Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere!

 

Otsustasin loobuda mokatubakast (eelnevalt ka suitsetanud) ja pikemas plaanis ka nikotiinist (tarbitud ~3,5 a). Foorumiga liitusin, et tutvuda e-sigarettide maailmaga :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Räägiks ka siis enda loo.

 

Nimeks on mul Aular. Suitsetanud olin tugevad 9 aastat, päevas läks pakk/poolteist keskmise kangusega suitsu.

Mingi hetk leidsin endale ühe teise foorumi vahendusel praeguseks päris hea semu kasutaja "Interface" ja pole raske arvata , et sealt see pisik mulle külge sai :D

Otsustasin ,et ei hakka pihta odavast kraamist ja sai ligi võetud Joytechi Evic+STV ( Siinkohal jälle tänud Interfaceile ja ilmselt ka Spezzile kelle sahtlist mu kraam tuli, kuigi ma päris kindel ei ole)

Kuna paar päeva tagasi tekkis ka pisiperet siis on minu jaoks analoog sigaretist loobumine tähtis.

Hetkeseisuga võin kurta vaid õhtust peavalu aga muidu olen ülirahul, ei osanud oodata , et see tõesti nii hästi toimib! (Y)

Kindlasti ei jaga ma veel päris täpselt matsu kuidas puhastada ja omapead toimetada antud riistapuuga , aga nagu näha siis foorumi pere on üsna sõbralik ja abivalmis. Lõpulause jääb nüüd puudu , sest ühtegi head mõttet ei ole, tuleb vaid loota , et käsi tavalise suitsu järgi ei haara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Räägiks ka siis enda loo.

 

Nimeks on mul Aular. Suitsetanud olin tugevad 9 aastat, päevas läks pakk/poolteist keskmise kangusega suitsu.

Mingi hetk leidsin endale ühe teise foorumi vahendusel praeguseks päris hea semu kasutaja "Interface" ja pole raske arvata , et sealt see pisik mulle külge sai :D

Otsustasin ,et ei hakka pihta odavast kraamist ja sai ligi võetud Joytechi Evic+STV ( Siinkohal jälle tänud Interfaceile ja ilmselt ka Spezzile kelle sahtlist mu kraam tuli, kuigi ma päris kindel ei ole)

Kuna paar päeva tagasi tekkis ka pisiperet siis on minu jaoks analoog sigaretist loobumine tähtis.

Hetkeseisuga võin kurta vaid õhtust peavalu aga muidu olen ülirahul, ei osanud oodata , et see tõesti nii hästi toimib! (Y)

Kindlasti ei jaga ma veel päris täpselt matsu kuidas puhastada ja omapead toimetada antud riistapuuga , aga nagu näha siis foorumi pere on üsna sõbralik ja abivalmis. Lõpulause jääb nüüd puudu , sest ühtegi head mõttet ei ole, tuleb vaid loota , et käsi tavalise suitsu järgi ei haara ;)

(teretule) ja paksu tossu (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ello! Mina Raiko, Tallinn.

E-Cig on ammu peas mõlkunud just seetõttu, et DJ'na umbes poole seti pealt tuleb raibe selline suitsu isu aga ära minna puldist ei saa. Lõpliku otsuse langetas SkySmoke laiahaardeline kampaania nii teles kui raadios kui igal pool. KAHJUKS esimese hooga jooksin ka SkySmoke esindusse ja ostsin ego komplekti. Sellest foorumist siin polnud õrna aimugi (pweeeeze ärge risti lööge). Pärast olukorraga tutvumist sai ette võetud kiire käik Spezzi juurde ja nüüd on minu ego täitsa mõnus :D Püha tõest hetkel veel ikka väga kaugel, though.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

E-sigaretini jõudsin sõbra abiga, soovitas mulle, proovisin tema oma ja tellisin endale ecigwizardist ego kompletki. Nüüd on sellest möödas juba aasta. Vahepeal olen suutnud endale lavatube'i ja protank 2'e soetada. Siia liitusin kuna otsustasin hakata ise endale vedelikke segama, ja natuke nõu kuluks ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

Martin Tartust. Suitsetanud lühemate ja pikemate vahedega (2 päeva - 3 aastat) kokku umbes 15 aastat. E-sigaretid on umbes pool aastat aidanud analoogidest hoiduda. Praegu tundub, et nii võiks jäädagi. Umbes aasta olin suitsust puhas olnud, kuni uudishimust proovisin e-sigaretti ja nii see näppu jäigi. Niisiis liikusin mitte analoogi pealt e-sigareti peale vaid analoogi pealt mitte suitsetamise peale ja sealt tagasi e-sigareti peale. No vähemalt analoogi ei tee enam, see on ka saavutus (minu jaoks). Esimene komplekt oli Janty Clearo, mis pole kõige kehvem valik alustamiseks, sealt edasi tuli Evod ja Twist aku. Nüüd kasutan Vamo-t ja ProTank 2-e.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere. Esiteks väga cool foorum siin!

Olen Ken. Suitsu teinud kuskil 15 aastase perioodi jooksul. Vahepeal 2 korda maha jätnud selle aja jooksul. Esimene paus 1, 5 aastat ja teine 8 kuud. Aga kuna mulle suitsetamise protsess kui selline väga meeldib, siis olen ikka taasalustanud.

E-sigareti leidsin ise. St mingeid mõjutajaid polnud. Vb need skysmoke reklaamid on telest kuskile ajusoppi jäänud.

Igaljuhul esimese kola mida hetkel kasutan ostsin õnneks osta.ee st. Õnneks ei läinud skysmokesse ja ei lasknud mingit jura pähe määrida.

Kasutan ego-t ja ego vv akusid koos gsh2 otsikutega mis iseenesest on vist alustamiseks okei. Sealt saab a la 8 euriga komplekti.

Nüüd muidugi mõtted liiguvad juba modi ja vingemate clearode suunas.

Igaljuhul olen väga rahul, kuna nüüd saan omale meelepärase tegevusega tervislikumalt tegeleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...