Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere!

Minu suitsumehe staaž on ca 30 aastat. Mõni nädal tagasi tellisin nicorexi pulga, aga tundub vähe kesiseks jäävat (just suitsu koha pealt, kurgulaks on täitsa olemas, kui aku täis on). Nüüd paari päeva jooksul peaks uue Vamo kätte saama, sellega saab loodetavasti vähe parema tunde kätte. Kaasas on tal CE4 clearod, aga ilmselt peaks tellima hoopis V-core 2 või Vivi nova 2.4.

Siiani olen vaheldumisi e-d ja analoogi tõmmanud, aga viimased paar päeva olen ainult e peal olnud. Lubasin endale poest enam mitte suitsu osta ja kogu moos. Kerge himu on ikka, aga loodan, et Vamo kogemus on parem, kui see eGo pulga oma ;)

Eesmärgiks on lõpuks igasugusest imemisest loobuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lisaks vamole on sul tõenäoliselt juurde vaja veel korralikku clearot, cartot või RBA'd.

iClear 30 pidi vist kõva sõna olema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lisaks vamole on sul tõenäoliselt juurde vaja veel korralikku clearot, cartot või RBA'd.

iClear 30 pidi vist kõva sõna olema?
keskmise hinnangu põhjal peaks suht kunn olema (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lisaks vamole on sul tõenäoliselt juurde vaja veel korralikku clearot, cartot või RBA'd.

iClear 30 pidi vist kõva sõna olema?
keskmise hinnangu põhjal peaks suht kunn olema (psühho)
Kui aparaadi kätte saan, eks siis otsin kusagilt sellise. Mingis teemas mainiti, et pidi Vivi Novast kõvasti parem olema. Või sõltub see kimujast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki keegi teine võtab sõna, ma pole just kõige neutraalsem mõningate arvates.

aga ma yldiselt palju miinuseid i30-l ei näe va see, mida täna kogesin + yx coil oli vigane ja teise ma tapsin vist ära kuivkärsatusega.

post13273.html#p13273

 

kui ostad, soovitan ka paki coile võtta, neid ikka kulub, säästad transaraha hiljem (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iclear 30 on täitsa ok, endal peamiselt just see kasutuses.

eestis müügil on nendes kohtades:

m-spezzi-sahtel-t65.html

http://www.fastvape.eu/clearod-c-2.html ... kro24db3e5 - siin 5 pakk coilid ka hea hinnaga

http://parim.ee/koduleht/buytec - see leht oli maas nii et ei ole kindel kas seal enam on

 

poolast ühistellimusega kui spezz viitsib kunagi 24 teha, üldjuhul kord nädalas:

uhistellimused-f39.html

http://translate.google.ee/translate?hl ... gory%3D293 - see siis poola pood kust tellimusi tehakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

seisev plastist huulik on tõesti pluss icleari ees, eriti kui mõne kuu pärast ilmad hakkavad jahedamaks minema

Share this post


Link to post
Share on other sites

lapsepõlves keelt vastu metalli oled miinustega pannud (psühho)?

noh nii hulluks vast ei lähe aga ebameeldivam on väljas kasutada kui plastikust otsa.

ja kergelt närvidele hakkab see tiirlev ots juba käima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lapsepõlves keelt vastu metalli oled miinustega pannud (psühho)?

noh nii hulluks vast ei lähe aga ebameeldivam on väljas kasutada kui plastikust otsa.

ja kergelt närvidele hakkab see tiirlev ots juba käima :)

0 juures olen proovinud, isegi alla selle. ise kardsin ka , et huuled jäävad kylge :lol:

aga reaalsus oli teine, õnneks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

seisev plastist huulik on tõesti pluss icleari ees, eriti kui mõne kuu pärast ilmad hakkavad jahedamaks minema

Ebameeldivalt külm. -20 juures pole veel võimalust olnud proovida aga 0 kandis oli suht vastik tunne.

Hea point.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kasutan iClear'e vist alates veebruari lõpust ja ma nagu ei mäleta et külm või vastik oleks olnud... Samas ma ei käi jala ka, seega ei viibi väga õues.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamoga saad tavasuitsust kindlasti lahti. hea valik.

Sain täna asja kätte. Ootasin nagu pruudi kirja :lol: , seda enam, et viimane CE4 andis eile otsad ja Vamoga tuli 2 uut kaasa.

4 tunniga olen 2ml mahla ära aurutanud, tõsiselt hea asi! Kui tavalise eGo pulgaga jäi ikka mingi suitsupuuduse kripeldus sisse, siis Vamoga on eee.. umbes nagu sapika seljast mersusse. Suitsu enam ei taha, pigem paremat mahla ja Vivi Novat (või iClear30).

Hea üllatus oli ka see, et chrome asemel sain gun metal viimistluse (Y) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Mina olen Silver ja elan hetkel Kuressaares/Helsingis.

 

Peamine põhjus miks omale e-sigareti ostsin oli loomulikult soov suitsetamisest loobuda/seda vähendada, siiani on kõik hästi läinud.

 

Erilist usku mul e-sigarettidesse esialgu ei olnud, olin neid küll vaadanud, kuid sellega asi ka piirdus, kuni nägin, et sõber (kasutaja Aston) pani Facebooki pildi oma eVic-ist, umbes samal perioodil sain proovida ka ühe tuttava eGo-d, teema hakkas huvi pakkuma ning küsisin kasutaja Aston-i käest nõu, kes mind lahkelt aitas, tema kaudu leidsingi tee siia foorumisse ning juba mõne päeva pärast ostsin Spezzi kaudu omale eVic ja iClear 16.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...