Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Adriloom

Vedeliku tootjad ja kvaliteet

Recommended Posts

Walc andis ju partnerite alamlehe, kust leiad näiteks paar UK-s asuvat edasimüüjat ;)

Edasimüüjad on teada.Postipakk saaderake tagasi,toll ei luba nikotiiniga vedeliku eestisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba pika aega kasutan ainul üht vedeliku firmat-Johnson Creek (USA).Nüüd avastasin,et toll enam ei lase pakid läbi..

Äkki keegi teab kust ja kuidas seda võik saada? :)

Variant 1 - suhtle nendega ja küsi, kas nad on nõus saatma eraisikuna

Variant 2 - proovi vahelduseks mõne teise tootja vedelikke

Valikuid on kindlasti veel....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Variant 1 - suhtle nendega ja küsi, kas nad on nõus saatma eraisikuna

Variant 2 - proovi vahelduseks mõne teise tootja vedelikke

Valikuid on kindlasti veel....

Jep:) Seda ma teen juba.Teised vedelikud...olen proovinud päris palju..hiinakaid,Virgin,Epuffer,Vaporzone,FlavorArt,Halo..ja veel:)

Nr1 - Johnson Creek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi teab kus võiks saada head mentooli? Siiani olen tõmmanud nixorexi mentooli ja olen proovinud ka teisi (foorumi kaudu ostetud), ja mitte ükski pole liglihedane olnud, ei saa arugi, et oleks mentool või on olnud väga imeliku maitsega.

Paulsaar-el on suht ok vedelikud. Ise olen kasutanud Delux Tobaccot ja nüüd neil ka uus maitse, mis segatud tubaka ja mentooli segu. Mentool üksi oli mulle veidi liig ja alguses segasin seda ise kokku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitan soojalt Liqua mint i . Neil küll ka mentool olemas aga mint on rohkem rahvale mokkamööda.

Edit by scuall: Müük jäägu müügi teemasse!

NB. olge ettevaatlikud . Tallinna keskturul, Balti jaama jaamahoonest paremal jäävas kioskis ja Sadamarketis müüakse teile võlts Liquat. Neil on isegi 50 ml pudelid, mida Liqua pole kunagi tootnudki.50ml pudel pole kiletatud ja sama lugu teistega. Kuna vedelik on kehv koopia originaalist, on ka värvus vedelikul teine. Pappkarbid on Liqua originaalile vägagi sarnased

jah unustasin siis lisada selle keskturu ja Balti jaama võltksauba müüja firma nime. Avtolik OÜ. Sadamarketis mingi muu firma.Samas Sadamarketi kaupluses, kus operaatoriks firma Levetal OÜ, Balti jaama turul Kresor OÜ on Liqua vedelikud saadaval 10 ml pudelites. Nikotiin küll 0 aga kaup õige. Sama kehtib ka Lootsi tänava alko.ee kaupluse kohta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ise olen siiani tõmmanud ainult inawerasi, siis nüüd on tekkinud isu kvaliteetsemate vedelike proovimise järgi. Mõtlesin, et kas on vahe sees kui võrrelda peleoni omasid mis seal on ja inawerasid või peaksin liquad v midagi taolist pigem proovima et vahet tunda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi erinevaid. Küll leiad endale sobiva. Üks asi on maitse, teine on PG/VG ratio. Samal maitsel omast kogemusest on tulemus täitsa erinev. Ja samamoodi on baasil ja baasil ka vahe. Nagu Tallinna või Tartu vesi.....ühele meeldib üks, teisele teine. Aga sarnased nad pole....samas mõlemad on H2O.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel kasutan ja tellin oma vedelikud Totally Wickedist. Nimelt kasutan siis nende Patriot range seeriat ja ülimalt rahul toodanguga. Siiani pole saatmisega ka mingeid probleeme olnud. Tellinud UK poest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mulle ainult tundub või Puffit vedelikud ongi maitsetud saastad?

Olen kah ühe pudeli ostnud mingit puidu maitselist, maitset ma sealt küll ei leidnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavalised Pulp vedelikud, 70PG/30VG, kiidab keegi mingeid maitseid? On vedelikud head?

Kas see 70PG annab väga kurgulaksu? Tavaliselt paagis Avoria 60PG/40VG

Sa ei pruugi erinevust tundagi 70PG vs 60PG. Mõlemad on suht tugevad kurgulaksutajad juba. 

Mulle isiklikult on juba 50PG päris korralik ärritaja. 25....35 on täitsa mõnus tõmbamine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb ka nii põletist kui vattide suurusest. Mina kunagi ego laadsetel sain 60pg 40vg ilusti hakkama. Aga kui masinad läksid võimsamaks ja põletid isasemaks, siis pg osakaal langes. Oleks mingi 100% vg vedelik millele oleks väga super maitse siis ma selle pg viskaks minema ja jääks diskopilve maitset nautima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb ka nii põletist kui vattide suurusest. Mina kunagi ego laadsetel sain 60pg 40vg ilusti hakkama. Aga kui masinad läksid võimsamaks ja põletid isasemaks, siis pg osakaal langes. Oleks mingi 100% vg vedelik millele oleks väga super maitse siis ma selle pg viskaks minema ja jääks diskopilve maitset nautima.

Avoria 60PG/40VG ei tunnegi üldse, et PGd rohkem oleks. Kui täpsem olla siis jääõuna maitse, mida kõige rohkem teinud olen.. Samas kapis oli üks Dekangi energiajoogi vedelik, kurat see hakkas kurgule.. Ma kõrget PGd ei kannata selle ma ei julge võõraid mahlasi nii ehku peale osta ja tellida ka.. Kui ikka kurku ärritab siis ära ma seda ei tossa..  Hetkel iStick 20W seal otsas kaasa tulnud GS Air, 1.2ohm kui mälu ei peta, ja 12.5w. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jääõun on ju pmst menthool. See varjab ära selle pg kurgu laksu. Tavaliselt on nii, et isegi kõige sitemat baasi annab menthooliga segatuna kimuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida arvata eCig baasidest, mind huvitab just VG. Atmost olen nüüd kasutanud pikemat aega, kindla peale minek, aga tekkis huvi selle eCig'i VG vastu ka. Kuidas maitsestajad on? Kas tasub proovida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan epiibust ostetud ecigi VG-d, siiani rahul, vb on tiba vedelam kui walci käest prooviks saadud VG, aga mitte oluliselt. Mina rahul ja ostan kindlasti edaspidigi :) Ecigi maitsestajatest ei tea kahjuks midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...