Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere.

Olen analoogi Andres,kes soovib digi peale üle minna. Kunagi korra e suitsu proovinud,aga siis ei tekkinud tõmmet. Et prooviks nüüd tõsisemalt asjaga tegeleda. Analoogi suitsetanud üle 25 aasta. (Täielik luuser ju :)  )     Foorumit olen lugenud suht palju. Mingil määral asjast pilt ees. Aga siiski küsimusi väga palju. Tundub keeruline teema. Aga  siiski......

Ok. Kolin oma küsimustega kuhugi algaja nurka üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Olen Kristjan, ostsin oma esimese e-sigareti Tõnismäelt novembri lõpus 2015. Seega algaja.

Varsti sain aru, et on korralikumat tehnikat vaja ja nüüd kasutan Zephyrus V2-e koos Cuboidiga. Vedelikku segan endale ise 3mg-sest baasist erinevate maitsetega. Siiani olen püsinud tubakavabalt, loodan, et ka edaspidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Olen Kristjan, ostsin oma esimese e-sigareti Tõnismäelt novembri lõpus 2015. Seega algaja.

Varsti sain aru, et on korralikumat tehnikat vaja ja nüüd kasutan Zephyrus V2-e koos Cuboidiga. Vedelikku segan endale ise 3mg-sest baasist erinevate maitsetega. Siiani olen püsinud tubakavabalt, loodan, et ka edaspidi.

Edu! Zeph töötab ikka ilusti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edu! Zeph töötab ikka ilusti?

Jah, zephyrus on ikka järgmine level! Siiani panin Subtank Miniga ja arvasin, et nii ongi hea. Tegin ise dual-coilid ja wickisin ära, nagu youtubes õpetati. Zephyrusega hakkas tänaval piinlik, inimesed passivad, et näe, üks mees läks põlema  :-D . Vedelikel pidin ka maitset vähendama, üsna läilaks läks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, zephyrus on ikka järgmine level! Siiani panin Subtank Miniga ja arvasin, et nii ongi hea. Tegin ise dual-coilid ja wickisin ära, nagu youtubes õpetati. Zephyrusega hakkas tänaval piinlik, inimesed passivad, et näe, üks mees läks põlema  :-D . Vedelikel pidin ka maitset vähendama, üsna läilaks läks.

 

Peab au andma. Enne siin foorumis sõna võtmist oled ennast ikka päris põhjalikult asjaga kurssi viinud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere. Olen Silver ja sõelun Raplamaa ja Tallinna vahet. Elektroonilist olen proovinud aastaid tagasi kuid ei rahuldanud mu vajadusi, aga kui 2015 kevadel sai analoog maha jäetud jäi nagu midagi puudu ja sai hakatud uuesti proovima alustades tolmu kogunud ego ce4-st ja siis vaikselt üles poole. Hetkel kasutan Subtank mini ja Smowell DPV-50, aga juba piilun uusi relvi :razz: enne tuleb lihtsalt naisele selgitada, et miks mul vaja uusi kui vanad endiselt töötavad :razz:. Vedelikku segan ise kuna see kordades odavam ja vahest keeran ka mõne coili. Ja 18mg tundub juba liiga kange nii, et lahjema peale minek ka garanteeritud :idea: . Aga hetkel kõik ja eks foorumis näeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti asine komplekt sul juba, 18mg on sellega ikka päris julm :) Nii, et soovitan tõesti nikotiini kogust maha võtta. Ja muidugi tere tulemast foorumisse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, mõtlesin et ka siis teen ühe sellise postituse siia.

 

Mina olen Priit, suitsetanud olen 15 aastat. E-sigarettiga puutusin kokku ühe tuttava juures 3 aastat tagasi~ kui keegi andis proovida enda e-sigaretti (mingi eGo style pulgake) nikotiiniga vedelik oli sees , olin hämmingus kui sellega sain siis nn. "throat hiti" kätte :) tundus mõnus ja nii puhas ning kõike seda auru mis õhku jäi oli tore jälgida.

 

Aasta aega edasi sellest esimesest proovimisest tundsin et on aeg suitsetamisest loobuda, ja ega ma esimese ostu puhul aru väga ei saanud mida ma teen. Ostsin siis mingi 10 euri maksva pisikese aku, peal oli nupp (eGo-like). Plastmassist clearo, ja 100% VG vedelik nikotiiniga (28mg xD), töötas piisavalt hästi, ja selle sain seadmega isegi kuu või kaks läbi aetud ilma et oleks pidanud suitsu ette panema -- Suur miinus oli see, et pidin pidevalt laadima ja see ajas mind marru.

 

 

Siis hakkasin uurima rohkem veipimiest interetist, imestasin kuidas küll nii suuri auru pilvi on võimalik puhuda. Täiesti alguses, arvasin et kõik ainult oleneb clearost ja akust mitte nii väga x)... ostsin siis mingi 15eur mehaanilise välimusega clearo, ja mõtlesin et miks ei tööta nii hästi nagu plastikust clearo. Uurisin veel internetist ja bam, asi hakkas selgemaks saama.

 

Minu esimene korralikum veip oli VamoV3 15w max. Sellega oli juba erinevust tunda, võrreldes tolle väikese eGo akuga, sai kauem veipida ja veelgi rohkem auru puhuda. Proovisin seda samust mehaanilist clearot Vamo peal, tulemus oli muidugi parem (nüüd saan aru et too clearo ilmselt oli mouth-to-lung, aga muidugi sai tõmmatut igat pidi otse kopsu jne). Siis kõvasti aega edasi Vamo kulus, jne. suitsetasin jälle sigarette umbes aasta.

 

 

Nüüd siis tegin enda jaoks ühe lõpliku otsuse, aitab suitsetamisest  :|. Hetkel tõmban endiselt ühe vana clearo läbi, Maximast ostetud Liqua vedelikku (12mg/ml), läbi usb-passthrough x)... sellel otstarbel et mitte teha suitsu, ja ei olnud mujalt kusagil vedelikku saadaval siin kohas kus ma elan.

 

Ootan enda tellitud e-cig komplekti saabumist kogu kupatusega, mis peaks kohale jõudma mõne päeva jooksul (kui huvi, siin on mis ma tellisin).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere. Ka minu nimi on Priit ja suitsetaja staazhi kerge 20 aastat. Nüüd siis teist korda E kasutaja. Esimesel korral ( neli aastat tagasi) oli suitsust vabastajaks kõige lihtsam CE4 tundmatu hiina kloon. Kuu aega aurutamist ja ei suitsule ja ka aurule. Kuid aasta tagasi libastusin ja hakkasin jälle suitsetama. Selle aasta algul sai otsustatud et põrgu see tubakas ja kuna eelmine kord aitas just E-sigaret suitsu pahest vabaneda siis sai otsustatud uuesti proovida, kas läheb sama libedalt. Läks isegi kergemini :D  Soetasin endale alguseks Ego AIO ja peale esimesi mahve lendas suitsupakk prügikasti. Ja ei mingeid suitsu isutamisi, närvilisust ega nälga. Juba järgmise päeva õhtuks oli tubakasuitsu lõhn ja ving suhteliselt vastik. Esimene kuu aurutasin 12mg, järgmine 6mg ja nüüd olen 3mg peal. Rahul nagu Mets-Jeesus.

Üsna kiirelt sain aru et kui tahan ikka neid sadu maitseid proovida ja nautida, ise kokku segada ja oma gurmeevalik leida, tuleb toruks muretseda midagi tõsisemat. Ja saigi eile tänu vape.ee, piip.ee ja spezz.ee heale seadmete valikule soetatud selline "pisike" tukk.

20170228_184516.jpg

 

Tore, mõnus rx2/3 koos Joyetech Ultimo tankiga. AIO ja selle paugutaja edastavaid maitseid ei saa võrrelda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...