Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Laua alus/hoidik

Recommended Posts

Laua peal juba palju nodi vedelemas ja vaja oleks miski alus orgunnida. Netist otsides on valikuid küll, aga mitte just väga palju...Rahvas kasutab hambaharja hoidjaid, huulepulga hoidjaid ja mida kõike veel...

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuigi jah puutöö mehed saaksid selle asjaga ka väga kenasti hakkama. Ise vast teen endale alumiiniumist kuna tööl olemas vastavad seadmed . Eks siis positan E sigareti aluse pildi kui kunagi valmis saan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma muideks lasen homme tellimuse sisse puidust aluse jaoks :)

Üx sõber teeb (Y)

Viska joonis siis vähemalt vaatamiseks, äkki on nii hea, et su sõber teeb kohe mitu...? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma muideks lasen homme tellimuse sisse puidust aluse jaoks :)

Üx sõber teeb (Y)

Viska joonis siis vähemalt vaatamiseks, äkki on nii hea, et su sõber teeb kohe mitu...? :D
ma alles mõtlen kui suurt teha ja kus ma seda hoidma hakkan.

mingi kandiline tuleb, sest mul mööbel kandiline

Ma pole pealegi mingi eriline joonistaja kahjuks. aga alati võite mulle näidiseid joonistada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb võtta üks puupakk, kaootiliselt erineva suurusega auke täis puurida, mingi peits/lakk peale ja valma. Jääb originaalne ja kordumatu kunstiteos (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb võtta üks puupakk, kaootiliselt erineva suurusega auke täis puurida, mingi peits/lakk peale ja valma. Jääb originaalne ja kordumatu kunstiteos (psühho)

Just, pulga võtab igaüks omale meeldiva kujuga, ja augud on ju standartsed, 10;30;50 ja 100ml vedeliku totsikud, ego akule üks mõõt ja modidele teine mõõt ja kogu muusika.

Aukude arv on juba kokkulugemise asi ning peitsi värvi saab ka valida. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auke vaja alati rohkem, sest nagu selgub on hakkajamad(eririkkurid rsk :x ) väga maiad uute toodete katsetamisel. Tuleb jätta kohad, kus augu kõrvalt on terve, et saaks siis uute clerode jaoks(eririkkurid rsk :x ) uusi auke puurida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auke vaja alati rohkem, sest nagu selgub on hakkajamad(eririkkurid rsk :x ) väga maiad uute toodete katsetamisel. Tuleb jätta kohad, kus augu kõrvalt on terve, et saaks siis uute clerode jaoks(eririkkurid rsk :x ) uusi auke puurida.

(psühho):lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vanaisalt või onult tuleks küsida või jahipoest osta padrunivöö.

selle paned paari kruviga laua ääre külge või seod ümber prussijupi ja lauale.

 

eriti boss on siis sihukesega jalutada kuhugi olengule - akud clerod pudelid turritavad pesadest välja (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vanaisalt või onult tuleks küsida või jahipoest osta padrunivöö.

selle paned paari kruviga laua ääre külge või seod ümber prussijupi ja lauale.

 

eriti boss on siis sihukesega jalutada kuhugi olengule - akud clerod pudelid turritavad pesadest välja (Y)

ikka üle õla tuleb selline asi panna! kõik mod akud dripping atomizerite ja parimad vedelikud rinna peal reas, siis haarad erinevaid kahe käega ja mängid gaasi granaati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...