Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Adriloom

Vedeliku tootjad ja kvaliteet

Recommended Posts

Keegi Humble-i mahlasid on proovinud? Hind neil üsna sõbralik, aga kuidas maitse`?

Kui need Tallinnasse müüki jõudsid, käisin poes uurimas. Ilusti sai nuusutada/drippida neid mahlu, mis kohapeal olemas. Humble, Hustle, Havoc on sama kompanii tooteliinid ja valik teeb silme eest lausa kirjuks.

Hustle Checkmate mu hetke lemmik, adv, erinevad marjad, mündine, kreemine, tugev maitse. Humble Berry Blow Doe on ka iga nädal korra paagis, mõnus puuviljane ja mullinätsune, pehme maitse. Hakkavadki varsti mõlemad pudelid otsa saama.

Preemium kvaliteet igaljuhul. Youtubes on ka proovimisvideoid ja infi. Ja juba plaanin ise ka, mida uut sealt katsetamiseks võtta. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin eile EasyAromast 3 Liquella vedelikku. Pudelis peaks olema 50ml, aga tegelikult oli pigem 42. Panin Caramel Milki aparaati (Revenger X + NRG) ja vaevu tundsin maitset. Mõtlesin, et okei äkki ongi selline vedelik. Panin French Apple Pie aparaati, sellel polnud üldse maitset.  Siis panin Forest Raspberriez aparaati ja sellel oli kõige rohkem maitset, kuigi see oli ka selline väga õrn keele otsal. Poola/Saksa lehtedel on nendel vedelikel head hinnangud, et milles probleem võib olla? 10ml nikotiini tõmbab maitse nii nulli? Nitro vedelikul on reaalselt 10x rohkem maitset ja pärast tõmbamist maitse tükk aega suus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi pole eksimatu, praaki ikka esineb. Mine vedelikega tagasi ja vaata mis nad kostavad.

Kui ma ei eksi, siis need vedelikud on 0nic ja lisades nic boosterit ja saadki mingi 50ml.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, raigo83 said:

Keegi pole eksimatu, praaki ikka esineb. Mine vedelikega tagasi ja vaata mis nad kostavad.

Kui ma ei eksi, siis need vedelikud on 0nic ja lisades nic boosterit ja saadki mingi 50ml.

 

On võimalik, et kõik 3 vedelikku praagid? :-D

Kui pudelil kirjas, et vedelikku 50ml ja pudel 100ml, siis peaks boosteriga ikka 60ml tulema. Müüja oli ka seal selline, et tal oleks hea meel olnud, kui poleks poodi astunudki. Ohkis ja ähkis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik on võimalik :) Vaadates aroomid.ee lehel olevat pilti, siis mina saan nedest ikoonidest aru sedasi, et pudel on 100ml ja selles vedeliku 50ml. Kas kork oli avamata, kui keerasid, siis oli tunda/ kuulda mingit heli vms?

Seoses pakatsui murega tekkis küsimus poodnikele, mis saab edasi vedelikega ja maitsestajatega kui kliendile antakse nuusutada vedeliku ja klient ei osta seda nuusutanud toodet? Kas see korra avatud toode läheb tagasi riiulile ja mõni õnnetu ostab selle ära?

Kui pikk on selliste vedelike eluiga kui pudelis on 50% vedeliku ja 50% õhku, selline vedelik võib oksüdeeruda päris kiiresti või kuidas? Mina ise kunagi segasin endale vedelikke 300ml purki ja sealt võtsin 50ml kaupa. Viimased 50-100ml olid ikka suht maitsetud. Tehke ise katse, õllepudelist jooge ära pool (kork tagasi pudelisuule) ja jätke see seisma mõneks päevaks, mis jääb alles õllest?

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, raigo83 said:

Kõik on võimalik :) Vaadates aroomid.ee lehel olevat pilti, siis mina saan nedest ikoonidest aru sedasi, et pudel on 100ml ja selles vedeliku 50ml. Kas kork oli avamata, kui keerasid, siis oli tunda/ kuulda mingit heli vms?

Seoses pakatsui murega tekkis küsimus poodnikele, mis saab edasi vedelikega ja maitsestajatega kui kliendile antakse nuusutada vedeliku ja klient ei osta seda nuusutanud toodet? Kas see korra avatud toode läheb tagasi riiulile ja mõni õnnetu ostab selle ära?

Kui pikk on selliste vedelike eluiga kui pudelis on 50% vedeliku ja 50% õhku, selline vedelik võib oksüdeeruda päris kiiresti või kuidas? Mina ise kunagi segasin endale vedelikke 300ml purki ja sealt võtsin 50ml kaupa. Viimased 50-100ml olid ikka suht maitsetud. Tehke ise katse, õllepudelist jooge ära pool (kork tagasi pudelisuule) ja jätke see seisma mõneks päevaks, mis jääb alles õllest?

100% kindlalt ei mäleta, aga minu meelest seda "krõksu" ei tulnud. Müüja esimest vedelikku ei andnud, võttis reast teise. Lõhn on kõikidel vedelike väga hea, aga pärast 2-3 mahvi on selline tunne nagu tõmbaks puhast nikotiiniga baasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mine kohale ja lase neil proovida seda ega muud nõu ei oska anda. Senised kogemused easysmokega (aroomid.ee on sama mehe käpa all) on meeldivad olnud ... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, raigo83 said:

Mine kohale ja lase neil proovida seda ega muud nõu ei oska anda. Senised kogemused easysmokega (aroomid.ee on sama mehe käpa all) on meeldivad olnud ... :) 

Kas seal üldse võtavad jutule, kui nende ametlik otstarve on aroomilambid?:-D Pärast ütlevad, et polegi ette nähtud sinna nikotiini panna ja kopsu tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, pakatsui said:

Ostsin eile EasyAromast 3 Liquella vedelikku. Pudelis peaks olema 50ml, aga tegelikult oli pigem 42. Panin Caramel Milki aparaati (Revenger X + NRG) ja vaevu tundsin maitset. Mõtlesin, et okei äkki ongi selline vedelik. Panin French Apple Pie aparaati, sellel polnud üldse maitset.  Siis panin Forest Raspberriez aparaati ja sellel oli kõige rohkem maitset, kuigi see oli ka selline väga õrn keele otsal. Poola/Saksa lehtedel on nendel vedelikel head hinnangud, et milles probleem võib olla? 10ml nikotiini tõmbab maitse nii nulli? Nitro vedelikul on reaalselt 10x rohkem maitset ja pärast tõmbamist maitse tükk aega suus.

Hei hei! Saatsin sulle kirja, viska pilk peale :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igal juhul on see müüja ämber kes ei selgita kuidas kasutada. Nt veebipoes jääb üldse mulje, et ostad 100ml maitset ja ainult foto suurendamisel ja ikoonide uurimisel võib aimata, et pudel on pooltühi.

Vaatasin ühest poolakate poest, et maitse on mõeldud segamiseks 1:1 ja pärast tuleb segu kindlasti steepida (lasta vähemalt nädal laagerduda, et maitse esile tuleks).

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, e-kodanik said:

Igal juhul on see müüja ämber kes ei selgita kuidas kasutada. Nt veebipoes jääb üldse mulje, et ostad 100ml maitset ja ainult foto suurendamisel ja ikoonide uurimisel võib aimata, et pudel on pooltühi.

Vaatasin ühest poolakate poest, et maitse on mõeldud segamiseks 1:1 ja pärast tuleb segu kindlasti steepida (lasta vähemalt nädal laagerduda, et maitse esile tuleks).

Kui on maitsepood siis nemad ei saagi midagi selgitada, sest nad ei müü asju e-cig jaoks. Nii kui nad seda teevad on peab tootel ka aktsiis olema makstud.

See on see väga paha tulemus mida ma ennustasin enne aktsiisi tulekut.
Ma arvan, et selle pealt hakkab veel jamasid tulema oi kui palju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Mina ise kunagi segasin endale vedelikke 300ml purki ja sealt võtsin 50ml kaupa. Viimased 50-100ml olid ikka suht maitsetud. Tehke ise katse, õllepudelist jooge ära pool (kork tagasi pudelisuule) ja jätke see seisma mõneks päevaks, mis jääb alles õllest?

Ei tea midagi. Ei muutu see maitse lahjemaks 250ml pudeliga.

Samas see oleneb vast ka kaua sa seda pudelit plaanid tühjendada. Mulle jätkub ca 2-3 nädalaks seda.

Lisaks kui vaid 1 maitset tõmmata, siis sa lihtsalt enam ei tunne seda maitset,  mitte et see on lahjemaks muutunud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole ettevõttega seotud kuid olen nendele väga lähedal ja saan natuke sõna võtta.

Tegin eile lahti Liquella French Apple Pie, aroomilambi jaoks mõeldud taimne õli ( :D ), ja täna proovisin nüüd terve hommiku olen tõmmanud. Tuleb tõdeda, et maitse on kindlasti lahjem, kui oli saadetud proovitoodetel. Aga ei ole midagi sellist, mis masendust tekitaks. Selline "You get what you pay for" suhe  suht. Aga tootjaga on arutelu alanud igaljuhul. Põhiteema - miks näidistoode oli intensiivsem, kui reaalne saadetud kaup.  Niisamuti on diskussioon ka kaebajaga ja lahendus leitakse kindlasti.

Mis puudutab "mul suht pohui" müüjat, siis see kriitika on aus. Tol päeval oli neil tööl asendaja, seejuures viimast päeva teemasse mitte puutuvatel põhjustel. Eks sealt tuli ka suhtumine :(

Ja lõpuks mis puudutab "Kas klient saab seitse korda avatud ja nuusutatud toote", siis üldjuhul ei.  Esimesed rivis on nuusutamiseks ja tagumised müüakse. Kui on tegemist viimase tootega, siis küsivad alati, kas on okei, kui antakse viimane toode ja selgitatakse, mis toote puhul on erinev kinnisest tootest. See on tootjate kaupa erinev, mõne maitsega ei juhtu midagi pärast nädalat või kaht avatud olemist, mõnedel jällegi maitseomadused muutuvad.  Juhin tähelepanu sellele, et PG enimlevinud kasutus on SÄILITUSAINE. Seega ei maksa väga karta, et midagi draagilist juhtub avatud maitsestajaga. Retseptigurud teavad, et mõnda maitset kasutad retseptis ehk kord mitme kuu jooksul ja annab kokteilile sama panuse, mis avamata kujul annaks.

 

Siia panen ka põgusa ülevaate sellest, kuidas tunda ära roiskunud baas/vedelik.

1. Nikotiin oksüdeerub. St hapnikuga kokku puutudes muudab vedelik värvi. Oli uuring kus leiti, et lahtises pudelis nikotiin degreerus 0.02mg 2 aastaga. Kuna ma linki ei leidnud praegu siis jäägu see hetkel minu spekulatsiooniks. Kui vedelik on RADIKAALSELT teist värvi, kui ta oli ostes, siis tasuks rohkem mitte tõmmata kuna mõju ei ole teada ja aegunud vedeliku reaktsiooni kuumaga ei ole keegi vist uurinud. Seega play it safe.

2. Vedelik tilgub ilma pudelile rõhku avaldamata. Poest ostetud 70/30 ja vedelamad vedelikud tilguvad pudeli tilast, kui pudel tagurpidi keerata. Kui omal jõul vedelik pudelitilast ilma pudelit pigistamata tilkudes ei välju, tasuks jätta vedelik kasutamata.

3. Kui nikotiin on halvaks läinud, tunned nuusutades ammoniaagi, kassi k*se haisu.

4. Magus lõhn VG'l on normaalne. Sokikas annab aimu roiskunud VG'st.

5. PG on lõhnatu. Mäda lebra annab aimu roiskunud PG'st.

 

Kui vedeliku maitse kaob ajaga, siis on see kohati normaalne ja seotud meie anatoomiaga. Proovi süüa iga 20-30 minuti tagant 3,4,5 tükki shokolaadi ja varsti ei ole maitse enam see mis oli esimese tükiga. Selle vastu olen ise leidnud mindiga vedelikud. RDA kasutajana panen lihtsalt vahepeal paar puffi midagi mindist ja eelmise vedeliku maitse on taas esil. Küll aga jääb mint üsna pikaks vati sisse ja kumab läbi suht kõigest, mis peale seda tilgutada. Seega kõigi jaoks see lahendus kindlasti ei ole. Võib proovida erinevaid maitseid laveerida päeva peale.

Loodan, et sain tuua teemasse selgust ja ehk kellelegi midagi uut.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka juba aroomid.ee'st baasi võtnud ja lausa 2 liitrit.

Ei saa nagu kurta millegi üle.  Maitse on okei, kogus oli okei, nix läks sisse ja ei saa nuriseda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...