Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

heihei, olen Eliise ja elan Tlnas, olen 19 :)

 

Pole veel otseselt e-sigaretini jõudnud, aga see on plaanis, kuna kõik räägivad, kui kerge on seda tehes suitsetamist maha jätta, seega tahaks ka selle "maagilise" abi asja ära proovida :D

Olen üritanud suitsetamist nüüd päris pikka aega maha üritanud jätta, öeldes endale, et see on nüüd küll viimane pakk mis ma ostan aga alati liitub sinna hiljem veel üks ja siis veel üks...

Seega sealt tuli siis ka soov, jõuda e-sigaretini, loodan, et see ka aitab, kui selle ükskord kätte saan :P

 

#Päikest

Share this post


Link to post
Share on other sites

heihei, olen Eliise ja elan Tlnas, olen 19 :)

 

Pole veel otseselt e-sigaretini jõudnud, aga see on plaanis, kuna kõik räägivad, kui kerge on seda tehes suitsetamist maha jätta, seega tahaks ka selle "maagilise" abi asja ära proovida :D

Olen üritanud suitsetamist nüüd päris pikka aega maha üritanud jätta, öeldes endale, et see on nüüd küll viimane pakk mis ma ostan aga alati liitub sinna hiljem veel üks ja siis veel üks...

Seega sealt tuli siis ka soov, jõuda e-sigaretini, loodan, et see ka aitab, kui selle ükskord kätte saan :P

 

#Päikest

Tere tulemast. Ostes korraliku komplekti ja natuke tahet siis pole üldse raske e-suitsule liikuda üle. Ajapikku hakkad kasutama lahjemaid vedelikke ning kindlasti saab üks hetk juba tõmmata 0st vedelikku ning siis loobuda sellest halvast harjumusest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei!

Rasmus Raplast, eilsest vanust 20.

Suitsetama hakkasin alles hiljuti (nii aasta tagasi) ning sedagi ei teinud regulaarselt. E-sigaretti poole olen pilku heitnud juba varem, sõbrad on endale vaikselt soetanud. Nüüd on kätte jõudnud ka minu kord, Google otsinguga leidsin foorumi ning foorumilt Spezz-i, kellele sai peale mõningat sirvimist tellimus sisse antud.

 

Esimeseks loomaks siis teada-tuntud Peleonist beginner komplekt iClear 16-ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule)

aga soovituseks, kui sa regulaarne pole siis hoia kogust sellest jamast nii kaugele kui võimalik ja viska kogu kräpp minema või müü maha seni kuni sõltuvust ei ole tekkinud.

korra sellesse orjusesse satud siis rohkem tagasi ei pääse - saad selle endale terveks eluks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea soovitus, aga ma kardan, et selleks on liiga hilja. Pole veel esimest komplekti kätte saanud, aga juba sirvin erinevaid clearosid ja ammutan vaikselt informatsiooni. Tellisin e-smoker24-st baasvedelikku ja maitset ning lisaks väikesemahuline proovitellimus tehnikat fasttech-ist (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha, see on hobi, kes korjab marke, kes pudelikorke, mina kogun e-suitsu kraami (esiga):D

Ise olen suutnud pidurid peale tõmmata ja kulutan ainult nn kuluvosadele ehk siis vedelik ja vahest ka clearod kuigi neid on juba nii palju, et jätkub aastateks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha, see on hobi, kes korjab marke, kes pudelikorke, mina kogun e-suitsu kraami (esiga):D

Ise olen suutnud pidurid peale tõmmata ja kulutan ainult nn kuluvosadele ehk siis vedelik ja vahest ka clearod kuigi neid on juba nii palju, et jätkub aastateks :D
Iga kord kui midagi uut soetan, luban endale, et nüüd pean küll pikemalt vahet. Aga "pikem vahe" on väga subjektiivne ja veniv ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha, see on hobi, kes korjab marke, kes pudelikorke, mina kogun e-suitsu kraami (esiga):D

Ise olen suutnud pidurid peale tõmmata ja kulutan ainult nn kuluvosadele ehk siis vedelik ja vahest ka clearod kuigi neid on juba nii palju, et jätkub aastateks :D
Iga kord kui midagi uut soetan, luban endale, et nüüd pean küll pikemalt vahet. Aga "pikem vahe" on väga subjektiivne ja veniv ;)

Mulle meeldib pakke saada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei, hei...

 

Mina olen Grete - tulen/elan/olen Tallinnas :D

Sigaretini jõudsin sõprade teel.. Tegi üks, tegi kolmas.. Maitstes kõrvalt koguaeg nende erinevaid maitseid, mõtlesin ka ise, milleks tõmmata tavalist, kui selles maailmas on maitsete elamus niivõrd suur :)

Siia foorumi jõudsin aga läbi interneti, soovides saada üldse e-suitsudest targemaks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...