Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Mul ka mindagi rögiseb kurgus, ei tea kas see nohust(juba 1,5 nädalat) või siis hakkas kopsudes puhastus tööle.

viimane. see vaja välja saada, mitte lihtsalt rögistada
Köhatangi välja kuid see väljuv kraam pole selline tume nagu ennemalt kui tõrva sai imetud :|
kas pettunud? :lol:

kisub õigesse suunda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitus. Meelis olen Tallinna lähistelt. Umbes nädal tagasi küsis ōemees minult sypes, et palju ma umbes suitsu peale kuus kulutan. Pakkusin , et mingi sott ikka. Ta ütles selle peale, et tal läheb nüüd ain't mingi 30 euri. Tegin suured silmad ja arvasin , et ju siis mingi eriti hea augu leidnud kust odavat suitsu saab. Aga näed ei - hoopis elektrilist imema hakanud. Ja seletas, et sellel tossul nikotiin ka sees. Ja andis foorumi aadressi. Ega midagi peale seda ma , siis paar päeva istusin siin ja üritasin midagi aru saada.Sain pihta , et aku peaks olema suur ja voolu peaks saama ka regullida. Kutsusin veelõemehe külla oma vigurit näitama. Sai tema uut e-vici, siis proovitud ja tundus ok asi olevat. Siis oli otsus selge, et pean endale ka sellise asjanduse saama. Järgmine päev ma muidugi kibelesin eriti ja leidsin selle sillamäe poe aadressi ja tellisin kohe endale sealt selle nii öelda "lavatube" , 36PG ja 0VG ning mingi clearo ja veits maitseid. Saatsin, pildi ka õemehele, et näed selle tellin endale. Ta oli siis kiirelt Spezzi käest küsinud, et mis arvata sellisest asjast ja sai teada, et ega see päris see ikka ei ole mida osta aga ma olin jõudnud juba raha āra maksta ja jäin siis oma kaupa ootama. Asi käis selles poes küll kähku ja ülejärgmisel päeval oli kaup kohal, aga oh üllatust see riistapuu keedus töötamast. Ega midagi autosse ja Sillamäele,

Vana kes seda poodi seal peab on ise muidu sõbralik ja abivalmis. Allesolevast neljast komplektist saime lõpuks kokku ka ühe töötava .

Sellest päevast peale lutsutan mahlapulka ja olen kokkuvõttes sellega rahul. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sõitsid sellepärst tln-st sillamäele ? (Y)

oli ikka isu e-suitsu järele (psühho)

(teretule)

Ajasin inimesel ihu imelikuks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähemalt ei visanud asja nurka ega sirutanud kätt suitsupaki järgi :-)

Ja muidugi, tere tulemast meie sekka. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hendrik Tallinnast. Üle veerand sajandi sigarette suitsetanud, maha jätta pole õnnestunud. Aga hais ja tõrv käivad närvidele ja mingi peo käigus kõrvetasin lemmikpükstele augu sisse :evil:

Eelmisel nädalal jäi mulle tänaval vähemalt kolm venda ette, kes e-sigaretti pahvisid. Pühapäeva hommikuks oli otsus valmis. Istusin terve päeva HV vastavas teemas ja siin kah. Tunnen ennast nagu Sokrates: ma tean, et ma midagi ei tea. kl 2300 tellisin Spezzilt klassikalise stardika (T3) ja natuke kulumaterjale. Ootan, küüned kihevil. Analoog tundub järjest vastikum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hendrik Tallinnast. Üle veerand sajandi sigarette suitsetanud, maha jätta pole õnnestunud. Aga hais ja tõrv käivad närvidele ja mingi peo käigus kõrvetasin lemmikpükstele augu sisse :evil:

Eelmisel nädalal jäi mulle tänaval vähemalt kolm venda ette, kes e-sigaretti pahvisid. Pühapäeva hommikuks oli otsus valmis. Istusin terve päeva HV vastavas teemas ja siin kah. Tunnen ennast nagu Sokrates: ma tean, et ma midagi ei tea. kl 2300 tellisin Spezzilt klassikalise stardika (T3) ja natuke kulumaterjale. Ootan, küüned kihevil. Analoog tundub järjest vastikum.

(teretule)

Tean täpselt mida sa tunned (Y):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

Rauno Tartust. Analooge tõmbasin u. 10 aastat ja lõpus 2 pakki päevas. Eelmistes jõuludest saadik olen e-sigareti kasutaja ja igati rahul asjaga. Komplektiks on tagasihoidlik Ego Twist 950 aku ja Kanger BCC. Eestist ei ole peale vedeliku suurt midagi ostnud kuna Eestile omaselt tahavad kõik ratsa rikkaks saada .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist,

 

Martin Tartust. Tavasigarette olen tõmmanud umbes 9 aastat, vahelduva eduga. Mitu korda üritanud maha jätta ning siis jälle alustanud. Hetkeseisuga olen suutnud 2 nädalat tavasigarette mitte tõmmata :) Närvidele hakkas käima suitsuhais ning abikaasale ei meeldinud samuti, et suitsetan. E-sigaretiga tutvusin sedasi, et tuttav ostis endale ca. kuu aega tagasi ning andis mulle ka proovida. Algul ei osanud mingit seisukohta võtta, aga mõtted hakkasid ainult selles suunas liikuma, et tuleb endale ka e-sigarett soetada. Niisiis saigi asja uurima hakatud ja lõpuks sattusin siia foorumi. E-sigaretti hetkel mul veel ei ole, aga Spezz'ile on T3 kit'i tellimus edasi antud :) Alustuseks käib see komplekt vist küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitus

 

Leidsin teie foorumi hv.ee foorumi kaudu. Olen ka sama nimega seal. Olen vahelduva eduga 10 aastat suitsetanud. Hetkel kuu aega ilma olnud tänu kihlveole. 3 nädalat veel minna. Tahaks, et oleks seekord backup olemas kui sundseis läbi saab. Eelmine kord ei teinud täpselt nii kaua kui oli kihlveo periood. Siis vaikselt tuli tagasi. 2 kuuga saan nikotiinisõltuvusest lahti aga peale seda võiks närvide rahustuseks niisama tossutada puhast vedelikku. Siiani olen iga kord peale maha jätmist uuesti tegema hakanud. Vaikselt ja salakavalalt.

 

Olen meeldivalt üllatunud, et teil selline foorum siin olemas. Lihtsalt google abil ei leia. Keegi teist peaks asja optimiseerima nii, et google kaudu oleksite esilehel. Siiani arvasin, et meil ainult reklaami eesmärgil "tehtud foorumid"(skysmoke oma jne)

 

Hakkan alles sukelduma asjasse.

 

Kaalun hetkel 2x1100 t3 komplekti soetamist alustuseks Spezzi poolt.

 

Häid ja hea hinnaga nikotiinivabu vedelike tundub veel raskem leida olevat :)

 

Olgu, ma siis sukeldun siia lugema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puffin nüüd juba pea nädal aega vedelikke, esimesed paar päeva oli raske näha teisi kõrval tegemas, kuid praeguseks on lebo. Alkoholi tarbimise ajal pidasin ka vastu, feeling on hea ja analoogi hetkeseisuga enam ei taha. :)

Algeliseks varustuseks on 2x ego-t akut clearodega, varsti peaks Spezzilt ka uut mahla saama 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen hubi ja tallinnlane. E-sigaretti tõmban nüüd juba neljandat päeva ja imestan, et naturaalset ei tahagi.

E-sigaretist olin kuulnud ja lugenud juba mitu aastat tagasi, aga kallis tundus. Mõned nädalad tagasi pakkus üks kolleeg müüa meie kohalikku kaupa (aravan, et Nikorexi oma) 65 euroga. Ei ostnud vaid hakkasin netist uurima e-suitsu kohta täpsemalt ning leidsin hinnavaatluse foorumi - seda lugedes sain ikka väga targaks(sealseid infoallikaid näen ma ka siin tegutsemas näit. masmre, jeesus, ufo jt). 26.03 tellisin stardika(ego ce4) etigara poest Rumeeniast ja vedelikke ka, nüüd ootan vedelike lisa Poolast. Praeguseks on kulunud 60 eurot(see on mul ca 2 kuu suitsu raha - no alla kahe kuu vist, aga ostetud vedelikest peaks kauemaks jätkuma - nii et juba plussis).

Suitsumehe staaži saab mul suvel 30 aastat - juubel!!!! Maha jätta pole nagu kunagi eriti tahtnud - nüüd oli lihtsalt võimalus seda meeldivat harjumust natuke tervislikumaks muuta (tõmbasin ca 15 suitsu päevas).

Tutvustuseks vist aitab kah, rohkemat ei oskagi praegu öelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule)

algul kulub natuke rohkem raha, eriti kui hakkad natuke parema varustuse peale minema (kui soovi ja tahtmist). joogiraha kulub kindlasti paar korda vähem kui tubakale.

ja tervis muutub ka paremaks, eriti kopsu seisukohast (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kliki mõne statistika banneri peal, täida lüngad, genereeri link ning kopi/paste link enda profiili valikusse "muuda signatuur".

Share this post


Link to post
Share on other sites

tere. olen mittesuitsetaja üle 5 aasta. mõtlesin e-vidinaga hakata vahest maitseid nautima,kui tiksumine käsil.(nikotiinivabalt loomilikult)

pasiivselt suitsetan ka naguinii koguaeg ja sellest ei pääse kergelt kui just pole selline inimene kes kuskil kauges nurgas üksinda elab ja nokitseb :) mu esimeseks kaaslaseks on siis / eGo,1100mAh (tegelt ei tea veel kas hakkab meeldima (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei! Foorumit lugenud juba mõnda aega. Mõtlesin lõpuks, et teeks siis väikese tutvustuse ka. Nimeks on Sven ja hetkel resideerun Tallinnas. E-suitsu juurde jõudsin, nagu see tihti on, tuttavate/töökaaslaste kaudu kes aurasid. Hetkel ootan palgapäeva :) , et esimene komplekt osta. Alguses oli küll silme eest kirju see erinevate modide ja vedelike valik ja hirmus kihk oli kohe kõige vingemad aparaadid ligi krahmata, aga võtsin veidi tuure maha ja mõtlesin, et alustaks ikka rahulikult ja ostaks ägedamad riistapuud siis, kui tavalise suitsu nurka viskamisest veidi rohkem raha üle jääb. Eks ta lõppeb ikka nii nagu igasugune tehnikasport, et järjest tuleb uhkemaid vidinaid hankida. Hetkel muutub e-suitsu peale mõeldes analoogi imemine iga päevaga vastikumaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...