Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Mul on kaks tükki pideval kasutusel ja nii korra nädalas pesen mõlemad ära kuna vedelikust või coili küljest jääb natukene tumedat puru nii et vedelik ajaga muutub järjest tumedamaks ja silikon tihendi peal isedi näha ästi peen puru. Peale pesu põletana coili alati puhtaks, seal ikka parasjagu rokka peal. Siiamaani pole ühtegi coli katki teinud. Dry burni puhul on äärmiselt oluline täiesti puhtaks põletada (suitsu enam ei tule ja iga punane keerd on selgelt eristatav), vastasel juhul saad seda jubedat kärsakat terve paagitäie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kaks tükki pideval kasutusel ja nii korra nädalas pesen mõlemad ära kuna vedelikust või coili küljest jääb natukene tumedat puru nii et vedelik ajaga muutub järjest tumedamaks ja silikon tihendi peal isedi näha ästi peen puru. Peale pesu põletana coili alati puhtaks, seal ikka parasjagu rokka peal. Siiamaani pole ühtegi coli katki teinud. Dry burni puhul on äärmiselt oluline täiesti puhtaks põletada (suitsu enam ei tule ja iga punane keerd on selgelt eristatav), vastasel juhul saad seda jubedat kärsakat terve paagitäie.

Tumedaks teeb vedeliku nikotiin, ilma nikotiinita vedelik ei lähe tumedaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tumedaks teeb vedeliku nikotiin, ilma nikotiinita vedelik ei lähe tumedaks.

Kas see sõltub niktooni kangusest, kui tumedaks vedelik muutub? Mul enda segatud vedelikud kusagil 9mg kandis ning pole erilist tumenemist täheldanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18mg läksid küll suht pruuniks päeva lõppedes, aga lahjematega nii eriti ei pane tähelegi.

tuleb rohkem tõmmata siis , ise nagu eriti tähele ei pane, et tumedaks läheb (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaata siis, mul on mõni ise segatud vedelik seisnud laua peal kuu aega ja mõtlesin et segades minu arust nii tume see vedelik polnud (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

väike kysimus....

 

mul 2 i30 (ma ei viitsi neid pikemalt välja tuua)

yx, mis oli evic otsas, ei taha töötada SVD otsas, ei kontakteeru. selle nippel on ka nii, et kui panna lauale, siis jääb pysti seisma (ehk siis sisu on samal joonel või siis nats sees)

 

SVD otsas olev i30 töötab mõlemida (evic), selle nippel on natule kõrgemal kui välimine rõngas ja pysti ei taha seista. (tagasi ka ei anna suruda, lihtsalt ei lähe)

 

millist junni ma nyyd, tirima/tõmbama pean hakkama, et esimene i30 töötaks ka SVD-ga :lol:

loodan, et juhe päris kooma ei jooksnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega Sa pole äkki vahetanud coili nii et iClear oli seadme küljes?

eip

pole seda kunagi teinud

samas, uue i30 coili keerasin ma millegipärast suht jõuliselt kinni (ma ei tea miks), ma isegi kusagil vist kurtsin, et see ei seisa enam pysti, ots väljas.

samas ma nagu ei saa loogikast aru, evici kontakt on sama lai kui SVD oma, yx saab kontakti , teine mitte (esiga)

omme vahetan evici otsas i30 coili ära või keeran tugevamalt kylge, äkki hakkab tööle

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul oli protankti ja eviciga sama jama, tundub et evic klemm surubki clearode keskmisi osi natukene sisse, kumer vist keskelt

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul oli protankti ja eviciga sama jama, tundub et evic klemm surubki clearode keskmisi osi natukene sisse, kumer vist keskelt

krt, nagu ei tundu, samas, luupi käep'rast polnud ja hetkel asi maal. homme vaatan täpsemalt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protanki coilil saab keskmist klemmi vähe kergitada, siis hakkab tööle. Icleari kohta soovitusi anda ei tea, suht ebameeldiv clearo oli. Maitse oli liiga intensiivne, lurises pidevalt ja ajas mahla suhu. Lisaks larpis vedelikku, nagu hobune küna ääres, kinkisin selle ära (Jeesuse promole ka natukene vastupidist arvamust). :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protanki coilil saab keskmist klemmi vähe kergitada, siis hakkab tööle. Icleari kohta soovitusi anda ei tea, suht ebameeldiv clearo oli. Maitse oli liiga intensiivne, lurises pidevalt ja ajas mahla suhu. Lisaks larpis vedelikku, nagu hobune küna ääres, kinkisin selle ära (Jeesuse promole ka natukene vastupidist arvamust). :P

Ma olen selles osas nõus et iClear 30'ga on maitset palju rohkem kui Protank'iga. Mina ei kannata ka tubaka maitseid iClear 30'ga tõmmata, nende maitsete jaoks kasutan Protank'i. Aga ülejäänud maitsete jaoks kasutan iClear 30 kuna ma tahan ikka maitset ka tunda.

Kui Su iClear 30 lurises siis ilmselt oli miskit nihu, ma ilmselt olen neid Eestis kõige kauem ja rohkem kasutanud ja mul nad küll ei lurise ega leki. Äkki sa keerasid ta liiga kõvasti kokku, see põhjustab lurisemist ja lekkimist kuna huulik surub liiga kõvasti coili silikoon mütsile. Teine variant on muidugi ka see et oli kehva coil. Muidugi on veel variant et iClear 30 ei sobinud sinu tõmbamisstiiliga.

Peab tunnistama et olen ühelt inimeselt veel kuulnud et iClear 30 lurises ja polnud seetõttu kasutatav. Tema ostis uue, aga kahjuks ma ei tea kas see lahendas probleemi või mitte. Igaljuhul on see protsent väga väike kes iClear 30'ga rahul pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protanki coilil saab keskmist klemmi vähe kergitada, siis hakkab tööle. Icleari kohta soovitusi anda ei tea, suht ebameeldiv clearo oli. Maitse oli liiga intensiivne, lurises pidevalt ja ajas mahla suhu. Lisaks larpis vedelikku, nagu hobune küna ääres, kinkisin selle ära (Jeesuse promole ka natukene vastupidist arvamust). :P

Joob nagu hobune, aga tulemus on samaväärselt võimas.

Kord on lurisema sattunud, aga see juhtus pärast natuke liiga lahkekäelist täitmist: kuniks sinna 2,5-3ml jutikeste vahele jätta, ei tundu see probleem olevat.

 

Jällegist, pole väga paljut ette sattunud, millega kogemusi kõrvutada. Kellegi teise hinnalise SküüSmoke clearoga võrreldes... Ei annagi võrrelda. Viimane meenutas tagasihoidlikku, kergelt maitsestatud rehvipõlengut.

 

Peleoni ühistellimusega sai kaks erinevat cartot võetud, et vaadata, kuis nendega aurab.

 

Seniks olen rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lurisema kipub mul ka, kui täita 3ml, alla selle kaob ära, see liiga kõvasti kinni keeramine on ka nii ja naa. Mul ei ole veel kordagi olnud nii et, kui võtan huuliku ära siis huuliku teine otsa kuiv oleks, keera ja timmi kuidas tahad. Idee poolest peaks ju kuiv olema kuna huuliku otsa ja silikoonmütsi vahele ei tohiks vedelik sattuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lurisema kipub mul ka, kui täita 3ml, alla selle kaob ära, see liiga kõvasti kinni keeramine on ka nii ja naa. Mul ei ole veel kordagi olnud nii et, kui võtan huuliku ära siis huuliku teine otsa kuiv oleks, keera ja timmi kuidas tahad. Idee poolest peaks ju kuiv olema kuna huuliku otsa ja silikoonmütsi vahele ei tohiks vedelik sattuda.

Ma ei ole veel clearot näinud mis selle kohapealt kuiv oleks. Protank'il tekib ju lausa uputus sinna coili peale.

Mul ei lurise kumbki. Kui täidan siis kuivatan ära, et seda liiga palju sinna ei koguneks.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

SküüSmoke hinnalisi clearosid pole proovinud, seega ei tea nende kohta ka pajatada. Minu "pidupäeva clearo" on Protank, igapäevaselt on kasutuses evod, mt3 ja vivi stv. Fasttechi T4 on ka päris omapärane meeldivas mõttes, annab hästi tossu ja maitse on ka puhas.

Iclear võimendas maitse liiga tugevaks. Mul võibolla on mingi tundlik maitsemeel, ma ei kannata ka igasugused joogikontsentraate soovitatud vahekorras lahjendada, liiga kanged kipuvad olema. Lurin ja mahla suhutulek oli igasuguse vedeliku koguse ja kinnikeeramise tugevusega, samas uut coili ei proovinudki, enne kinkisin selle clearo ära. Ei teagi, kas probleemid olid clearost või mitte, sest varsti peale ära andmist kukkus see põrandale puruks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

üle wickide seda küll täita ei tohiks, tundub tõesti et lurin hakkab sellest peale kuna wickide vahelt võib coili liiga palju minna.

kui paak täis siis peaks seda püstises asendis hoidma ja kui on kusagil 2 ml juures siis võib alles külili hoidma hakata.

tagurpidi hoides tuleb vedelik väga kiiresti huulikusse.

 

protank ses suhtes palju lollikindlam ehk ei pea pidevalt jälgima mis asendis ta parasjagu on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma panen 2,5 ml keskmiselt sisse, 3ml on natukene liiga palju

 

-- 30 Juun 2013 19:00 --

 

Ega Sa pole äkki vahetanud coili nii et iClear oli seadme küljes?

eip

pole seda kunagi teinud

samas, uue i30 coili keerasin ma millegipärast suht jõuliselt kinni (ma ei tea miks), ma isegi kusagil vist kurtsin, et see ei seisa enam pysti, ots väljas.

samas ma nagu ei saa loogikast aru, evici kontakt on sama lai kui SVD oma, yx saab kontakti , teine mitte (esiga)

omme vahetan evici otsas i30 coili ära või keeran tugevamalt kylge, äkki hakkab tööle

sain siis lõpuks teise i30 ka tööle.

pm muud ei aidanud, kui võtsin näpitsad kätte ja keerasin uue coili jõuda alumise rõnga kylge kinni (psühho)

abi oli nii palju, et nyyd nippel natukene rohkem väljas. samas piisab vaid poolest keermest lahti ja SVD otsas enam ei tööta, aga see suht olematu probleem

samas yx positiivne uudis ka tilga tekkimise kohapealt. kui uuem i30 tekitas alla tilkasid svd-ga, mida pidi ikka aegajalt kuivatama, siis vanem i30 on juba teist päeva täiesti kuiv selle otsas (noh pisike aururõngas vms vaid olemas)

 

tavaliselt ongi normaalne, et tilk alla tekib, nii et ärge nyyd näpitsatega kõik i30 kallale minge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu omal miski viga külges- vamole kruttides on huulik ja coil paigal kuid paak keerleb. Vamoga kontakt saavutatakse kuid jääb kergelt loksums. See junn mille külge coil käib on aluse küljest lahti. Eks ta ole vatti ka saanud, kümneid kordi kukkunud jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...