Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere! Madis olen Haapsalust. Oleme koos naisega Tripi poolt pööratud aurutajad. Ilma tema aktiivse toetuseta ei oleks ilmselt viitsinud analoogi välja vahetada. Nüüd juba mõni kuu e sigareti peal, paar korda olen veel proovinud ka tavasuitsu, aga see oli üsna ebameeldiv kogemus :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere! Madis olen Haapsalust. Oleme koos naisega Tripi poolt pööratud aurutajad. Ilma tema aktiivse toetuseta ei oleks ilmselt viitsinud analoogi välja vahetada. Nüüd juba mõni kuu e sigareti peal, paar korda olen veel proovinud ka tavasuitsu, aga see oli üsna ebameeldiv kogemus :-)

(teretule)  (teretule)  Mõlemale teile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist, olen Andris, pärilt Saaremaalt. Olen jälginud foorumit aeg-ajalt ja lõpuks mõtlesin et teen kasutaja ära. E-sigariga oli plaan suitsu pauside vahet pikendada, aga õnnestus tavasuits täiesti maha jätta peale 2-3 päeva. Nüüd peaaegu aasta otsa e-sigarit tarvitanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tubli! Mis varustust kasutad ja kustkohast ostetud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akusid tasub alati mõni tagavaraks osta, ego pulgad oma töökindlusega ei hiilga ja kui aku reede õhtul töölepingu lõpetama peaks, siis polegi kohe uue hankimine nii lihtne ;)

Kui rahakott lubab, siis võid muidugi ka mõne MODi peale mõelda, aga see nõuab mõningast investeeringut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa oled saanud 350 päeva ilma korraliku modita hakkama, siis ära hakka seda üldse ostma :)

 

Kõlab umbes samamoodi, et kui oled elu aeg sääreväristajaga sõitnud, ära hakka auto peale mõtlemagi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõlab umbes samamoodi, et kui oled elu aeg sääreväristajaga sõitnud, ära hakka auto peale mõtlemagi ;)

Ilmselgelt oli eesmärk suitsetamine maha jätta ja nagu aru on saada on see saavutatud. Kui 350 päeva hiljem tunduvad modid alles kauge tulevik siis milleks? Tean, et sellest tekib suhtkoht hobi ja kraami koguneb + tuleb koguaeg nii palju peale, et ei jõua ära proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist! 

Olen Erki ja pärit Saaremaalt. 

Liitusin kuna plaan taas e-suitsu maitsma hakata. Esimene kokkupuude oli e-suitsuga kui tulid välja Janti. Kuna sealt pole miskit saanud.

Aasta tagasi sai Osta.ee kautu soetatud eGo-T mudel aga kuna sellel ütles üles 510 keere siis sai kasutatud EVOD  aurustiid. Aga sellel lõppes ka pool aastat tagasi akku ja see asi jäi jälle sinnapaika. Nüüd taas plaan e-suitsu juurde tagasi pöörduda. Praegu on silmapiiril osta.ees müüdav VAMO V5.

Magusat suitsu kõigile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal 3 erinevat komplekti.

Kui rahakott kannatab, osta http://www.osta.ee/e-sigareti-komplekt-vamo-v5-kayfun-svoemesto-atomaiser-52226637.html

ja lisaks mingi clearo. Kayfun jäta tulevikku ;) siis kui asjaga rohkem kursis.

Kroomi ära osta, läheb väga kiirelt koledaks.

Võimalus ka nn. teisering vamo osta.

http://e-suits.eu/topic/2990-m-vamo-v5/ müüb roostevaba, lisaks annab kaas clearo ja paar läpaka akut (vamosse ok, )

Juurde pead vaid soetama 18650 aku laadija. Suhtle müüaga järsku leiab sulle midagi. MC-1 laadija saab kätte Lauri käest 8.50´ga. Täitsa ok laadija.

Aga muidu (teretule)

Kui pakilisi küsimusi, siis meil vahva jutukas, kus saad operatiivset abi, kui keegi on kanalis muidugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tume kroom, 5000mah aku. (psühho)

Akud jäävad sinna kuni 3400 mah maks kanti. Ostja tahtlik eksitamine.

Ja kui sa tõesti, hiljem tahad ilusat modi, millel all poleks inetuid pronksitriipe ja plekke, siis unusta kroom ära. Hiljem tänad veel mind.

 

Edit: On küll jah 5xxxmah akud aga need juba tõsised jurakad. 28650 mõõduga. Paraku vamosse vaid 18650 akud läevad ja stackitud 18350

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tume kroom, 5000mah aku. (psühho)

Akud jäävad sinna kuni 3400 mah maks kanti. Ostja tahtlik eksitamine.

Ja kui sa tõesti, hiljem tahad ilusat modi, millel all poleks inetuid pronksitriipe ja plekke, siis unusta kroom ära. Hiljem tänad veel mind.

 

Just pidin küsima, et missugused akud need 5000mah on? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reeglina, kui näed ulme numbreid mah näol, siis tegu on hiinakaga, ehk siis kirjeldus ei vasta sisule.

Akude puhul kehtib paraku reegel, et mida kallim, seda parem. Ja enne aku soetamist, oleks soovitatav vaadata ringi alateemas http://e-suits.eu/forum/39-akud/

Loodetavasti hankisid sa selle VW VAMO V5 ära kayfariga ja vajadusel saad siit alati abi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jou, olen martin ja väiksest lõuna eesti linnast, aga hetkel peatun viljandis. E-sigaretini jõudsin nii, et sõbral oli kui õlut libistasime ja hakkas ka meeldima ning sebisin endale ka. Kusjuures suitsu ma pole siiani kunagi tõmband. Foorumi leidsin nii, et viis ego-t katkist e sigarit on sahtlis, ning viimasel pragunes silme all aurusti juppideks. Hakkasin googeldama, et kust vähe võimsamaid piipe saada ja see on täpselt see koht mida otsisin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jou, olen martin ja väiksest lõuna eesti linnast, aga hetkel peatun viljandis. E-sigaretini jõudsin nii, et sõbral oli kui õlut libistasime ja hakkas ka meeldima ning sebisin endale ka. Kusjuures suitsu ma pole siiani kunagi tõmband. Foorumi leidsin nii, et viis ego-t katkist e sigarit on sahtlis, ning viimasel pragunes silme all aurusti juppideks. Hakkasin googeldama, et kust vähe võimsamaid piipe saada ja see on täpselt see koht mida otsisin :)

 

Enamuse stoori on siin vist see, et said skysmokest vastu perset ja hakkasid otsima alternatiive =)

 

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei oska öelda. Ma ei ole rohkem skycorexiga kokku puutunud ja ei plaani :) Siit foorumist leiad paljudele sellistele küsimustele vastused ja kui ei leiagi, siis tee teema ja uuri rahvalt üle =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pigem e-sigret kui tavaline.

Nii nicorexi kui levia cex aurustid on üks ja sama pmt.

Turul liikumas hulga kvaliteetsemat kraami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...