Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

E-mahlade segud

Recommended Posts

Niih ja teen veel ühe teema :)

 

Ehksiis eks paljud on katsetanud ja mänginud keemikuid ja solgutanud. mis on huvitavamad maitsed ja head maitsed mis välja tulnud ja mis sinna segasite.

 

 

Täna kogemata valasin peleoni kirisle sisse karamelli kogemata ja ma olen väga positiivselt üllatanud. väga mõnus ja mahe maitse - nätukene ligia magus ehk (oleks ainult võimalus kuidas vähem magusaks saada) kuid väga hea ikkagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähem magusaks aitab mint või mentool või eukalüpt ;)

Mulle endale meeldib 1/3 RY4 + 1/3 mint + 1/3 apple

RY4 puhtalt on liiga .. suits? Kolmandikuna muude asjade juurde samas annab mõnusa kurgutunde :)

Lisaks on RY4'le suht sarnane Peleoni VG Turbosmoke aga pisut pehmem .. kannatab isegi puhtalt tõmmata. Suht lähedal suitsumaitsele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(oleks ainult võimalus kuidas vähem magusaks saada)

oleneb millise magususega tegu on, tihtipeale aitab 80 vol viina sisse segamine mis lisaks annab juurde kurgulaksu ja pisut auru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih - Peleoni banaan ja mind segatud 80/20 vahekorras - ja no epic on no ei saa maha panna. maitse on nagu banaan ja siis tuleb õrn mint ka superb. kõigil kellel selline võimalus proovida - soovitan soojalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelt ma olen natsa pettunud maitsetes (N)

 

vanasti(kuu tagasi :lol: ) kimusin põhupõletust ja ei nurisenud :P

aga nüüd tahaks vägevat ja maitsekat auru (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dekangi 18mg Virginia 1 osa + vaarikas 3 osa = pehme tubakamaitse kergelt tajutava müstilise magusaga kuid parajalt kange. Naine ütles, et väga hea aroom jääb lendlema 8-)

Peaks sobima eriti neile, kes analoogide maitse järgi puudust tunnevad (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

~5 osa Peleoni maasikat (strawberry) segada ühe osa Peleoni ananassiga (pineapple) on metsikult hea kooslus. Tugev meeldiv aroom ja maitse ning väga värske. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanilli+Ry4 on mul hetkel paagis, täiesti suvaliselt segatud ja päris huvitav maitse isegi. Muidu lemmik on puhas arbuus, aga see ei käi segude teemaga kokku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle meeldib Ry4+mentool+cool mint(inawera aroomid). 10 ml kohta lisan igat maitset 5..7 tilka, rohkem seda mille maitset tahan enam esile tuua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ethyl maltoli olen viimase paari kuu jooksul igale poole lisaks pannud (umbes 1% lahusena valmis vedelikust). Muidu on sellise suhkruasendaja maitsega aga nii väikeses koguses pole tunda. Point on selles, et töötab maitse tugevdajana.. aga mitte nii, et maitse tugevam oleks vaid nii, et maitset kauem tunned. Ntx kui järjest tõmbad ühte maitset muutub juba paari päevaga jamaks, selle lisandiga venib see protsess palju pikemaks (mingi nädal - kaks).

Idee poolest võib seda pulbrit ka otse vedelikku panna aga läheb pisut keeruliseks mõõtmisega. Enamus teevad sellest PG lahuse mida ei soovita, PG saavutab saturatsiooni ainult 5% juures ja kui iga nädal ei loksuta hakkab põhja settima. Viina sees on palju stabiilsem ja sobib kenasti 20% lahuse jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen seganud RY4-ja redbulliga/maasikaga/mentooliga/õunaga/vaarikaga/kirsiga/tubaka maitselisega ning shokolaadpiparmündiga

Kõige parem on ikkagi nendest ry4+mentool või vaarikas (või õun)

Natuke suitsumaitset ja kerge magusa hõng. mentool on... mentool :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka on kedagi, kes teaks kedagi, kes on ise ühe hea RY4 kokku seganud?

Kui palju maitseid peaks panema? Ootan paar põeva ja kui kellegil head retsepti pole, siis hakkan ise katsetama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugesin pakendit ja loobusin analoogsest kavatsusest :lol:

Yoyetechi RY4 base ingredients

* Vegetable Glycerine

* Vanillaextract

* Linalool

* 2,5-Dimethylpyrazine

* 2-Acetyl Pyrazine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka on kedagi, kes teaks kedagi, kes on ise ühe hea RY4 kokku seganud?

Kui palju maitseid peaks panema? Ootan paar põeva ja kui kellegil head retsepti pole, siis hakkan ise katsetama.

Deem, kunagi interneti avarustest leidsin saidi kus sai tellitava vedeliku niiöelda lahti kisuda ja muuta ühtteist. Leidsin tol hetkel hmm mida iganes ja ei leia enam seda lehte :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...