Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Adriloom

Vedeliku tootjad ja kvaliteet

Recommended Posts

oma kogemusest võiksn rääkida, et Joyetech RY4 ja Peleoni oma on täiesti kaks eri asja. Nad isegi ei ole sarnased krt :x Peleoni RY4 on küll üle prahi ja peakski varsti juurde tellima.

Siis pettusin ka joyetech colas, king e sigari oma oli jälle super (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

King e-cigari õun ja virsik on kyll kehvad,tea kas asi minus, aga seni pole istunud ykski nende jook.

Kõigil on mingi yhine kõrvalmaitse. Tossu tuleb samas meeldivalt palju.

Peleoni jook on seni normaalseim olnud. Kuid otsa hakkab saama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise pole veel suurt jõudnud proovida , stardikaga võtsin 20 ml/18mg hiina marlborot ja täna saabus Inawera PVG18mg+RY4 ja virsik maitseks. Loodetavasti see Inawera kraam on ok , sest kättesaadavus lihtne ja hind hää. Peab flavorshop.eu-d kiitma - baasvedelike valik on igas kanguses esindatud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpsustus, on nii maitsekontsentraate kui nikotiinikontsentraate. Maitse omad ja enamuses laost otsas.

Nikotiinid: http://www.peleon.pl/category.php?id_category=144

Maitsed: http://www.peleon.pl/category.php?id_category=178

 

Nagu ka PS'is juba ütlesin, http://majdan.biz on valik suurem ja saab kiiremini kauba kätte. Hind ka suht samas klassis(ok, maitsed on kallimad aga vähemalt laos suurem valik) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõige paremad mis ma ise olen proovinud on ikka veel Liqua vedelikud, õun ja kirss olid superb ja perfektsed. Edasised on sellised, et käravad kah - peleoni energy cow hetkel lemmik ja seda kulub nagu ma ei tea mida. nädalaga 30ml läbi kimutud.

 

võiks saada kuskilt ka ameerika asju ala nogu bobas bounty, namberjuice jms. osasi välismaa asju on saada aga mitte nikotiiniga kahjuks (soomest saab t-juice ja pinkspot asju)

 

uk-s ka õnneks valik laialdane aga hinnad on ikka krõbedad ja muidugi tellimisega võib jamasi tulla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dekang'i RY4 mina küll tõmmata ei saa, minu meelest on see jube. Aga eks see on maitse asi.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kes toodab head RY4? Kunagi ostsin mingeid väikseid e-sigareti junne. Nende kapslites oli midagi sellist, mida mulle praegu ry4 meenutab. Tahaks veel. Peleoni oma pole päris see, aga pea-aegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhtalt päris vastik .. ma ütleks, et konimaitse.

Aga muule kraamile hulka segada on ok, annab sellist päris suitsu maitset tiba nagu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tyr ma loen koguaeg ry4, mis maitsega see on ?

Originaalselt oli hiina e sigareti tootjal ruyan 6 maitset mille nimed olidki number 1, number 2 jne. Number 4 oli karamell, vanilje ja tubakas aga kuna seda enam ammu ilma ei toodeta ja vähesed on seda üldse proovinud siis tänapäeval on igal tootjal RY4'st oma arusaam. Euroopas kättesaadav parim RY4 on imo decadent vapours DY4 (saab libertyflightsist tellida)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w/Tar ???

 

Kes sellest kuulnud, maitsnud, kogenud? Hinnad head aga noh... kahtlane. Pole kuulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...