Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Cartod

Recommended Posts

Ma küll ei suutnud vedelikku suure süstla nõelaga sisse tõmmata. Vett kasutate või on saadaval kuskil looma nõelad? :D

ikka jah veterinaarnõelad :P(Y)

tavalisest nö isuliinisüstla nõelast pg/vg 70/30 kraam

läheb läbi suure kannatlikkusega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

suva apteekides müüakse seda sama süstalt 8 sendiga :P

süstalt küll aga nõel on liiga väikese auguga (N)

Põltsamaa apteek suutis mulle suurima nõela oma valikust pakkuda must 22G

koos 5ml süstlaga 7 senti.

 

see oli isegi väiksem nõel kui mul kodus vedelevad rohelised 21G-d (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm ma just mõtlesin, et paraja suurusega segamiseks st. nõela ots mahub maitse purkidele otsast sisse ja süstal ise mahtus ka täpselt 100ml purgi sisse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna panin jälle uue BOGE eelaugustatud karto käima. No on ikka hea asi. (Y)

Kahju, et eesti poed neid ei müü. (N)

Esimene eesti pood, kes BOGE kraeta eelaugustatud kartod müüki võtab, saab minu näol omale püsikliendi. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehke võhikule selgeks milleks see Carto hea on ja mis tema eelised on, võrreldes tavaliste clearodega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehke võhikule selgeks milleks see Carto hea on ja mis tema eelised on, võrreldes tavaliste clearodega.

Pead ise omale ühe/kaks prooviks muretsema, koos tankiga ja ära proovima. Siis on sul ka selge kohe. Niimodi seletada on raske, kui mitte võimatu.

Pealegi maksab miskine komplekt alla 10€ ja pole sugugi kallis. http://www.safercigs.co.uk/Boge_F16_Cartomiser_Tank/p705283_8296684.aspx

http://d13z1xw8270sfc.cloudfront.net/resize/75240/f16sct2.jpg/230/280/0/

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina olen nendega niimodi teinud, et täidad paagi ära ja paned sõrme alla õhuava ette ülevalt imed niikaua kui tekib peaaegu vaakum, see tõmbab vedeliku ise sinna kuhu tarvis, nii ma nägin ühelt videolt ja see täitsa töötab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekkis küsimus, et kui carto otsi hakkab andma siis tõmme muutub raskemaks ja hakkab liiga palju vedeliku peale ahmima? Kuna esimene test cartoga tehtud ja mingi 2 nädalat seda imetud juba on vist õhtal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks nad hakkavad jah vaikselt lekkima. Ei ütleks, et kõvasti, aga tilk ikka tekib...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on hetkel veel eGo-T 1100 mAh oksakesed. Täna jootsin täis ja pistsin tanki selle (2 Ω variant):

http://www.puff.fi/smok-510-single-coil-50mm-kartomisaattori-laipalla-dcttankkiin-uutuus-p-1047.html

 

Ei mingit esialgset halba maitset. Kohe paari mahviga läks nägu :D

Esialgu ütleks (Y), katsun ka teada anda, kaua see vastu pidas.

 

Update: mainin veel, et need akud ei anna mitte konstantset pinget, vaid palju torust tuleb.

Täislaetuna ca. 4.1 volti. Kuni 3.6 voldini oli mu minty chocolate hea, siis vahetasin aku ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...