Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Seda ma kardangi, et ma tavaliselt olen liiga uudishimulik, et midagi proovimata jätta. Aga hetkel on asi ikka käest läinud, 1,5-2 pakki päevas, see ei ole enam normaalne. Vaatan, mõtlen, kaalun, eks ma pean spezzi sahtli kallale minema, ühistellimusse ei julge süveneda, liiga lammas, et sealt oma mõistuse järgi midagi kokku panna ja ega mingit olulist hinnavõitu ka vist ei tule. Hetkel kogun infi, augustis otsustan, mis ja kuidas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda ma kardangi, et ma tavaliselt olen liiga uudishimulik, et midagi proovimata jätta. Aga hetkel on asi ikka käest läinud, 1,5-2 pakki päevas, see ei ole enam normaalne. Vaatan, mõtlen, kaalun, eks ma pean spezzi sahtli kallale minema, ühistellimusse ei julge süveneda, liiga lammas, et sealt oma mõistuse järgi midagi kokku panna ja ega mingit olulist hinnavõitu ka vist ei tule. Hetkel kogun infi, augustis otsustan, mis ja kuidas.

kirjuta spezzile, et tahaks ok akut ja clerot, mitte tavalist stardikat, kyll ta kokku paneb (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda ma kardangi, et ma tavaliselt olen liiga uudishimulik, et midagi proovimata jätta. Aga hetkel on asi ikka käest läinud, 1,5-2 pakki päevas, see ei ole enam normaalne. Vaatan, mõtlen, kaalun, eks ma pean spezzi sahtli kallale minema, ühistellimusse ei julge süveneda, liiga lammas, et sealt oma mõistuse järgi midagi kokku panna ja ega mingit olulist hinnavõitu ka vist ei tule. Hetkel kogun infi, augustis otsustan, mis ja kuidas.

Augustiks oled kahe evicu maksumusese jagu tõrva juba kopsudesse ajanud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,5-2 pakki päevas, see ei ole enam normaalne

Lõhnab vähemalt 150 euri järele kuus. Kolme euriku kaupa pakke osta ei näigi emotsionaalselt nii kulukas, eks?

Selle kõrval tundub esimese korraliku auruveduri soetamine algul karm väljaminek aga kui ühel hetkel õpid ise mahla segama, siis tunned, et kuu (ja eriti aasta) lõikes jääb oluliselt rohkem raha tasku (psühho)(esiga) rääkimata su oma üldisest tervisest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ma seda evicu maksumust nagu ei kardagi ja paljuks ei pea. Foorumit lugedes on mulle selgeks saanud, et paljud teised pulgad on ka head, aga ma jätaks selle etapi vahele. Ülioluline see raha nüüd ka pole, küsimus oleks ikkagi rohkem mahajätmises. Tegin ühe katse, sebisin netist selle Allen Carr(oli vist selline nimi) raamatu. No lugesin ta siis 2 õhtuga läbi, no ei mõju see ajupesu mulle, kuna olen psühholoogias suht kodus, ok nädal olin ilma(päris hea oli), aga edasi ei toiminud see teema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugesidki selle raamatu läbi... :-o kõva mees oled :-D

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere olen Andres Tallinnast.E-suitsu kohta olen niisama tuttavatelt ja sõpradelt päris palju kuulnud,siis tekkis tahtmine endale ka see vidin hankida küll aga peale seda kui sai proovitudü hekordse kasutamisega e-suitsu mida sain ainult paar päeva kasutada mõtlesin,et täiesti mõttetu see e-suits,siis aga hakkasin rohkem uurima selle e-suitsu kohta sattusin juhuslikult siia foorumise lappasin siin teeemasi järjest läbi ja siis tekkis küll suur tahtmine kohe endale see vidin hankida sai uuritud Spezzilt paljuga stardika saab nüüd ootan järgmist nädalat ja kui veab siis ostan Spezzilt järgmine nädal oma esimese T3 komplekti ära ja loodan,et siis loobun ka analoogidest ja hakkan e-suitsetajaks ja ka jään selleks.Ja tänud selle foorumi pidajale väga hea foorum ja kõvasti abi sellest foorumist.Edu kõigile aurutajatele :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on google docsis tabel, väga lihtne, lihtsalt sisestad summad ja näha kui palju ja mis. Pänner jah mugavam, ma lihtsalt tahtsin näha rahalist vahet.

Ühistellimuses pole midagi keerulist, vali t3 v evod alustuseks, anna link ps-ga spezzile ja kas ise lähed järele v smartpost asukoht, kust kätte saad. Praegu spezzil peaks sahtlis ka komplekte olema. Küsi ainult, petta sa ei saa, pmst heategevus.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

olen ka suht uus tulija, tänu e-sigaretile jätsin päevapealt maha tubaka tooted, sellega hoiab ikka kõvasti kokku, esimese ego komplekti raha on tasa tehtud ja raha ülegi veel, mis oleks enne tubaka toodetele kulunud. Peale 2-te kuud ego-t tõmmates nüüd plaanis Spetzzi käest võta vähe võimsam pill, kalliks läheb natuke, aga se tasub ennast juba kuu ajaga ära võrreldes suitsude ostmisega, ise olen rahul, et hakkasin e-d tegema :) suitsetan kuna meeldib ja arvatavasti jätkan kuid nüüdsest tervislikumalt. e- maailma olen juba päris palju tuttavaid tirinud ja on neid kes lubavad liituda veel. Foorumi kohta on nii palju öelda, et keegi hätta pole jätnud küsimise peale ja kõik on sõbralikud olnud, jätkake samas vaimus ja head tossutamist :)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtust!

Teen kah omalt poolt otsa lahti.

Kuna plaan siiski maha jätta on olemas, siis otsustasin ka selle tee läbi käija.

Eelmistest üritustest võiks raamatu kirjutada (lihtsalt jätmine mitmed korrad, "Tabex" tabletid, nõelravi ja muu säärane). Tulemus siiski kehva.

Hetkel soetatud EgoT ja lutsutan EgoSmoke Red Energy`t. Toda kõige kangemat. Proovisin ka tavalist tubakamaitselist, kuid see polnud siiski minu meele järele.

Kriimsilm kummardab ja tõmbab ära vasakule :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtust!

Teen kah omalt poolt otsa lahti.

Kuna plaan siiski maha jätta on olemas, siis otsustasin ka selle tee läbi käija.

Eelmistest üritustest võiks raamatu kirjutada (lihtsalt jätmine mitmed korrad, "Tabex" tabletid, nõelravi ja muu säärane). Tulemus siiski kehva.

Hetkel soetatud EgoT ja lutsutan EgoSmoke Red Energy`t. Toda kõige kangemat. Proovisin ka tavalist tubakamaitselist, kuid see polnud siiski minu meele järele.

Kriimsilm kummardab ja tõmbab ära vasakule :)

oleks posiat proovinud oleks finito olnud suitsuga

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtust!

Teen kah omalt poolt otsa lahti.

Kuna plaan siiski maha jätta on olemas, siis otsustasin ka selle tee läbi käija.

Eelmistest üritustest võiks raamatu kirjutada (lihtsalt jätmine mitmed korrad, "Tabex" tabletid, nõelravi ja muu säärane). Tulemus siiski kehva.

Hetkel soetatud EgoT ja lutsutan EgoSmoke Red Energy`t. Toda kõige kangemat. Proovisin ka tavalist tubakamaitselist, kuid see polnud siiski minu meele järele.

Kriimsilm kummardab ja tõmbab ära vasakule :)

oleks posiat proovinud oleks finito olnud suitsuga

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...