Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Cartod

Recommended Posts

Niih, kuna Tankide all läks tuliseks teemaks Cartode teemal siis võib täidsa eraldi teema teha.

 

Igatahers väikene video millised cartod seest välja näevad:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

esimestel mis tellisin vapest on ilma auguta - neile puurisin augud sisse vaikselt.

teised peaksid tulema nüüd koos aukudega boge omad

 

Hetkesed:

Posted Image

 

Kohe-kohe tulemas:

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahest satuvad kehvakesed hulka, viska ära ja uus sisse. Ma tellisin puffist omale prepunched, 2 auku sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vb jah. mul 1 selline olemas ja no võrreldes kõigi teistega on aur korralik soe ja ülihea maitsega. 12ml vedelikku kah ca sealt läbi käinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna puffi paki boge eelaugustatud (2auku) cartodega kätte.

Posted Image

Posted Image

Ülikõva, single LR coilid on ikka head. (Y) BOGE tank ka ja mõned drippid... (esiga)

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd olen juba mõned päevad nautida saanud, Boge cartod on parimad, puhas maitse ja palju tossu. Mul muidu neid dualcoil cartosi (seelikuga) ka, aga need pole isegi ligilähedaselt nii head. Boge ruulib siin pool ületamatult (esiga)(Y)

Ma küll ei kaifi seda 11W peal, aga 10W on ka hea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin väikse video, mmm, küll on hea. Tossu ja maitset...ülivõrdes peab rääkima. (esiga):D(Y)

Esimene on 2,8 oomine (5V) lavatubega ja teine 2,2 oomine ( 4,7V) eVic'ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsti tuleb Puffist jälle cartosi tellida. Seekord peaks vist miskine 30 tk võtma :D saab olla pikemalt rahus.

 

PBusardo tegi ka cartodest hea video

 

videos näitab hästi, etk ui korralikult ei täida siis 2 sekundiga keerad carto pekki ja ei ole enam sellega midagi teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hirmus vastupidavad on need BOGE tavalised küll. Kaks nädalat kimutud (3ml päevas umbes) ja ei näita veel väsimise märke. Eelmise vahetasin ka lihtsalt välja kahe nädala pärast, mõtlesin, et aitab talle. Tuleb välja, et ei aita vist. Lasen sellega nüüd edasi ja vaatan, kaua kestab. Praeguseks on mingi 45ml läbi käinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PBusardo tegi ka cartodest hea video

sain ka nüüd teada miks mu ostetud kartodel on 50% feilimis ratio :D Valesti täitnud koguaeg :D

Will do better with next ones,

Tänud Hmekk selle video eest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma täidan cartosi hoopis nii, et alt poolt (aku ühenduskohast) dripin sisse 10 tilka, siis teiselt poolt tõmban paar korda kuni lurin järgi jääb (vedelik suhu ei tule), siis jälle dripin ja jälle tõmban jne kuni lurin ära ei lähe ja siis on valmis(järgi jäänud lurin kaob paari esimese mahviga). Teisi meetodeid proovisin ka aga see on minu meelest kõige puhtam ja kõige effektiivsem cartodel selle nn soki maitsest lahti saamiseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carto täitmiseks on süstal hää asi. 1-1.4ml vedelikku sisse, nõel cartosse põhjani välja ja 2-4 külje pealt vaikselt välja tõmmata samal ajal vedelikku sisse surudes. Ei pea pärast läbi puhuma ja kuivatama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis valemiga Te selle korralikult aku külge keerate ja pärast lahti teete? Mul jooksis just mingisugune 4ml salfakasse:D

Ja kurivaim kui kanged sellega vedelikud on. :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...