Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Adriloom

Vedeliku tootjad ja kvaliteet

Recommended Posts

sai siis lihtsalt proovitud ja ostetud skysmokest (soomest) 1 pudel kirsi- sigari vedelik. ja noh esimene laks oli (facep)(facep)

kurat pole kirsist haisugi ja mingist sigarist rääkimatta. maitseb nagu kõrvetatud suhkrukomm eriti magusa maitsega imal crapp. Viimane kord kui ma sealt ostan midagi. loodan et igalpool sellist sitta ei saa krt.

sry kui kedagi solvasin aga see on tõsi. maha visatud/kallatud 15€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skysmoke kaitseks võin õelda, et inimeste maitsed on nii erinevad ja teiseks +50% maitsetest ei ole kindlasti tõmbamist väärt ka. :)

Mul ka valikus maitseid, mida ma jälestan. Samas müüvad hästi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skysmoke kaitseks võin õelda, et inimeste maitsed on nii erinevad ja teiseks +50% maitsetest ei ole kindlasti tõmbamist väärt ka. :)

Mul ka valikus maitseid, mida ma jälestan. Samas müüvad hästi :)

Nii on jah (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skysmoke kaitseks võin õelda, et inimeste maitsed on nii erinevad ja teiseks +50% maitsetest ei ole kindlasti tõmbamist väärt ka. :)

Mul ka valikus maitseid, mida ma jälestan. Samas müüvad hästi :)

Nii on jah (Y)

ma "toitsin" ka üle poole aasta nicorexi, sai kõike proovitud ja oli häid vedelikke.... mingi aega tuli maitsestajate vahetus ja ei istunud miski enam (ja muidugi hind!!!!) samas leidsin muid alternatiive (ja ka odavamaid,lõpuks tänus spezzile (Y) ) kui aus olla pole siiamaani leidnud "all day vaiping liquid" kõik viskavad nats ajaga üle või tuhmuvad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Või siis muudab tootja koostist (N)

Ma siiani pole leidnud asendust Dekangi Cherryle, mis mu lemmik oli :cry:

mulle istus pikka aega nicorexi valge viinamarja maitse ... mingi aeg muudeti punase-valge viinamarja seguks ilmselt vist ja ei istunud enam... samas sai prooviks võtta peleonist valge viinamarja maitse mis meenutab hetkel vähemalt enam-vähem "seda"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et e-suitsetamine on nagu naiste vahtimine....mingi aja pärast tahad nagunii uut....

 

Aga kui nüüd maitsetest rääkida, siis kuna e-suitsuga on maitsemeel ja mõistus taastunud, siis ega ühte maitset üle paari nädala jutti ei suuda. Valasin ise ka BB klooni purki tagasi ja läksin uuele kloonile....no võta või näpust - kumbki pole paha asi....aga hetkel uus läheb kordades paremini peale :) PS. see pole reklaam, lihtsalt fakt. (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et e-suitsetamine on nagu naiste vahtimine....mingi aja pärast tahad nagunii uut....

 

Aga kui nüüd maitsetest rääkida, siis kuna e-suitsuga on maitsemeel ja mõistus taastunud, siis ega ühte maitset üle paari nädala jutti ei suuda. Valasin ise ka BB klooni purki tagasi ja läksin uuele kloonile....no võta või näpust - kumbki pole paha asi....aga hetkel uus läheb kordades paremini peale :) PS. see pole reklaam, lihtsalt fakt. (õlut)

(Y) kusjuures algul kannataski tõmmata ühte maitset miskit 30 ml järjest siis mida enam erinevaid maitsed oled proovinud seda enam vähem kannatab tõmmata... alati nagu ootaks miskit paremat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vahetan maitset iga pudeli tagant. lihtsalt maitsetuks muutub pika peale

Kas vahetad/pesed coili ja clerot ka iga pudeli tagant , maitse puhtus muutub ju muidu? muidu tuleb mingi kompott ja keegi ei saa aru mis maitse on....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vahetan maitset iga pudeli tagant. lihtsalt maitsetuks muutub pika peale

Kas vahetad/pesed coili ja clerot ka iga pudeli tagant , maitse puhtus muutub ju muidu? muidu tuleb mingi kompott ja keegi ei saa aru mis maitse on....

selle tunneb ära, kui coil maitset muudab.

oleneb olukorrast, yldjuhul 50/60 uus vedelik ja uus coil.

kui clero tyhi, siis valan teist natuke peale ja siis rohkem jne. ma yldiselt seinast seina maitseid ei kasuta, et nad omavahel ei sobiks.

 

pealegi, kes peale minu veel peaks maitset tundma, mul pole see peldikukraan, et kõik imevad minu (esiga)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi teab kus võiks saada head mentooli? Siiani olen tõmmanud nixorexi mentooli ja olen proovinud ka teisi (foorumi kaudu ostetud), ja mitte ükski pole liglihedane olnud, ei saa arugi, et oleks mentool või on olnud väga imeliku maitsega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inawera maitseaineid kasutab http://www.trewe.eu, aga valmis segab nad Eestis (Pärnus) ja baasvedelik on propüleeni vaba. Soovitan, neil hinnad soodsad ja kvaliteet alati sama hea.

Iga kord kui sellist teksti näen, siis alati pean hinnas pettuma (N)

Ses suhtes, et võrreldes 2 suurega, on ylejäänud eestis tõesti hinnad soodsad, aga...... tulles maa peale tagasi, siis pole seal midagi soodsat (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites
(facep) Regab ennast mingi koll foorumisse ja hakkab jubedalt kiitma ühte ,,totskat,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oleks ettepanek ufole.

 

Uued regajad ei saa ühtegi postitust teha enne 2h foorumi ABC lugemist

 

Optional: moded vahivad uute regajate esimesed postitused üle (ei tohiks liiga kontemurdev olla). Alati optioon üks mode juurde tonksata. Click'n'mode

 

On siin ennegi neid "leidjaid", kes ometi ju OMA kaupa ei reklaami (või sõbra oma).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oleks ettepanek ufole.

 

Uued regajad ei saa ühtegi postitust teha enne 2h foorumi ABC lugemist

 

Optional: moded vahivad uute regajate esimesed postitused üle (ei tohiks liiga kontemurdev olla). Alati optioon üks mode juurde tonksata. Click'n'mode

 

On siin ennegi neid "leidjaid", kes ometi ju OMA kaupa ei reklaami (või sõbra oma).

No mina teeks pigem 24h ... selleks, et asi päris tumm poleks siis ühte eraldi teemasse võiks nad ikka saada kirjutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(N) Tere,käisin täna Tallinna keskturul ja astusin naabri palvel tubaka poest läbi ,seal olid müügil 30 ml Liqua nikotin 18mg vedelikud hinnaga 5.50 ,mõtlesin et mis ime läbi nii odavad ,uurisin asja lähemalt võtsin Tiramisu uurimiseks ja ime pudeli kork lahti ,no kui lahti tilgutasin vedeliku käele ja uskuge või mitte ,aga haises jubedalt maitse kibe ja vastik,ise ostan tiramisu Spezzi käest ja tean kuidas tiramisu lõhnab ja magusa mekkiga,hoiatuseks siis teistele originaal se küll pole,esitasin küsimuse müüale millele sain napi vastuse ,et kauba kohta tall info puudub ja ülemust pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba pika aega kasutan ainul üht vedeliku firmat-Johnson Creek (USA).Nüüd avastasin,et toll enam ei lase pakid läbi..

Äkki keegi teab kust ja kuidas seda võik saada?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...