Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Vapemail

Recommended Posts

Täiesti hullumaja :evil: mis seal eesti postis toimub, tellisin kolmapäeval sillamäelt 4 maitse vedelikku, siiamaani ei ole kätte saanud, kuigi oleks pidanud juba eile olema post24 automaadis, never ever ei kasuta enam post 24 automaati kui selle paki kätte saan ja ei soovita kellegil teisel ka seda teha, sest eile tellisin kiirkorras flavourshop'ist natuke baasvedelikku ja täna hommikul tuli ilusti sõnum et pakk on kohal smartpost automaadis.

 

täna siis hommikupoole kell 10 helistasin eestiposti ja küsisin et mis värk on kus mu pakk on, öeldi et saadan päringu kulleri osakonda ja võtame ühendust teiega, kell 12 helistasin uuesti sest minuga ei oldud siiamaani kontakteeritud, ja öeldi sama et teeme päringu kulleri osakonda et kus kohas pakk on. öeldi et võetaks siis ühendust, kuid ikka SUUR 0 nüüd kell 18 helistasin uuesti ja küsisin et kus kuradi kohas mu pakk on, öeldi samuti et võetakse ühendust, seega ma ütlesin kurjema tooniga aga enesekindlalt et tehke niimoodi et nad siis kindlasti võtaksid ühendust ka mitte et te ainult ütlete et lasete neil ühendust võtta, eks ma kella 19.00 proovin uuesti ja 19.50 proovin uuesti, sest tahaks ju pakki kätte saada siiski.

 

sellepeale üks lause USKUMATU ON SEE EESTI POST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jõudu siis, minu teada töötab nende klienditugi kella kuueni ja uuele katsele saad minna esmaspäeva hommikul alles (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jõudu siis, minu teada töötab nende klienditugi kella kuueni ja uuele katsele saad minna esmaspäeva hommikul alles (N)

eip kella 20 ja homme töötab ka isegi kuid kuni kella 15 ainult kahjuks:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti hullumaja :evil: mis seal eesti postis toimub, tellisin kolmapäeval sillamäelt 4 maitse vedelikku, siiamaani ei ole kätte saanud, kuigi oleks pidanud juba eile olema post24 automaadis, never ever ei kasuta enam post 24 automaati kui selle paki kätte saan ja ei soovita kellegil teisel ka seda teha, sest eile tellisin kiirkorras flavourshop'ist natuke baasvedelikku ja täna hommikul tuli ilusti sõnum et pakk on kohal smartpost automaadis.

 

täna siis hommikupoole kell 10 helistasin eestiposti ja küsisin et mis värk on kus mu pakk on, öeldi et saadan päringu kulleri osakonda ja võtame ühendust teiega, kell 12 helistasin uuesti sest minuga ei oldud siiamaani kontakteeritud, ja öeldi sama et teeme päringu kulleri osakonda et kus kohas pakk on. öeldi et võetaks siis ühendust, kuid ikka SUUR 0 nüüd kell 18 helistasin uuesti ja küsisin et kus kuradi kohas mu pakk on, öeldi samuti et võetakse ühendust, seega ma ütlesin kurjema tooniga aga enesekindlalt et tehke niimoodi et nad siis kindlasti võtaksid ühendust ka mitte et te ainult ütlete et lasete neil ühendust võtta, eks ma kella 19.00 proovin uuesti ja 19.50 proovin uuesti, sest tahaks ju pakki kätte saada siiski.

 

sellepeale üks lause USKUMATU ON SEE EESTI POST

 

 

Edusammud, paistab et see kõvasti pressimine ja helistamine tasub ennast ära ikka just helistas mingi tegelane Eesti postist ja seletas et täitmise ja tühjendamisega oli segadus ja minu pakk ei jõudnudki automaati ja täna siis õhtul peale 21 tuleb kuller ja toob mulle paki ära :Dtasuta (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sain paki kätte nii umbes 21.20 kuller tõi mulle oma isikliku autoga ära :D mina olin sel ajal männikul kergteel rulluisutamas. :D ja täna saabus ka Fasttech pakk kus siis oli prooviks võetud naisele üks ce5/ce6 automaiser :) tuli ka noh nii umbes kuuaega. :)

 

aga jah mina soovitan ka soojalt kasutada ikka smartposti see on kindlam ja parem kui post24 (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

srry piltide link läks veitsa nihu, aga kaks esimest pilti siis selle paki sisust (esiga)

seda näed sina, ma näen vaid enda pilte (psühho)

vali share link ja pane see

Share this post


Link to post
Share on other sites

just, ma espetsiaalselt panin logo ülespoole :D aga töötab vähemalt esimesed paartundi päris heasti, näib kua vastu peab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://pilt.delfi.ee/my_picture/15714509/ selline kraam siis Fasttechist

Irw @ aku logo :-D

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Mis kvliteediga need ka on? Mul 2 tükki tulemas hetkel, 650 ja 1100 mah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

väljast vaadates, täitsa samasugused, nagu kõik teisedki akud, ööläbi laadis, hommikul võtsin ja keerasin cobra otsa, siiamaani töötab heasti, vähemalt mulle tundub, et on 3,7v, aga pead ei anna (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru kuidas te julgete neid akusid ööseks laadima jätta... Ja miks? Mingit head põhjust ei ole akut nii kauaks laadima jätta.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru kuidas te julgete neid akusid ööseks laadima jätta... Ja miks? Mingit head põhjust ei ole akut nii kauaks laadima jätta.

Kas laadijatel mingit elektroonika süsteemi sees ei ole, mis lülitaks voolu maha, kui aku täis saab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru kuidas te julgete neid akusid ööseks laadima jätta... Ja miks? Mingit head põhjust ei ole akut nii kauaks laadima jätta.

Kas laadijatel mingit elektroonika süsteemi sees ei ole, mis lülitaks voolu maha, kui aku täis saab?
Kindlasti on, muidu saaks akust kohe leegi välja. Liitium akut laetakse ~4,2 voldini, järjest laadimisvoolu vähendades, kuni aku täis on. Niikaua kui aku laadijas on, nii kaua hoitakse ka aku maksimum pinge juures. Probleem on selles, et liitium akule on kõige kahjulikum seista maksimum pinge juures.

 

Mina isiklikult neid mõnekümne euroseid laadijaid lihtsalt ei usalda nii palju et neid järelvalveta laadima jätta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru kuidas te julgete neid akusid ööseks laadima jätta... Ja miks? Mingit head põhjust ei ole akut nii kauaks laadima jätta.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

mis ma siis tegema peaks?

evic on õhtaks 25% ja öösel panen ta enda orika laadija otsa laadima

eks kui pauk käib, siis käib (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru kuidas te julgete neid akusid ööseks laadima jätta... Ja miks? Mingit head põhjust ei ole akut nii kauaks laadima jätta.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

mis ma siis tegema peaks?

evic on õhtaks 25% ja öösel panen ta enda orika laadija otsa laadima

eks kui pauk käib, siis käib (psühho)

Pane äratus omale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole see asi nii hull ühtegi, mul on küll nad seisnus päev otsa laadijas ja ei juhtunud midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KUIDAS KÄITUDA, KUI OLETE LEIDNUD VÕIMALIKU PLAHVATUSOHTLIKU ESEME?

 

•Ära puuduta leidu!

•Eemaldu ohtlikust esemest!

•Ära kasuta raadiosidevahendit leiu läheduses!

•Informeeri leiust Häirekeskust telefonil 112!

•Põhjenda, miks konkreetne ese kahtlust tekitab!

•Jäta enese kontaktandmed!

•Teavita teisi läheduses viibijaid võimalikust ohust!

•Võimalusel piira ala ja tähista ohu olemasolu!

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...