Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere, mina olen Janno ja ma olen ca 15 aastat suitsetaja :)

Oma viimase suitsu tegin ma 3.03. Esimesel märtsil sain endale eVic + BCC Mega ja kolmel päeval proovisin ühe analoogi kuna kange isu oli aga peale manustamist mõtlesin iga kord, et milleks seda vaja oli. Ei pakkunud midagi. Enam ei tunne üldse kiusatust.

Siia foorumisse sattusin google abil kuna soovisin enne suure väljamineku tegemist objektiivsemat infot kui kodumaistel e-poodidel enese kiitmine.

Tänu foorumile on uueks haiguseks kujunemas soov igasugu uusi asju proovida. Praegu ootan Vivi Nova't ja kibeleb ka veel mingit carto-t proovida ja eks midagi muud ka veel. Varsti ilmselt tuleb veel ilmselt ise vedelikku ka segama hakata (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

yx kulu asendatud teise kuluga.......klassika (teretule)

 

mul vanamees ennem rääkis, et jäta suitsetamine maha ja vaata palju raha säästad.

praktika on see, et vahet pole millest loobud, raha läheb ikka mujale (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maidu olen ja Tallinnas elan. E-suitsuni jõudsin tegelikult juba 3 aastat tagasi, kui naine sünnipäevaks Janty Dura C kinkis. Ta vist ei oleks pidanud seda tegema, sest see kogemus oli ausalt öeldes jube. Tossu asemel tuli sealt vedelikku suhu, akud ei kestnud ja täitma pidi iga paari mahvi tagant. Viskasin selle komplekti nurka ja sinna see jäi. Naisele andsin lubaduse, et jätan suitsetamise maha, kui 100 eegu eest enam kahte pakki Kent Silverit ei saa. Nüüd see hetk siis ka lõpuks saabus. Vaikselt pidasin plaani, et mida alternatiiviks võtta, sest nikotiini olen tarbinud viimased 20 aastat ning kogemuse pealt tean, et ilma päris olla ei saa. Juhtumisi sattusin seltskonda, kus ühel vennal oli eVic mingi clearoga :). Hakkasin uurima, kust sellist asja müüakse ja juhatas ta mind siia foorumisse Spezzi sahtli teemasse. Kui jõudsin lugemisega sinnamaani, et kelle nimele raha kanda, tundsin Spezzis ära vana tuttava, kellega pole juba aastaid suhelnud. See viga sai juba samal õhtul parandatud ning eVic ja BCC mega ära telitud. Eelmisest neljapäevast alates pole enam tavasuitsu tõmmanud ja Spezzi olen oma küsimustega vist surmani ära tüüdanud ;). Loodan, et nii ka jääb (tavasuitsu osas, mitte Spezzi tüütamise osas ;)).

Foorum oli alguse nagu hiina keel, mitte midagi aru ei saanud, millest jutt käib. Praeguseks juba päris tume enam ei ole, kuid õppida on veel palju. Loodan et olete algajale abiks ja ei saada teda tema lollide küsimustega pikalt pimedasse kohta ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast, Maidu. Väga lahe lugu (Y) Ning selle nö hiina keele osas on sul õigus. Lugesin seda foorumit isegi alguses nii, et igat teist sõna guugeldasin ( vaatasin pilte).Nüüdseks.. nooh, enam-vähem saan ikka aru :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tundub, et paari 3 aasta tagused masinad on suht palju rahvast eemale hirmutanud.

eks minulgi kadus peale proovimist usk e-sigaretti :lol: õnneks teist korda sai normaalse aparaadi ja nyydseks tagasi digitaalsel lainel (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta ole jah, mul oli ka vast ca 4 aastat tagasi mingine Janty peenike asi, millega suitsetamist päris asendada küll ei suutnud. Uuesti uurima hakkasin siis kui bussireisi peal sai korralikumaid asju reisikaaslastelt proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, olen Siim Saaremaalt ja ma ei ole veel e-sigarit ostnud, aga selle kavatsen osta paari kuu jooksul. Registeerisin siia loomulikult loosimises osalemiseks, kuid kui ma selle naguinii ostan siis arutelu selle üle oleks hea. E-sigarit olen ise eelnevalt proovinud sõbra käest ja see tundub olevat "tervislikum" kui tava sigaret, kuid kui tervislik selle kohta hakkan alles uurima. Tänan lugemast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

olen Vapor Fusion Nordic OÜ, alias http://www.ecig-life.ee

olen foorumis uus, kuid juba postitanud mind puudutanud küsimustele eesti e-poodide teemas.

 

Meie poest leiate laia valiku kvaliteetseid Joyetech e-sigarette, varuosi ning vedelikke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,Rein olen aastaid 54 manuaali kogemust neist 37. Poisid synnaks kinkisid skysmoke ego-t,nad ise suitsumehed ei ole olnud kunagi eks sellest ka see pisut vale valik,nyyd kuu aega selle kraami peal oldud,kaasas olnud 20ml.sai läbi siis võtsin Sillamäe poest BTU UNIVERSAL 38mg. ja ja sama 0mg. maitseks АРОМАТ "AMARETTO" 7МЛ. Väga uhke oma koksi yle.....see tuleb vist sellest et muud pole lihtsalt veel proovinud...analoogi enam ette ei pane...mis siis et molu tundub lage!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,Rein olen aastaid 54 manuaali kogemust neist 37. Poisid synnaks kinkisid skysmoke ego-t,nad ise suitsumehed ei ole olnud kunagi eks sellest ka see pisut vale valik,nyyd kuu aega selle kraami peal oldud,kaasas olnud 20ml.sai läbi siis võtsin Sillamäe poest BTU UNIVERSAL 38mg. ja ja sama 0mg. maitseks АРОМАТ "AMARETTO" 7МЛ. Väga uhke oma koksi yle.....see tuleb vist sellest et muud pole lihtsalt veel proovinud...analoogi enam ette ei pane...mis siis et molu tundub lage!

Tublid poisid ja ega see skysmoke ego-t väga kole valik pole ka - skysmoke slim oleks palju hullem olnud (Y)

Igatahes, palju õnne kopsude säästmisel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kopsudest rääkida siis vahest nagu torgib või pitsitab....tõrv tahab vist välja tulla....aga energiat ja tahtmist on lisandunud kyll (Y) ...hakkan aru saama mida on yelda tahetud mõistes TEINE HINGAMINE.....aga aitähh sooja vastuvötu eest....hakkan ennast juba klubi liikmena tundma (esiga):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kopsudest rääkida siis vahest nagu torgib või pitsitab....tõrv tahab vist välja tulla....aga energiat ja tahtmist on lisandunud kyll (Y) ...hakkan aru saama mida on yelda tahetud mõistes TEINE HINGAMINE.....aga aitähh sooja vastuvötu eest....hakkan ennast juba klubi liikmena tundma (esiga):D

ka köhisin sitta välja poolteist kuud, hakkasin mõtlema, et kopsuvähk (lamp)

õnneks sai vist suurem saast välja köhitud, enam pole ammu enam midagi kummalist sealt tulnud. tõrv on ikka rõve kui nyyd mõtlema hakata (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka mindagi rögiseb kurgus, ei tea kas see nohust(juba 1,5 nädalat) või siis hakkas kopsudes puhastus tööle.

viimane. see vaja välja saada, mitte lihtsalt rögistada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka mindagi rögiseb kurgus, ei tea kas see nohust(juba 1,5 nädalat) või siis hakkas kopsudes puhastus tööle.

viimane. see vaja välja saada, mitte lihtsalt rögistada
Köhatangi välja kuid see väljuv kraam pole selline tume nagu ennemalt kui tõrva sai imetud :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mälu ei peta siis kunagi ammu koolis räägiti, et pakk päevas suitsetaja pidi aastas mitu liitrit pigi välja köhima. Ma miskipärast pole endal veel täheldanud erilist puhastumist, võibolla siis veel ees või toimub vähe märgatavalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...