Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Vapemail

Recommended Posts

Ei tule ette selline nägu kes on 31 vana, Rakverest ja istub angaaris :)

päeval elan tapal angaaris, myyn mööblit (psühho)
Selge siis, nii mõnegi köögikapi sealt võtnud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muhaha, kogemata sain teada, et eesti taas üsna pisike. Langevarjuri aegadest on üks tuttav lennujuht, nüüd tema 11 kolleegi kõik e-suitsu peale kolitud ilma tema vahenduseta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei telli enam kuskilt midagi. Kui pakil on minu nimi peal siis läheb pakk tagasi, vahet pole kust see tuli või mis seal sees oli.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pigem arvan et asi on Eesti Posti uues töötajas kes on üliagar. Kõik uued on seal sellised, alguses jälgivad igat asja ja on kohati ka liigagarad. Õnneks läheb see neil üsna kiiresti üle. Ma ei hakkaks Eesti riiki selles süüdistama.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pigem arvan et asi on Eesti Posti uues töötajas kes on üliagar. Kõik uued on seal sellised, alguses jälgivad igat asja ja on kohati ka liigagarad. Õnneks läheb see neil üsna kiiresti üle. Ma ei hakkaks Eesti riiki selles süüdistama.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

ep=eesti riik

nii et ma syydistan riiki, loomulikult lähevad sinna alla kõik idiootsused, mida nad välja mõtlevad (esiga)

byrokraatia on eestis osades valdkondades suht olematu, samas osades on totaalne perverssus. sinna alla kõivad ka igasuguste nõuete järgimine, mida mujal euroopas vaadatakse läbi sõrmede või saadetakse lihtsalt pikalt.

suht mõttetu teha ausa ärimehe nägu, enamus tõmbab riiki kuidas saab. muud moodi lihtsalt võimatu ära ajada siinses banaanias

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...