Jump to content
E-sigareti foorum
hmekk

18650 Akud

Recommended Posts

Sarnased grammike lähemalt ka saadaval.

Oleks siis lähemal, poleks jutuks teinud. Kahjuks ei pääse veel niipea Soomemaalt. Igatahes tellisin akud puffi-st ja eks näis kuidas töötavad-kestavad   :roll:

Ps. hoian kodumaistel tegijatel alati silma peal  8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleks siis lähemal, poleks jutuks teinud. Kahjuks ei pääse veel niipea Soomemaalt. Igatahes tellisin akud puffi-st ja eks näis kuidas töötavad-kestavad   :roll:

Ps. hoian kodumaistel tegijatel alati silma peal  8-)

Nojah, ma lähtusin profiilis olevast Valga-st :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen kuulnud, et sony vtc5 on hea aku aga kui hästi ta low ohm coiliga peab? Alla 0.2ohm siis. Homme tuleb nemesis copper kloon kus ned akud sees hakkavad olema kordamööda.

 

Ning kuidas ma tean, et nüüd oleks aeg aku laadima panna? Pole enne mech modi kasutanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aur jääb nõrgaks kui pinge langeb ja see on tuntav. Arvesta umbes 5ml mahla ja siis aku vahetus kui ennem ei tunne et mats kadunud. Eks ajaga saad selgeks. Kui liiga tühjaks lased siis on aku õhtal. Mul reeglina nitecore laadijal akut laadima pannes hakkab teisest pulgast laadima.

 

Ära alla 0.2 ohm nende akudega mine .... 0.14 peaks ka ära kandma aga kalju serva peal jalutamine lõpeb varem või hiljem halvasti.

 

Oled sa üldse 0.2ohm kandis vapida proovinud?? Mina nii madala takistusega ei suutnud .... aur läheb talumatult kuumaks ja kuivaks. Igapäevaselt mul mechi otsas 0.3ohm dual twisted coil.

Kindlasti tutvu põhjalikult ohutusega... kui ohutus selge pole siis võib mechist saada väga kiiresti torupomm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Postitatud (redigeeritud)

Mul on igapäevaselt 0.14-0.18ohm coilid ja mulle just meeldib selline soe kuuma poolne vape.

 

EDIT: Hetke seisuga siis vtc5 nemesise sees ja 0.12ohm peal läheb 4-5 järjestikuse kopsutäiega kergelt soojaks aga mitte kuumaks.

Redigeeris kasutaja Liblikas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuleb selline väike projekt nüüd kus üritan istick 20w orika asendada vtc5 akuga. Loodan et pettuma ei pea ja kõik toimib.

Orikas vtc5 on liiga hea selle projekti jaoks, viska sinna parem panasonic PD või PF, või siis NCR18650BD (3200 mah aku 10A discharge)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi selgitada?  Teeb niimodi ainult ühe akuga teistega ok.

 

https://youtu.be/V6288x9nzBw

 Aku voltage drop liiga kiire ehk siis sitt aku - väike amp limiit või lihtsalt praak/väsinud.

Paar päeva tagasi tegi sama seade mul käes sama trikki .... mingi oomipoest ostetud akuga - panin VTC4'ja sisse ja ei mingit probleemi.

Vapimine kus rohkem watte kasutatakse sinna ikka päris iga aku ei sobi ka elektoonikaga modi mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Aku voltage drop liiga kiire ehk siis sitt aku - väike amp limiit või lihtsalt praak/väsinud.

Paar päeva tagasi tegi sama seade mul käes sama trikki .... mingi oomipoest ostetud akuga - panin VTC4'ja sisse ja ei mingit probleemi.

Vapimine kus rohkem watte kasutatakse sinna ikka päris iga aku ei sobi ka elektoonikaga modi mitte.

 

Jama küll kuna tegemist uue akuga , aga mis seal ikka juu siis vaja midagi võimsamat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei usu, et modi viga. Mul käitus eVic analoogselt vanade väsinud akudega.

Või peaaegu sedasi. ..vahest viskas pildi tasku ka .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei usu, et modi viga. Mul käitus eVic analoogselt vanade väsinud akudega.

Või peaaegu sedasi. ..vahest viskas pildi tasku ka .

 

Uus VTC5 ja ilma muutusteta

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii. Efest akudega siis ühelpool. Rohkem enam sisse ei telli. Need on siis uued 2800mAh akud.

Uhh 14A ja juba pupu. Seega veelkord korralik aku ka elektroonilises modes on oluline. 100x (Y) Maitsevaurule, et  ta enda müüdud akule sellise lisa info annab ja rohkem ei müü. See ongi põhjus miks peaks Eestist asju ostma ..... Eesti müüjad on usaldusväärsemad ja annavad probelemidest ausalt teada (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uus VTC5 ja ilma muutusteta

 Kangerist sain sellise lohutava vastuse :D  

 

Hi Oliver,
 
It is normal, pls dont worry, you can try to change one better battery.
 
Have a nice day!

 

Young

With Kind Regards,
KangerTech
Add:A1 building Haocheng Industrial Park NO.66 Hexiu Road Heping Village Fuyong Town Bao’an District Shenzhen China

On Sun, Aug 2, 2015 at 2:44 AM, Shopify Notification <[email protected]> wrote:
Contact Form Submission:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...