Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Hetke lemmik clearo on Iclear30. Roppumoodi vedelikku läheb ainult :) Tellisin peleonist kõikvõimalikud clearod ja vaja testida nüüd kas Iclear jääb lemmikuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu omal miski viga külges- vamole kruttides on huulik ja coil paigal kuid paak keerleb. Vamoga kontakt saavutatakse kuid jääb kergelt loksums. See junn mille külge coil käib on aluse küljest lahti. Eks ta ole vatti ka saanud, kümneid kordi kukkunud jne

Mul sama jama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu omal miski viga külges- vamole kruttides on huulik ja coil paigal kuid paak keerleb. Vamoga kontakt saavutatakse kuid jääb kergelt loksums. See junn mille külge coil käib on aluse küljest lahti. Eks ta ole vatti ka saanud, kümneid kordi kukkunud jne

Mul sama jama[/quot

viga

Loksuta paak natuke lahti, superatakki vahele ning kinni tagasi.

Parem kui uuena....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei kesta coilid üle nädala ja mahla kisub ka sinna 8ml peale päevas - kulukas hakkab minema :D

paagil näidik 3ml kuid reaalselt pole kunagi nii palju sisse ajanud, max 2-2,5ml

 

-- 05 Juul 2013 12:08 --

 

Mu omal miski viga külges- vamole kruttides on huulik ja coil paigal kuid paak keerleb. Vamoga kontakt saavutatakse kuid jääb kergelt loksums. See junn mille külge coil käib on aluse küljest lahti. Eks ta ole vatti ka saanud, kümneid kordi kukkunud jne

Mul sama jama[/quot

viga

Loksuta paak natuke lahti, superatakki vahele ning kinni tagasi.

Parem kui uuena....

peab proovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas selle i30 v2 lood on, on kusagil myygis märgata olnud?

(Või mis iganes nime all ta on :) )

Mida sa selle v2 all mõtled? Mõtled seda mis selle uue relva peal oli? See oli ilmselt mingi prototüüp, mis ei pruugi kunagi müügile tulla. Innokin ei paku mingit v2, seega ei saa seda ka keegi ilmselt müüa.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist sellele coile polegi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, kerge probleem siis mul: kipub lurisema ja see valge kummijulla on koguaeg pealt ligemärg, vist ei tohiks? Ja kui luriseb ss on ka väga kange ja kurk hakkab valutama, ju tuleb vedelik kurku, proovinud teist jullat ja teist coili - sama jama, mis värk on, praak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, kerge probleem siis mul: kipub lurisema ja see valge kummijulla on koguaeg pealt ligemärg, vist ei tohiks? Ja kui luriseb ss on ka väga kange ja kurk hakkab valutama, ju tuleb vedelik kurku, proovinud teist jullat ja teist coili - sama jama, mis värk on, praak?

pealt on ta suht alati märg, aga see ei tohiks kyll mõjutada. ära keera jõuga kinni ja hoia seda pysti, kõrini täis ei tasu panna.

äkki tõmbad ka liiga kõvasti, õhku ei tule peale......

mõlemad traadid ikka töötavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist sellele coile polegi?

Coilid võta Jazzi käest Fastvape.eu või Spezzi sahtlist (Y)

Eino kui muud üle ei jää siis peab võtma jah aga eelistaks ikkagi ise tellida need kui leian kuskilt, odavam peaks tulema ja hetkel veel nendega kiiret pole :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen päris palju ringi vaadanud aga tundub, et odavamalt ei leia kuskilt ;)

Kui leiad siis anna teada, hea meelega võtan odavamat kraami sahtlisse (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ja naa. Hind on hea aga kaup tuleb kaua ja kaugelt ja toll vajutab tõenäoliselt maksu peale - kaup väljastpoolt euroliitu ja maksumusega üle 22€.

Ma ei osta neid ju 5-10 vaid sajakaupa =/

Lõppkokkuvõttes poola ikka odavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ja naa. Hind on hea aga kaup tuleb kaua ja kaugelt ja toll vajutab tõenäoliselt maksu peale - kaup väljastpoolt euroliitu ja maksumusega üle 22€.

Ma ei osta neid ju 5-10 vaid sajakaupa =/

Lõppkokkuvõttes poola ikka odavam.

:lol::lol: muidugi muidugi, mul läksid proportsioonid paigast ära, sellele nagu ei mõelnud, et kogused ju sul teised (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen päris palju ringi vaadanud aga tundub, et odavamalt ei leia kuskilt ;)

Kui leiad siis anna teada, hea meelega võtan odavamat kraami sahtlisse (Y)

Selge, kui asjad nii siis peab sinult neid tellima hakkama jep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna minu SVD saabumiseni on jäänud loetud ärevad minutid, küsin nõu, et kuidas peaks iClear30 esimeseks kasutamiseks ette valmistama? Mõned on täheldanud esimeste paagitäitega võõraid tehnilisi maitseid, clearo detailide ja tihendite pesemine sooja seebiveega olla olukorda leevendanud. Mida võiks teha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei teinud midagi. Pane natuke jooki sisse, ime natukene ja see kõrvalmaitse peaks suht kiiresti kaduma. Korra olen natuke tõmmanud ja tyhjaks valanud, aga see oli vaid yhe coili puhul, 1/7-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

See jutt pole tegelt coilist vaid sellest et tuttikas iClear30 paak annab ise maitset . Tundub, et just need kummi tihendid. Mina soovitan ära pesta kui just 1. paaki selle kummi maitsega kimuda ei taha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tunnen iClear30 kimudes metalli maitset. Olen coili vahetanud, paaki pesnud, erinevate vedelikega katsetanud aga mitte midagi ei aita. Ehk siis minu arvates see huulik ise annab seda maitset.

*Aga võib olla on asi minus endas, sest näiteks melhior lusikat ma ka ei kannata kasutada - vastik lusika metallne maitse rikub toidu enda maitse ära...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud nõuannete eest. Ja käes ta ongi! Pistsin ühe korraliku 18650 sisse, nikoreksi clearo otsa ja juba aurab :D

Nüüd pesen clearo korpuse ja tihendid ära (coili jätan kuivaks), kuivatan ja villin täis. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...