Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Vaatan, et reganute arv vaikselt tóuseb aga päris kóik sóna ei vóta.

Seega - kirjuta siia kes oled ja kust tuled ning vóid ka jutustada kuidas e-sigaretini jóudsid.

 

küsimused palun siit eemal hoida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, olen Roland, ja tulen Tallinnast :D

E-sigarettini jõudsin sedasi, et käisin ühe sõbra sünnipäeval, kus üks külalistest tõmbas e-sigaretti, ja rääkis et nikotiivivaba vedelik ja et 2 nädalat pole õiget suitsu tarvitanud. Kuna omal oli ka mahajätmise plaan pikkaaega juba mõtetes mõlkunud, ja isal samamoodi, siis rääkisin isale, et e-sigarett pidi tõesti tomima. 2 päeva pärast tuli isa koju, ja kaasas oli tal 2 ego-t e-sigaretti, ja nii see tee mind e-sigarettini ka tõi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, olen Roland, ja tulen Tallinnast :D

E-sigarettini jõudsin sedasi, et käisin ühe sõbra sünnipäeval, kus üks külalistest tõmbas e-sigaretti, ja rääkis et nikotiivivaba vedelik ja et 2 nädalat pole õiget suitsu tarvitanud. Kuna omal oli ka mahajätmise plaan pikkaaega juba mõtetes mõlkunud, ja isal samamoodi, siis rääkisin isale, et e-sigarett pidi tõesti tomima. 2 päeva pärast tuli isa koju, ja kaasas oli tal 2 ego-t e-sigaretti, ja nii see tee mind e-sigarettini ka tõi ;)

Lugu nagu ilus muinasjutt kohe. Algus on ilus (kõik toimib ja on odavam kui suitsetamine), mida edasi lugu läheb, seda koledamaks muutub (vaja osta uusi vidinaid ja mode'si, kõik maitsed pole veel ära proovitud...). Lõpp on hirmsamast hirmsam (kõik, mis võimalik on juba olemas ja ei teagi, mida veel osta...) (esiga):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Olen Marko (Interface teab mind) ja tulen tallinnast.Muidu pesitsen üle lahe.E-suitsuni jõudsin läbi oma venna, kes seda popsutas ja otsustasin ise ka proovida.Hakkas meeldima.Kasutan Janty Neo +'i kuid sellega on alalõpmata mingeid jamasid.Küll jooksevad akud täis ja ei tööta, kord jooksevad anumad tühjaks, "higistavad" jne.Alternatiivina kasutan EDC otsikuid.

Kuna pole korralikult asja toimima saanud, siis suitsetan vahelduva eduga tavalist ja e-sigaretti.Kui saaks asja toimima ilma muredeta, siis viskaks tavalise paki nurka, ausõna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiirelt guugeldades ei saagi nüüd aru mis süsteem see on. Tundub nagu 510 keermega aku aga mis seal otsas on? Paagi moodi süsteem ja atomizer või see on mingi imelikuga kujuga clearomizer? Kui esimene juht siis viska need kähku minema ja osta mingi mõistlik vahetatava coiliga paak sinna otsa :D

 

EDIT: a on jah paak ja põleti eraldi. see on täiesti tavaline mitu aastat tagasi väljamõeldud ego-t komplekt põhimõtteliselt.

ma viskasin enda paagid ja põletid lihtsalt minema kuna kahjuks on see täielik rämps.

soomes on häid poole küll (esmoke.fi ja puff.fi näiteks) seega mine nüüd homme kiiresti-kiiresti poodi ja vali midagi mõistliku välja mis oleks siis vahetatava coiliga ning clearo tüüpi. usu mind - sa üllatud VÄGA mida esuits teha suudab tegelikult.

akusi saad ilusti kasutada "uue paagiga".

 

Siin kiire näide kasvõi kõige algelisemast CE4 clearost mis tegelikult pole just teab mis hea kuid kordades parem kui see paagisüsteem mida sa praegu kannatama pead

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piip on äge (Y) , paistab olevat mingi cartoga tank. See ju väga kõva kooslus. (esiga) Põhimõtteliselt saab piibu otsa panna misiganes klearo, carto, rebuildable või mis iganes vidina. Vaja ainult adaptereid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neo+ on õudne asi. see atomizer ei töötagi normaalselt. mul seisavad ja lekivad isegi tühjana.

Jaa tean, mida Sa tunned! Mul oli piip laual, ööga jooksis lihtsalt tühjaks. :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neo+ on õudne asi. see atomizer ei töötagi normaalselt. mul seisavad ja lekivad isegi tühjana.

See on õige mõiste:"lekivad tühjana" (Y)(Y)(Y)(Y) , mitte osta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello!

 

Minu e-sigareti kogemus oli siis umbes 2009, kui mu vend selle kõige algelisema e-sigareti koju tõi. Alguses ei uskunud, et töötab. Kimusin mõnda aega seda siis, istusin arvutis ja niipea kui arvutist püsti sain oli samm sassis :lol: siis torkas pähe, et see on revolutisooniline asi (Y) Nüüd siis on kogunenud piisavalt erinevaid e-sigarette. Kõige meeldivam neist kuid veidi ebamugav kaasas kanda on Vmax koos Vivi Nova'ga

 

Väga hea foorum ning loodan, et muutub suurimaks eestis. (Y)

 

Püsige terved ja head sõbrapäeva lõppu! (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

Minu E-sigareti kogemus hetkel null. Loodan selle vea siinse foorumi abiga parandada. Selle foorumini juhatas mind kasutaja Hmekk.

 

Parimat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, tere kõik see pere! :)

 

Olen Keidi ja Tallinnast. Sattusin siia nii, et otsustasin tavalise suitsetamise maha jätta ja mingi alternatiivi sellele leida. Marssisin siis rõõmsalt Tõnismäele poodi ja ostsin mingisuguse sealt ära.... Nüüd on sellest alles nädal möödas ja juba tahaks paremat e-sigaretti endale... ja uusi maitseid tahan ka! Loodan siit head nõu saada, sest olen selles teemas ikka väga roheline :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...