Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Meshi keeramine ja kõrvetamine

Recommended Posts

No nüüd on see traat nii 0,5mm eemal meshist, kuid seis ikka sama. peaks vist ikka samamoodi tagasi panema nagu alguses oli et lihtsalt meshile ümber see traat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nja aga seal tuleb post suurem kui traadi hind ise... kordades :P

Kui oled ühistellis koos teistega, siis ei tule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutuses endal Vapo Cobra automaiser ja olen suhteliselt väsinud sellest et see ei tööta minu käes niimoodi nagu mina tahaksin et kui kellegil peaks olema soovi omale see soetada siis annaksin hea hinnaga ära, etigarast ostes oli hind 25 euri et miskine 15 euri ja annaksin ära. kellegile. kui geegi soovib, kaasa saaks veel paar valmis rullitud meshi ja natuke traati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nja aga seal tuleb post suurem kui traadi hind ise... kordades :P

Kui oled ühistellis koos teistega, siis ei tule.
Kardetavasti tuleb, ühistellimuste transa reeglina pigem 3€ kandis viimasel ajal - üksi traati tellides tavapostiga saab 2.20'ga hakkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutuses endal Vapo Cobra automaiser ja olen suhteliselt väsinud sellest et see ei tööta minu käes niimoodi nagu mina tahaksin et kui kellegil peaks olema soovi omale see soetada siis annaksin hea hinnaga ära, etigarast ostes oli hind 25 euri et miskine 15 euri ja annaksin ära. kellegile. kui geegi soovib, kaasa saaks veel paar valmis rullitud meshi ja natuke traati. :)

no kus sa asud - mind isegi huvitaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul pole leegiga oksüdeerimine kunagi rahuldavat tulemust andnud. Selle asemel keeran coili meshi ümber valmis ja annan tasapisi voolu kuni coil ise selle töö ära teeb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...