Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

(teretule)

 

Üldiselt on soovitamine üsna keeruline teadmata sinu eelistusi. Kangeri kiidetuim on ehk Protank ja mul endal üsna ägedasti töötab Aerotank, millel regullitav õhuava. ego asemele võta mõni Twist näiteks. No midagi, millel saad voolutugevust regullida ja seeläbi maitset/auru natuke mõjutada. Muidugi, kui resurssi jagub, osta mõni korralik mod, eVic näiteks, muude pudinate kõrvale. Siis on kindel, et korralik ja töökorras masin on koguaeg käepärast.

EVOD'i asemel ka äkki vaata hoopis Innokini VV V3'e poole, kui peenem asi huvitab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei oska siia korralikult seda pilti üles panna aga proovin panna enda tossumasina pildi siis lingina

http://www.ebay.com/itm/Smokjoy-N-Fire-2-Variable-Voltage-Wood-Battery-Full-Kit-Ego-T-C-W-Vape-UK-/181335380763?pt=UK_Collectables_Tobacciana_Smoking_LE&hash=item2a386e531b

 

-- 16 Mai 2014 21:52 --

 

Ja see on keeratava reostaadi moodi vidinaga põhjas siis aku all , nii et auru kogust saab reguleerida.

kangeril on neid Protanke ka erinevaid. Mida targemad soovitaks, kas Protank 3 me või midagi muud

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei oska siia korralikult seda pilti üles panna aga proovin panna enda tossumasina pildi siis lingina

http://www.ebay.com/itm/Smokjoy-N-Fire-2-Variable-Voltage-Wood-Battery-Full-Kit-Ego-T-C-W-Vape-UK-/181335380763?pt=UK_Collectables_Tobacciana_Smoking_LE&hash=item2a386e531b

 

-- 16 Mai 2014 21:52 --

 

Ja see on keeratava reostaadi moodi vidinaga põhjas siis aku all , nii et auru kogust saab reguleerida.

kangeril on neid Protanke ka erinevaid. Mida targemad soovitaks, kas Protank 3 me või midagi muud

 

Pilti saad lisada nii, et tee pildil parem klikk ja vali "Copy image location". Siis postitades vajuta siin üleval aknas "Img" ja teksti kasti tekkinud IMG lahtrite vahele kleebi äsja kopitud pildi link :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei oska siia korralikult seda pilti üles panna aga proovin panna enda tossumasina pildi siis lingina

http://www.ebay.com/itm/Smokjoy-N-Fire-2-Variable-Voltage-Wood-Battery-Full-Kit-Ego-T-C-W-Vape-UK-/181335380763?pt=UK_Collectables_Tobacciana_Smoking_LE&hash=item2a386e531b

 

-- 16 Mai 2014 21:52 --

 

Ja see on keeratava reostaadi moodi vidinaga põhjas siis aku all , nii et auru kogust saab reguleerida.

kangeril on neid Protanke ka erinevaid. Mida targemad soovitaks, kas Protank 3 me või midagi muud

.... kui ise coile keerata ei taha/viitsi... siis Protank suht kindel lahendus...aga kui e- tobi hakkab harjumuseks muutuma ja kogu teema kisub kaasa.......siis .....on olemas tegelane kes aitab.....nagu enamust siin foorumis......e. küsi Spezzilt v. googelda ja küsi ikka .... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei oska siia korralikult seda pilti üles panna aga proovin panna enda tossumasina pildi siis lingina

http://www.ebay.com/itm/Smokjoy-N-Fire-2-Variable-Voltage-Wood-Battery-Full-Kit-Ego-T-C-W-Vape-UK-/181335380763?pt=UK_Collectables_Tobacciana_Smoking_LE&hash=item2a386e531b

Posted Image

-- 16 Mai 2014 21:52 --

 

Ja see on keeratava reostaadi moodi vidinaga põhjas siis aku all , nii et auru kogust saab reguleerida.

kangeril on neid Protanke ka erinevaid. Mida targemad soovitaks, kas Protank 3 me või midagi muud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, kõik see e-suitsu pere! Nimeks mul Harri, tavasuitsu kimutud 30+ aastat. Auru peal varsti kuu aega, alustasin Nicorexi pulgaga ja nende vedelikega. Tänaseks Maitsvast Aurust Vamo v5 .

Foorumiga tutvunud üle 2 kuu, teada sain läbi Kalale foorumi.

Inglist pole õppind, koolist saksa ja vene. Kasutajaks regades oli juba raskusi, aga sain hakkama ja siin ma siis olen.

Sooviks oleks mõnest sahvrist või sahtlist midagi Vamo otsa keerata( kas kohe Kayfun`?)

Ja muidugi nikotiiniga vedelikud, Mulgimaal nigorex ja sky, ei ahvatle nö. sundseisus täna veel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, kõik see e-suitsu pere! Nimeks mul Harri, tavasuitsu kimutud 30+ aastat. Auru peal varsti kuu aega, alustasin Nicorexi pulgaga ja nende vedelikega. Tänaseks Maitsvast Aurust Vamo v5 .

Foorumiga tutvunud üle 2 kuu, teada sain läbi Kalale foorumi.

Inglist pole õppind, koolist saksa ja vene. Kasutajaks regades oli juba raskusi, aga sain hakkama ja siin ma siis olen.

Sooviks oleks mõnest sahvrist või sahtlist midagi Vamo otsa keerata( kas kohe Kayfun`?)

Ja muidugi nikotiiniga vedelikud, Mulgimaal nigorex ja sky, ei ahvatle nö. sundseisus täna veel?

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, kõik see e-suitsu pere! Nimeks mul Harri, tavasuitsu kimutud 30+ aastat. Auru peal varsti kuu aega, alustasin Nicorexi pulgaga ja nende vedelikega. Tänaseks Maitsvast Aurust Vamo v5 .

Foorumiga tutvunud üle 2 kuu, teada sain läbi Kalale foorumi.

Inglist pole õppind, koolist saksa ja vene. Kasutajaks regades oli juba raskusi, aga sain hakkama ja siin ma siis olen.

Sooviks oleks mõnest sahvrist või sahtlist midagi Vamo otsa keerata( kas kohe Kayfun`?)

Ja muidugi nikotiiniga vedelikud, Mulgimaal nigorex ja sky, ei ahvatle nö. sundseisus täna veel?

Hoi, ei ole siin miskit sundseisu, Skysmoke poolt müüdavad mittebranditud vedelikud(Hangseni toodang) siin müügis 3€ 10ml pudel.

Varustuse kohalt - mõistlik on endale selgeks teha kui suurt suitsu kaasas tahad tassida, sealt ka edasised valikud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, kõik see e-suitsu pere! Nimeks mul Harri, tavasuitsu kimutud 30+ aastat. Auru peal varsti kuu aega, alustasin Nicorexi pulgaga ja nende vedelikega. Tänaseks Maitsvast Aurust Vamo v5 .

Foorumiga tutvunud üle 2 kuu, teada sain läbi Kalale foorumi.

Inglist pole õppind, koolist saksa ja vene. Kasutajaks regades oli juba raskusi, aga sain hakkama ja siin ma siis olen.

Sooviks oleks mõnest sahvrist või sahtlist midagi Vamo otsa keerata( kas kohe Kayfun`?)

Ja muidugi nikotiiniga vedelikud, Mulgimaal nigorex ja sky, ei ahvatle nö. sundseisus täna veel?

Kui juba suur ja kole vamo olemas, soovitaks sinna otsa Kayfuni laadset jah. Kasvõi kloon. Siin selle seadmise kohta teemasid mitmeid ja kindlasti viitsib mõni hea kodanik vajadusel korraliku pildimaterjaliga õpetuse kokku panna. Kui asi käpas, mis juhtub mõnel esimese, mõnel teise seadega, on edasine juba muretu. Mul pole ükski Kayfunilaadne mitu kuud kordagi lekkinud ega kuivale jäänud. Olen oma vanu vivisid ja muud vahel proovinud, aga olgem ausad, hoopis teine klass. Kayfunilaadsete perekonnas on peale Kayfuni/Russiani muudki huvitavat, expromizer jne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud toetuse ja nõuannete eest. Möödunud mitu pikka päeva, mille jooksul läbi loetud ülimahukas Hinnavaatluse teema. Ülihuvitav lugemine, kuidas siinne ``koorekiht`` on omas elemendis arenenud. :idea:

Spezzi lehelt tellimuse tegemine käsil, rauda ja abivahendeid valitud mitmeid, aga mida aurutada- pole juurdepääsu?

Inglise keelt pole õppinud, tegelt puhta hädas. Kuskile peaks midagi saatma ja logima?

Pea 50 elatud, ega ei õpi ka enam.

EI tavasuitsule!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab ikka iseloomu ja tahtmist olema, et hinnavaatluse teema läbi lugeda :) , edu edaspidiseks

 

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem huvi. Olen ise huvipärast sirvinud aegajalt - päris head mälestused ja näha kohe kuidas inimesed end harivad neid huvitaval teemal (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehtud, venelasele coil 1,6 spezzi vatiga. Õhukruvi 1,5 tiiru lahtipoole, ainult õrn vile tõmmates.Vedelikuks Golden tobacco- 2 osa 18 mg ja 1 osa puhas VG. igasugu watiga tuleb 8- 15 w. Kuigi kõrgematega liialt soe.Aga tegelt võtaks asja kokku sõnaga RAMMUS- kõige poolest. :razz:

Kaup aus,varsti katus viltu?

Tänud Spezzile ja Jaanile- kes soovitas venelast, mis tegelikult koos Vamoga ikka päriselt külmrelv,Kuradima raske, kõik roostevaba.

Köögikaalu peal kaalutuna 250 gr. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well howdy good ol' cowboys!

Kuna need Ego pastakad tüütavad oma "otsasaamistega" ning ikaldustega ära ja analoogsuitsu on nii kümnend juba täis tiksunud siis otsustasin midagi pädevamat osta endale. Lihtsalt tänu oma töö eripäradele ei tahaks enam väga analoogi kiskuda (pidev tolmu sees viibimine) aga uduga turgutama peab. Kasvõi selleks et võtta mõned mõttepausid edasiste käikude jaoks. Muidu aeg-ajalt mõni tõrvane analoog puhtalt maitseelamuse pärast on lubatud.

Mida võtta, mida jätta? Väikseformaadilised pastakad on toredad küll aga mingi rebuildable oleks teema. Või noh, eks kõik ole neist välja kasvanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well howdy good ol' cowboys!

 

Kuna need Ego pastakad tüütavad oma "otsasaamistega" ning ikaldustega ära ja analoogsuitsu on nii kümnend juba täis tiksunud siis otsustasin midagi pädevamat osta endale. Lihtsalt tänu oma töö eripäradele ei tahaks enam väga analoogi kiskuda (pidev tolmu sees viibimine) aga uduga turgutama peab. Kasvõi selleks et võtta mõned mõttepausid edasiste käikude jaoks. Muidu aeg-ajalt mõni tõrvane analoog puhtalt maitseelamuse pärast on lubatud.

 

Mida võtta, mida jätta? Väikseformaadilised pastakad on toredad küll aga mingi rebuildable oleks teema. Või noh, eks kõik ole neist välja kasvanud.

evic, vamo+ muud 100 alternatiivi, vastavalt rahakotile 

http://spezz.ee/et/12-modid

wizard on hea, soovituse eest võiksid mulle yhe kinkida  (psühho)  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jajah, aitüma linkide eest, need on läbi kaetud juba enne...

Huvitav, kas Innokin IClear koos kaasasoleva toruga on esimeseks valikuks väga mööda? Vaatasin et alguses kiitsite taevani. Iseasi on see akumajandus, peaks 3 tükki kohe ligi võtma või saaks kuskilt pikemat vahetükki teiste akude jaoks? Ning siis laadija, varupõleteid ja lademetes mahla ja nii see raha lähebki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on eVic ja ostsin backupiks Nemesise, aga nüüd on hoopis eVic backupiks ja Nemesis igapäevases kasutuses. Rahaliselt ei ole Nemesis vist odavam, kui midagi olemas pole. Vaja oleks minimaalselt:

http://spezz.ee/et/modid/174-nemesis-style-mehhaaniline-mod.html

http://spezz.ee/et/akud/22-panasonic-ncr18650b-3400mah-aku.html (soovitavalt vähemalt 2tk)

http://spezz.ee/et/laadijad/23-nitecore-i2-laadija.html

http://spezz.ee/et/modid/218-siegelei-vw-kick.html (pole kohustuslik, kuid rangelt soovitav)

http://spezz.ee/et/clearod/28-innokin-iclear30s.html (minu eelistus, aga see on maitse asi)

 

Lisaks coile ja muidugi vedelikke.

 

Viited sellest poest on vaid selleks, et sealt saad kõik vajaliku ja seda mõistliku hinna eest, aga mõistagi võid ka mujalt võtta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...