Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Vapemail

Recommended Posts

Tänane vapemail tõi Innokin Iclear 30. Esmamulje on väga positiivne, tundub kvaliteetsem kui ükskõik milline teine clearo mis mul siiani olnud on ja see on siiani ka esimene mis kohe karbist võttes täiesti toimib.

 

Posted Image

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna see Iclear 30 nii hästi toimib (vähemalt 60/40 vedelikuga, muud pole veel proovinud), siis tellisin eile õhtul hunniku coil'e ja ühe clearo veel. Igaljuhul on see mu lemmik clearo nüüd.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

umgh prooviks siin kuidagi rohkem piltidele ja vähesemale jutule keskenduda ?

 

selle kohta võib teha eraldi teema või kiire ülevaate ja siis on edasine arultus seal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

umgh prooviks siin kuidagi rohkem piltidele ja vähesemale jutule keskenduda ?

 

selle kohta võib teha eraldi teema või kiire ülevaate ja siis on edasine arultus seal.

See nüüd oli siis minu pihta? Sa ise kirjutasid esimeses postituses:

Ehksiis teema kuhu postitate just postiga saabunud/või just ostetud uued asjad.

Mis ma siis nüüd liiga palju kirjutasin? Et ma poleks tohtinud kirjutada et see asi mulle meeldib? Oleks pidanud kirjutama ainult et tellisin a ja b ja muud midagi?

Võtke rahulikult oma reeglitega või pange iga teema esimesse posti kirja mida tohib ja mida mitte. Hakkab vaikselt üle viskama et on foorum aga midagi kuskile kirjutada ei tohi. Samas teie foorum, ise teate mis teete, ma võin vabalt siin mitte käia.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

eih ma mõtlen üleüldist arutlust et ostsin need asjad - pilt ja siis utleb 20 posti arutlust 1 asja üle, et kudias on, kudias töötab jms

et selle aruytluse lihtsalt võiks eraldi hoida. see arutlus, et mis postiga ja kust tuli see on nagu in topic pigem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain just uudise, et kaks pakki on koju jõudnud - ehk tähendab see seda, et Vapeonly ja cartod jõudsid kohale?

Õhtul pildid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmine nädal teisipäeval sai peleonist tellitud ja täna toodi ukse taha. (kõige odavama saatmise valisin)

Ütleks nii, et väga ilusti pakitud nende poolt :D

 

Ilusad roosi õied peale kleebitud :)

Posted Image

Posted Image

Paki sisemus:

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii palju kui pildilt näha on sul see uuem ilma "närimata" klaasiga variant :roll:(Y)

mul jäi tellimine pooleli kui nägin algsetes ülevaadetes seda klaasi.

tellisin teise aga see pole veel kohal :evil:(N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

B6, kadedaks teeb, mini Lava ja arashi... krt küll, ma pean raha koguma hakkama... Korralik komplekt. Mehhaaniline on ka nagu näha, kas ostad 'kicki' ka sinna vahele? (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

B6, kadedaks teeb, mini Lava ja arashi... krt küll, ma pean raha koguma hakkama... Korralik komplekt. Mehhaaniline on ka nagu näha, kas ostad 'kicki' ka sinna vahele? (Y)

mul polnud plaanis seda mehhaanilist teleskoopi ja lavat üldse osta

aga tellima hakates nähes postimaksu(9.90€) kargas pähe, et ostaks siis juba

rohkem, tuleb tüki kohta väiksem postimaks :lol:

 

kicki olen pisut uurinud aga leidsin, et juba kaks VV-d

olemas ja võin nendega mängida kui volte tahan muuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

mis hinnaga said ?

31usd komplekt ise, 25usd saatmine ja 8.95€ maksudena. Ilma akude ja laadijata saaks ilmselt hinda alla pisut ja pääseks maksudest, samas saatmisega väga mööndusi teha ei tahetud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...