Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Uuele registreerunule

Recommended Posts

Tere!

 

Mina olen Silver ja elan hetkel Kuressaares/Helsingis.

 

Peamine põhjus miks omale e-sigareti ostsin oli loomulikult soov suitsetamisest loobuda/seda vähendada, siiani on kõik hästi läinud.

 

Erilist usku mul e-sigarettidesse esialgu ei olnud, olin neid küll vaadanud, kuid sellega asi ka piirdus, kuni nägin, et sõber (kasutaja Aston) pani Facebooki pildi oma eVic-ist, umbes samal perioodil sain proovida ka ühe tuttava eGo-d, teema hakkas huvi pakkuma ning küsisin kasutaja Aston-i käest nõu, kes mind lahkelt aitas, tema kaudu leidsingi tee siia foorumisse ning juba mõne päeva pärast ostsin Spezzi kaudu omale eVic ja iClear 16.

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere! Registreerusin ka siia e-sigarettide kasutajate seltskonda. Täna on mul 6-s päev e-sigaretiga, selle aja jooksul olen teinud vaid a la 10 tavalist suitsu. Varem sai tõmmatud 2 pakki suitsu päevas.Tehnika soetasin Tartu Nicorexist ja vedelikud ka sealt. Mida tegijad arvavad EgoQ Sigma 900? Valisin normaalse tehnika? Algatuseks võtsin mborot, ananassi ja õuna. Paljud kurdavad, et Nicorexis hinnad suht kirved. Samas kui osta 3 vedelikku, siis saad aurustaja tasuta kaasa. Kuidas liituda ühistellijatega? Soetaks ka miskit kanget ja head hea hinnaga:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paljud kurdavad, et Nicorexis hinnad suht kirved. Samas kui osta 3 vedelikku, siis saad aurustaja tasuta kaasa.

ikka kirves

 

need 30ml on suht piss meres (psühho)

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoi!

 

Kunagi aastaid tagasi sai ka üks e-sigaret soetatud. See sai kiiresti tühjaks, lekkis padrunist, vatti tuli vahetada ja seda tuli käima tõmmata. Muidu oli tore, aga üks pikem sõit rikkus kogu ettevõtmise ära. Läksin analoogile tagasi. Kuskil kuu tagasi märkasin, et e-suitsu popsutajaid tuleb iga päev juurde. Lõpuks olin nagu lihasööja taimetoitlaste vahel. Mõtlesin, et ega ma kehvem pole ja tegin uue ostu, sest eelmine kord ei läinud üldse kehvasti.

Tallinn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule) ning kui saladus pole, siis mis sa seekord endale soetasid?

Ahoi!

 

Kunagi aastaid tagasi sai ka üks e-sigaret soetatud. See sai kiiresti tühjaks, lekkis padrunist, vatti tuli vahetada ja seda tuli käima tõmmata. Muidu oli tore, aga üks pikem sõit rikkus kogu ettevõtmise ära. Läksin analoogile tagasi. Kuskil kuu tagasi märkasin, et e-suitsu popsutajaid tuleb iga päev juurde. Lõpuks olin nagu lihasööja taimetoitlaste vahel. Mõtlesin, et ega ma kehvem pole ja tegin uue ostu, sest eelmine kord ei läinud üldse kehvasti.

Tallinn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seekord otsustasin peale pikemat foorumi lugemist alustada tagasihoidlikult ego-t3 jupiga, aga juba ce5 peal. Teeks mingi kuu aega rahulikult sellega (tõestan iseendale, et aurik toimib) ja siis mõtleks mõne vingema pilli peale. Kuigi tegelikult ma suudan küll mõista enam vähem mis mingi jupp on, aga algajale võiks teha mingi piltidega kirjelduse :P , et coil on see - ostes jälgi seda, aurustaja on see- ostes jälgi seda. Usun, et enamus, kes seda asja hakkab uurima, ei oska lihtsalt sigaretti käes hoidmata midagi sellest jutust järeldada ja esimest ei tahaks ju välismaalt ka tellida. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis. E-suitsust olin kuulnud juba aastaid tagasi, proovida polnud saanud ja suvalised kommentaarid kusagil foorumites tegid maha (streigivad, lekivad). Ühesõnaga jäi mulje, et jama on rohkem kui vaja. Tirisin tavalisi lahjasid sigarette, sigarillosid, sigareid, piipu ja keerasin neid Rizla abil ka ise kokku. Proovi kuidas tahad - kui alla tõmbad, on kopsud ikka "kinni", hommikuti ärgates rõve maitse suus ja klimp kurgus. Millise teravusega naise nina seda kõike tajub, selle peale ei taha mõeldagi.

Viimasel ajal kujunes asi nii, et tõmbasin keskmiselt paki päevas, kangusest sõltumata. Sisimas oli küll tugev soov maha jätta aga hommikul pärast einet ja kohvi on ikkagi sigaret nagu aamen kirikus. Sama värk on siis kui mingi närviline/pingeline periood käsil. Autosõidust ma parem ei räägi - maanteel läheb 15 km ja sigaret. Ettevaatlikuks tegi aga see, et suve algul põetud kerge külmetus ei tahtnud sel korral kuidagi taanduda (bronhiidi sümptomid).

5. juulil 2013 osalesin silmaringi laiendamise eesmärgil ühel ehitusalasel praktilisel koolitusel. Seal oli üks mees, kellel oli mingi ego tüüpi, täidetava clearoga asi näpus. Kiitis ja oli väga rahul, tavalisest sigaretist puudust ei tundvat ja isegi lõhn pidi vastikust tekitama. Sellest hetkest alates oli asi otsustatud. Laupäeval ehk siis eile kihutasin lähimasse (50 km) nicorexi ja pärast meeldiva mulje jätnud proovitorude popsimist tõin ära selle "odavama" sigma 1100 mAh pulga koos kolme mahlapoti ja varu-clearoga. Õhtul pakkisin Zippo pidulikult tagasi karpi ja panin sahvrisse hoiule. Arvuti taga õlle kõrvale vaikselt popsides ei saanud väga arugi aga püsti tõustes latv täitsa kohises ja mitte alkoholist. Paagis oli segu kangest mentoolist ja keskmise tugevusega RY4-st. Tavasigarettidega (0,1 mg) pole mul see õnnestunud. See kangem nicorexi mentool on mulle ilmselt tiba liiast, peaks mingi nikotiinivaba mahlaga lahjendama.

Siis avastasin kogemata selle foorumi ja nüüd on lisaks oma vedeliku pruulimise isule juba ka evicu sügelus kallal. Eks tuleb millalgi hoiupõrsas mõrvata ja Spezzi kiusata...

 

Hans, 35 a

(praegu maakas ja ettevõtja, varem Tartu/Tallinn)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis. E-suitsust olin kuulnud juba aastaid tagasi, proovida polnud saanud ja suvalised kommentaarid kusagil foorumites tegid maha (streigivad, lekivad). Ühesõnaga jäi mulje, et jama on rohkem kui vaja. Tirisin tavalisi lahjasid sigarette, sigarillosid, sigareid, piipu ja keerasin neid Rizla abil ka ise kokku. Proovi kuidas tahad - kui alla tõmbad, on kopsud ikka "kinni", hommikuti ärgates rõve maitse suus ja klimp kurgus. Millise teravusega naise nina seda kõike tajub, selle peale ei taha mõeldagi.

Viimasel ajal kujunes asi nii, et tõmbasin keskmiselt paki päevas, kangusest sõltumata. Sisimas oli küll tugev soov maha jätta aga hommikul pärast einet ja kohvi on ikkagi sigaret nagu aamen kirikus. Sama värk on siis kui mingi närviline/pingeline periood käsil. Autosõidust ma parem ei räägi - maanteel läheb 15 km ja sigaret. Ettevaatlikuks tegi aga see, et suve algul põetud kerge külmetus ei tahtnud sel korral kuidagi taanduda (bronhiidi sümptomid).

5. juulil 2013 osalesin silmaringi laiendamise eesmärgil ühel ehitusalasel praktilisel koolitusel. Seal oli üks mees, kellel oli mingi ego tüüpi, täidetava clearoga asi näpus. Kiitis ja oli väga rahul, tavalisest sigaretist puudust ei tundvat ja isegi lõhn pidi vastikust tekitama. Sellest hetkest alates oli asi otsustatud. Laupäeval ehk siis eile kihutasin lähimasse (50 km) nicorexi ja pärast meeldiva mulje jätnud proovitorude popsimist tõin ära selle "odavama" sigma 1100 mAh pulga koos kolme mahlapoti ja varu-clearoga. Õhtul pakkisin Zippo pidulikult tagasi karpi ja panin sahvrisse hoiule. Arvuti taga õlle kõrvale vaikselt popsides ei saanud väga arugi aga püsti tõustes latv täitsa kohises ja mitte alkoholist. Paagis oli segu kangest mentoolist ja keskmise tugevusega RY4-st. Tavasigarettidega (0,1 mg) pole mul see õnnestunud. See kangem nicorexi mentool on mulle ilmselt tiba liiast, peaks mingi nikotiinivaba mahlaga lahjendama.

Siis avastasin kogemata selle foorumi ja nüüd on lisaks oma vedeliku pruulimise isule juba ka evicu sügelus kallal. Eks tuleb millalgi hoiupõrsas mõrvata ja Spezzi kiusata...

 

Hans, 35 a

(praegu maakas ja ettevõtja, varem Tartu/Tallinn)

Väga põhjalik ja arusaadav, Tere tulemast e-sigareti maailma! (teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis. E-suitsust olin kuulnud juba aastaid tagasi, proovida polnud saanud ja suvalised kommentaarid kusagil foorumites tegid maha (streigivad, lekivad). Ühesõnaga jäi mulje, et jama on rohkem kui vaja. Tirisin tavalisi lahjasid sigarette, sigarillosid, sigareid, piipu ja keerasin neid Rizla abil ka ise kokku. Proovi kuidas tahad - kui alla tõmbad, on kopsud ikka "kinni", hommikuti ärgates rõve maitse suus ja klimp kurgus. Millise teravusega naise nina seda kõike tajub, selle peale ei taha mõeldagi.

Viimasel ajal kujunes asi nii, et tõmbasin keskmiselt paki päevas, kangusest sõltumata. Sisimas oli küll tugev soov maha jätta aga hommikul pärast einet ja kohvi on ikkagi sigaret nagu aamen kirikus. Sama värk on siis kui mingi närviline/pingeline periood käsil. Autosõidust ma parem ei räägi - maanteel läheb 15 km ja sigaret. Ettevaatlikuks tegi aga see, et suve algul põetud kerge külmetus ei tahtnud sel korral kuidagi taanduda (bronhiidi sümptomid).

5. juulil 2013 osalesin silmaringi laiendamise eesmärgil ühel ehitusalasel praktilisel koolitusel. Seal oli üks mees, kellel oli mingi ego tüüpi, täidetava clearoga asi näpus. Kiitis ja oli väga rahul, tavalisest sigaretist puudust ei tundvat ja isegi lõhn pidi vastikust tekitama. Sellest hetkest alates oli asi otsustatud. Laupäeval ehk siis eile kihutasin lähimasse (50 km) nicorexi ja pärast meeldiva mulje jätnud proovitorude popsimist tõin ära selle "odavama" sigma 1100 mAh pulga koos kolme mahlapoti ja varu-clearoga. Õhtul pakkisin Zippo pidulikult tagasi karpi ja panin sahvrisse hoiule. Arvuti taga õlle kõrvale vaikselt popsides ei saanud väga arugi aga püsti tõustes latv täitsa kohises ja mitte alkoholist. Paagis oli segu kangest mentoolist ja keskmise tugevusega RY4-st. Tavasigarettidega (0,1 mg) pole mul see õnnestunud. See kangem nicorexi mentool on mulle ilmselt tiba liiast, peaks mingi nikotiinivaba mahlaga lahjendama.

Siis avastasin kogemata selle foorumi ja nüüd on lisaks oma vedeliku pruulimise isule juba ka evicu sügelus kallal. Eks tuleb millalgi hoiupõrsas mõrvata ja Spezzi kiusata...

 

Hans, 35 a

(praegu maakas ja ettevõtja, varem Tartu/Tallinn)

Hihi, kui loomakaitsjad seda loeks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hihi, kui loomakaitsjad seda loeks :P

Maailmas on palju muidki asju, mida neil polegi vaja teada (relv)8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh kõikidele tervitajatele ja samas jõudu ja pealehakkamist kõikidele uutele (mina sealhulgas) e-piibutajatele selles huvitavas ja esialgu arusaamatus maailmas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...