemalt 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

Mina Marek.Neli kuud tagasi sai ostetud nicorexi komplekt ja olin sellega väga rahul kuni selle foorumi leidmiseni paar nädalat tagasi.Nüüdseks tellitud SVD ja selle ootamise ajaks ostetud itaste VV V3. Kui esimesed esuitsud Eestisse jõudsid, siis sai ka soetatud aga see pidev mässamine nende akudega viis tavasuitsu juurde kuu möödudes tagasi. Nüüdseks siis paar kuud pole tavasigarette puutund ja ei teki ka isu, kui keegi kõrval seda tõmbab.Eelnev suitsetamiskogemus üle 20-ne aasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

Olen Meelis Pärnust. Siia foorumisse jõudsin googeldades kuna pakub juba pikemat aega huvi e-sigareti ostmine. Hetkel veel selleni ei ole jõudnud erinevate rahaliste probleemide tõttu aga lootus on et varsti saab ka endale soetada komplekti. Huvitun sellepärast et suitsu hais kodus ei meeldi ja naine võiks vähem tõmmata suitsu nii et loodan sellest e-suitsust head alternatiivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere! Olen Jaan Tartust, ostsin e-sigari, et suitsetamist maha jätta. Siia jõudsin sõbra soovitusel, kusjuures olen juba siit päris palju õppinud :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heia. Et kõik ausalt ära rääkida, siis - mina ei tahtnud suitsetamist maha. Ikka veel ei taha, no ei ole piisavalt motivatsiooni leidnud :)

Aga kuna mulle suitsuhais ja konid ei meeldi, siis plaanisin päris ammu juba e-suitsu proovida. Ning pärast seda kui lõpuks ühe normaalselt töötava e-sigareti omale soetasin, päris esimene seda ei teinud, ma lihtsalt manustan viimased pool aastat juba oma nikotiini teisel moel :) Tavasuitsu pole sellest ajast tõmmanud, sel ajal veel alles olnud varud on senini nukralt kapinurgas.

Selle foorumi leidsin, kui üritasin googeldada mingit infot erinevate vedelike ja nende müüjate kohta, mida ning kust võib osta ja mida mitte, sest kui hind ja maitse kõrvale jätta siis tegelikult ei tea ju, mida nendesse pudelitesse pannakse ... Selle koha pealt ei ole ma kahjuks just palju targemaks saanud, kahjuks ka siin foorumis sellest vaatenurgast arutelu vähevõitu küll aga leidub siin nii mõndagi muud huvitavat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist, foorumiga liitumise peamiseks eesmärgiks oli saada tagasisidet ja informatsiooni erinevate e-sigareti edasimüüjate kohta, kuna plaanis on lähinädalatel soetada endale samuti kaua oodatud e-sigaret koos vajaminevate tarvikutega. Suitsetamine on olnud harjumuseks juba päris mõnda aega ning e-sigaret tundub äärmiselt hea alternatiiv tavasigarettidele. Esialgu plaaniks seeläbi suitsetamist vähendada, kes teab äkki ühel heal päeval saab täitsa maha jätta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist, foorumiga liitumise peamiseks eesmärgiks oli saada tagasisidet ja informatsiooni erinevate e-sigareti edasimüüjate kohta, kuna plaanis on lähinädalatel soetada endale samuti kaua oodatud e-sigaret koos vajaminevate tarvikutega. Suitsetamine on olnud harjumuseks juba päris mõnda aega ning e-sigaret tundub äärmiselt hea alternatiiv tavasigarettidele. Esialgu plaaniks seeläbi suitsetamist vähendada, kes teab äkki ühel heal päeval saab täitsa maha jätta.

õige. Jõudu ja jaksu!

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuri korraliku komplekti! Annab motivatsioonile oluliselt juurde!

Welcome!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimese e pulga ostsin 5 aastat tagasi ja tulemuseks oli null. Mängisin mõned nädalad selle Janty'ga ning siirdusin sujuvalt tagasi analoogide manu. Vahepealsed aastad olin üsna skeptiline e suitsude suhtes kuni selle aasta oktoobris nägin Jazzi käes imerelva :) , see oli SVD. Pärnust tagasi tulles googeldasin end siia foorumisse. See on olnud üks hea lugemine :) . Täpselt kuu aega tagasi sain Jazzi käest SVD + iClear30S ning peale seda pole praktiliselt analooge tarbinud. Esimesed päevad olid muidugi pisut komplitseeritud, sest suitsupakk taskus kippus kuidagi iseenesest kätte sattuma ... Umbes kolmandal päeval muutus suitsulõhn eriti vastikuks ja nii ongi tänaseni. Kuu ajaga on tööl 3 inimest vaporiseeritud ja meil on uus e-suitsuruum 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...