Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
K.J

Kuna kokku saame ?

Recommended Posts

Minu ettekujutus üritusest on istumine ühes kohalikus pubis, kus e-sigarid lubatud. Erinevate vedelike ja seadete proovimine, kogemuste jagamine ja arutelu seaduste üle. Kerge õlu ka kõrvale.

 

Kui keegi midagi enamat soovib, siis mul aega pole, et korralda: hommikust õhtuni õppetöö, nädalavahetusel paraad ja vabal hetkel ühe suurema ürituse planeerimine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on visioon: kõik kohalikud vedelikusegajad tulevad ja jagavad sampleid, brändi arendajad demovad oma imelisi 650mah akusid ja booth beibed demonstreerivad kui hästi neil clearode imemine välja tuleb (Y) aurusaun peab kah olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu visioon näitab rämedat joomat :P eesti meeste värk (psühho)

ma ei julgeks sinna üle 30€ kraamiga tulla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu visioon näitab rämedat joomat :P eesti meeste värk (psühho)

ma ei julgeks sinna üle 30€ kraamiga tulla :lol:

kardad, et kaotad ära?

sellise suhtumisega ma võiks iga pidu mobla koju jätta (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jätangi kui ostan kalli mobla :P

 

aa, teete kaine koosolemise :roll: siis ma ei tule :twisted:

Miks peaks siis kaine tulema :lol:

Kas sul on parandamatu kaotusehirm? (psühho)

Dziisas kraist. Ma tean yht tüüpi, kes alati kui kõvasti tina pani, kaotas mobla ära.

Viimati oli vist seitsmes mobla juba, kõik elisa odavad junnid, mida igas putkas müüakse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks mingi parema kuupeäva panema. kuu algused mul enamasti teisi üritusi täis ja raisk sitt on nii nikerdada :D

1 märts possible kokkutulek

2 märts - meistikad jääaluses püügis + üks üritus

 

mu maksale see nii ei meleisks, kuna laup vaja kah korralikult keevitada.

kuu keskele ehk parem visata ja teeks korraliku pidustuse

 

tartus suudlevates, vildes võib kindlapeale teha e-cigi (ise teinud)

eks muidugi ole möku veel ja ka teisi kohti niiet küll leiab midagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicorexi üritus on jah planeeritud 23 veebruarile. Koht on veel lahtine. Sinna võivad küll kõik kohale vajuda... Hea vaadata, kuidas Interface klearosid hävitama hakkab... :o:shock::lol:(psühho)(esiga)

Ma ei hävita ilmselt üldse midagi. Kaalun siin evic'i müükipanekut ja ilmselt nicorexi "üritusele" ei ole ka mõtet minna.

No ei saa midagi tõmmata - tervisega midagi puhta putsis. 0mg 100% VG + tilk maitset kannatab 5 korda puffida ja siis kisub juba valusaks ja ajab köhima. oleti peaks see kõige lahjem vedelik olema nii.

 

Aga noh positiivne on see, et tavasuitsu ei taha juba ammu-ammu ning nüüd pea nädal aega "probleem" olnud ka e-suitsuga ning mõnipäev ei mõtlegi päeva jooksul kordagi selle peale samuti no ja siis õhtul üritan paar korda tõmmata.

Varsti hoopis saabki äkki kõigest lahti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicorexi üritus on jah planeeritud 23 veebruarile. Koht on veel lahtine. Sinna võivad küll kõik kohale vajuda... Hea vaadata, kuidas Interface klearosid hävitama hakkab... :o:shock::lol:(psühho)(esiga)

Ma ei hävita ilmselt üldse midagi. Kaalun siin evic'i müükipanekut ja ilmselt nicorexi "üritusele" ei ole ka mõtet minna.

No ei saa midagi tõmmata - tervisega midagi puhta putsis. 0mg 100% VG + tilk maitset kannatab 5 korda puffida ja siis kisub juba valusaks ja ajab köhima. oleti peaks see kõige lahjem vedelik olema nii.

 

Aga noh positiivne on see, et tavasuitsu ei taha juba ammu-ammu ning nüüd pea nädal aega "probleem" olnud ka e-suitsuga ning mõnipäev ei mõtlegi päeva jooksul kordagi selle peale samuti no ja siis õhtul üritan paar korda tõmmata.

Varsti hoopis saabki äkki kõigest lahti :D

Mine käi igaks juhuks arsti juures ära kui muid tõrkeid ka on.

Mul isa köhis ja köhis, arsti juurde keeldus minemast.

Eelmise kolmapäeva õhtul oli nii paha, et kutsus kiirabi ja 12 tundi hiljem oli surnud =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuttaval oli sarnane asi, peale poolt aastat e-suitsu tõmbamist ei saanud enam tõmmata. Läks arsti juurde ja väideti et on allergia, ilmselt VG vastu.

 

Mina ei saa näiteks Liqua mentooli tõmmata, huuled kuivavad täiesti ära kohe. Muude vedelikega seda probleemi pole. Ühesõnaga igaühel on erinevad reaktsioonid erinevatele asjadele.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allergia jutt on õige, mõnele ei sobi vg, teisele pg. Aga arstile võid ju alati oma kurku näidata, äkki on mingi viirus.

Lugesin soomlaste foorumist, paljudel on järelnähud niiöelda. Kopsus valud, hingata raske. Käivad arsti juures ja saavad kiita, et suitsust on loobunud ja see kõik on normaalne. Kops nimelt harjub uue asjaga ja puhastab ise ennast vanast pasast. Igasugu lima ja muu pask tuleb aga välja sülitada... need nähud kaovad siis mingi aja jooksul ise ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei tule seda suitsetaja paska enam kopsudest. Kuu aega köhisin peale maha jätta seda sitta välja, mõtlesin juba, et see polnudki suitsetamisest. Tuleb välja, et ikka oli (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allergia jutt on õige, mõnele ei sobi vg, teisele pg. Aga arstile võid ju alati oma kurku näidata, äkki on mingi viirus.

Lugesin soomlaste foorumist, paljudel on järelnähud niiöelda. Kopsus valud, hingata raske. Käivad arsti juures ja saavad kiita, et suitsust on loobunud ja see kõik on normaalne. Kops nimelt harjub uue asjaga ja puhastab ise ennast vanast pasast. Igasugu lima ja muu pask tuleb aga välja sülitada... need nähud kaovad siis mingi aja jooksul ise ära.

Kõige hullem asi mis saad teha ongi kui näiteks kuu oled vaba olnud ja siis teha suitsu. See pidi sees masinavärgi väga sassi lööma. Kunagi keegi targem rääkis mulle, et need inimesed kes on üritanud maha jätta ja teinud vahelduva eduga on teinud palju rohkem liiga kui tavaline suitsetaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...