Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
B6

Provari

Recommended Posts

igasugustel vidinatel on hingehind aga saadavus pea olematu (N)

mõned ei saada jälle oma riigist välja jne

 

mõni eesti treial peaks asja käsile võtma.

tundub päris hea teenimisvõimalus :roll:

materjalikulu ka pea olematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nende modide ja asjadega on see jama, et nad on nii kallid ja inimesed ei ole veel ostuvõimelised sellistele asjadele või pigem puudub usk. Miks kulutada 180.- eurot kui saab ka 30 euroga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noh, on inimesi kes suudavad seda lubada.

:shock: mis te teete nalja vä :roll:

suudavad lubada.., mu tuttavad ostavad omale aastas korra-kaks telefoni

mille letihind algab 300-600 jääkväärtus pea olematu.

ja nad pole mitte rikkad, see 200€ junni eest mis kestab tehes tööd milleks ta on vajalik

tundub oluliselt väiksem kulutus :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

saab jah 8-) see oligi suhteliselt oluline argument, kuskilt jäi meelde lause, et võta kallim - säästad hingerahu.

Spezz teab, et ma küsisin temalt peleoni komplekti.

kuna hetkel polnud saada siis nõkerdasin sinutorus ja sattusin hoogu :P

 

aga ma olen sitaks rahul, et kogu see auruteema jõudis minunu (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See Provari paistab minu jaoks olema samasugune asi nagu iPhone. Kallis, ilus, need kes kasutavad kiidavad taevani, aga reaalsuses on poole odavamaid asju mis võimaldavad poole rohkemat.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

See Provari paistab minu jaoks olema samasugune asi nagu iPhone. Kallis, ilus, need kes kasutavad kiidavad taevani, aga reaalsuses on poole odavamaid asju mis võimaldavad poole rohkemat.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Poleks vist ise paremini suutnud sõnastada seda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis, kui Provarid turule tulid, polnud neile reaalset konkurenti. Nüüd on muidugi neid juba hulgim ja valik eriti raske juba (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See Provari paistab minu jaoks olema samasugune asi nagu iPhone. Kallis, ilus, need kes kasutavad kiidavad taevani, aga reaalsuses on poole odavamaid asju mis võimaldavad poole rohkemat.

 

kas see "poole rohkem" on arvutiga ühendamise võimalus :roll:

seda ma mainisin, et selline võimalus mind ei huvitanud :)

 

on ka võimalik, et ma ei saa aru mis need ülejäänud pooled võimalused on :roll:

 

võrdlus nutiföönidega on minu jaoks üldse tume maa, mul on juba viimased 3-4 aastat

sonimi kloon mida kasutan helistamiseks ja sõnumite vastuvõtmiseks.

hiljuti ostis naine iphone5, olin sunnitud selle korraks enda kätte võtma, et kaart sisse toppida

ja telefon aktiveerida, rohkemaks mul huvi ei jätkunud ja pole viitsinud seda hiljem uurida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provari on kõva sõna, küll kõik sellest kunagi aru saavad. Kui ma oma modid maha praegu müüks, siis asemele ostaks juba Provari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

provari jah on kallis ja vähestema funksioonidega kuid tema kasuks räägib üks suur asi - vastuüidavus ja kõik teavad, et ta töötab.

juba selle pärast ostaks ma ise kah selle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provari on kõva sõna, küll kõik sellest kunagi aru saavad. Kui ma oma modid maha praegu müüks, siis asemele ostaks juba Provari.

Just seda ma öelda tahtsingi, et SÕNA on kõva. Mis seal peale selle nime veel on? Mida ta oskab, mida näiteks eVic ei oska? Jah, võibolla on voldi näit täpsem, aga mis kasu sellest mulle reaalselt on? Nagunii peab selle enda jaoks sobivaks reguleerima ja sellest numbri näidu täpsusest pole midagi kasu.

 

Mul on ka põhimõtteliselt raha mida raisata ja alguses isegi vaatasin selle poole, aga õnneks sain aru et selle vaimustus on täpselt sama mis Apple inimeste vaimustus. Vaja lihtsalt näidata et mul on nii kallis asi ja siis silmad kinni kiita seda taevani nagu kõik muu on mõtetu. Aga eks igaühele oma, minu jaoks on see lihtsalt igav.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem on reklaam mis on oma töö siin teinud. Päris tõsiselt "targad", rääkige miks ta siis nii kõva sõna on? Mis on temas paremat kui eVicul näiteks (peale täpsema voldi).

Eile sai enda eVicul sõbra juures aku tühjaks ja viskasin paagi tema GS VV modi külge ja asi töötas täpselt nii nagu eVici peal.

Point on see, et kas tõesti arvate kui panete oma paagi provari külge, et hakkab paremini tossu tulema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eih, see pole üldse point.

 

Minu vaatenurgast on lihtsalt see, e provari on olnud turul ikka sitaks kaua, ka on nende kasutajaid rämedalt. see tähendab seda, et produkt on ennast tõestanud, on töökindel ja korralik. ehksiis on kindlapeale minek ja kindlustunne, et kõik tötöab kenasti ja probleemivabalt. Evic asju lugedes suuremates foorumites võib leida juba seda, et asi paneb näiteks vahepeal segast ja on ka lambist surmajuhtumeid olnud (ei ma ei tee midagi maha).

 

ja kui näiteks oleks need täpselt sama hinnaga (evic ja provari) siis valiksin provari põhimõtte pärast, kuna on ennast tõestanud ja kümned tuhanded inimesed kes seda kasutavad on rahul ja ei ole probleeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rikkus pole häbiasi.

ma samas ei soovitaks - kui juba korralik genni tuleb ja see sobib siis vaata parem mingi hübriid lisaks endale, lähevad samad akud sisse mis sul seal provari peal ja mõlemad on gennyd (juhul kui sulle see cobra meeldib) kui ei meeldi võid alati mulle müüa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sai enda eVicul sõbra juures aku tühjaks ja viskasin paagi tema GS VV modi külge ja asi töötas täpselt nii nagu eVici peal.

Point on see, et kas tõesti arvate kui panete oma paagi provari külge, et hakkab paremini tossu tulema?

Ma ise oman sedasama GS VV modi ja mulle tundub , et sellest täiesti piisab, kui sa muidugi ei taha pidevalt arvutis "luurata" mis temaga teinud oled, kõige olulisem nõue ongi voltide lihtne ja sujuv muutmine, ülejäänu on juba puhas tehnika-friikide pärusmaa, tänu kelledele me natukese aja pärast jälle oma standardeid muudame( ostame uusi juhtmega ja jutmeta vidinaid) (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sai enda eVicul sõbra juures aku tühjaks ja viskasin paagi tema GS VV modi külge ja asi töötas täpselt nii nagu eVici peal.

Point on see, et kas tõesti arvate kui panete oma paagi provari külge, et hakkab paremini tossu tulema?

Ma ise oman sedasama GS VV modi ja mulle tundub , et sellest täiesti piisab, kui sa muidugi ei taha pidevalt arvutis "luurata" mis temaga teinud oled, kõige olulisem nõue ongi voltide lihtne ja sujuv muutmine, ülejäänu on juba puhas tehnika-friikide pärusmaa, tänu kelledele me natukese aja pärast jälle oma standardeid muudame( ostame uusi juhtmega ja jutmeta vidinaid) (Y)

No tegelikult on eVicul ikka kõvasti rohkem eeliseid. Aku % näitamine (baride asemel), VW mis iseenesest täpsem kui VV, oomide näitamine, MVR mod (seda ise ikka kasutanud aega ajalt 8w-7w-8w-7w ja väiksem tõenäosus kärsakat saada). Kogu üleüldine UI on mugavam, isegi kell/kuupäeva kuvamine on mugavam ja kell ei lähe valeks kui akut vahetad. Kogu see arvutiga ühendamine millest koguaeg räägitaks on minujaoks ikka väga teisejärguline, et isegi ei kotiks kui seda seal üldse ei oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Point on see, et kas tõesti arvate kui panete oma paagi provari külge, et hakkab paremini tossu tulema?

loomulikult (Y):P

vaata võrdluseid sinutorus kus võetakse suvaline odav VV mod ja provari.

kasutatakse sama paaki ja akut mõlemal seadmel ja keeratakse voltmeeter vahele.

 

provari hoiab ühtlast volti aga teisel tudisevad voldid üles-alla nagu tallesaba :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei hakka vaidlema aga ma olen paarikümne eurost VV MODi saanud proovida mis töötas sama hästi kui eVic näiteks ja ei näe küll miks peaksin seda summat 10 kordistama.

Aga loomulikult ma ei väida, et tegu poleks vastupidava asjaga, lihtsalt see, et seal annab kõvast paremat mekki on veits BS

Share this post


Link to post
Share on other sites

provari hoiab ühtlast volti aga teisel tudisevad voldid üles-alla nagu tallesaba :lol:

kui elektroonika ei suuda watte välja anda ja selle pärast tudiseb on üks asi, kui muutuva duty cyclega ja fikseeritud voldiga tulistatakse on hoopis teine. Provari teeb sama, ainult takt on kõrgem ja kondekas on vahel. Muidugi selleks, et takti kõrgele ajada on paremaid komponente vaja ja see ka tubli, et piraka kondeka suutsid ära mahutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...