Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

See läheb ju soojaks, ära ei sula parafiin?

Kus saaks tilga epoksiidi osta? (psühho)

Hambaorgist ei saa teha sinna troppi või?

Mul MT3Sil juba vaat mitu kuud väike punn püsib kenasti.

Või on sel augul liiga vähe sügavust, et püsima jääks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millega see kinni panna?

Kahekomponente epoksiid?
ma kohe guugeldasin seda, et mis imeloom see on :lol:
mina panin omal kunagi selle auto parandus plasteliiniga, mida on toidupoes ka müügil. Keemiline metall või miskit, pärast lükkad liivakaga õrnalt üle ja oleks nagu olnudki nii (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, et iclear toimib hästi umbes 10 vati peal. Sama takistusega monocoilid on tavaliselt 7 - 8 vahel tiksunud. Ja mahlakulust ei tasu rääkida. Täna proovisin ka oma lemmikut, maasika - mindi mixi ja on ikka vahe küll. Hoopis teisest klassist maitseelamus, kui Protanki või Viviga. Järgmise joogi keedan vast pisut vähema maitsega. Vot nii on lood.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis ka JazZ'i käest i30s kätte ja minul igatahes sellega probleemid. Esiteks on coili klemm täiesti tasa välimise äärega ega ühenda ära ei Vamo'ga ega ka iTaste SVD'ga. Küll jah vahelduva eduga töötab SVD küljes. Ei aita ka kui nõelaga klemmi väljapoole aidata. Minu enda Vamoga üldse ei midagi. Kardan, et minu selle Vamo enda ots seal samuses, kuna vahepeal jamas ka tavalise i30'ga... :|

Kas Teil ka selle i30s coli klemm välimise äärega tasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähemalt i30 annab seda keskmist osa väljapoole tõmmata . see peaks probleemi vast lahendama . Minu iclear 30 on see keskmine osa maari mm võrra väljapool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis ka JazZ'i käest i30s kätte ja minul igatahes sellega probleemid. Esiteks on coili klemm täiesti tasa välimise äärega ega ühenda ära ei Vamo'ga ega ka iTaste SVD'ga. Küll jah vaelduva eduga töötab SVD küljes. Ei aita ka kui nõelaga klemmi väljapoole aidata. Minu enda Vamoga üldse midagi. Kardan, et minu selle Vamo enda ots seal samuses, kuna vahepeal jamas ka tavalise i30'ga... :|

Kas Teil ka selle i30s coli klemm välimise äärega tasa?

Jep, iClear 30S pluss klemm on lühem kui iClear 30 oma, mis on minu meelest positiivne. Paljud on keeranud iClear 30 liiga kõvasti aku otsa, see on surunud aku pluss klemmi sisse ja pärast teised clearod enam ei toimi. Uue 30S'iga ei tohiks seda probleemi enam olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Teil ka selle i30s coli klemm välimise äärega tasa?

Jep. Täitsa tasa jah. Toimib vamo otsas ideaalselt. (Y)

Ju sul akudega ikka miski jama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähemalt i30 annab seda keskmist osa väljapoole tõmmata . see peaks probleemi vast lahendama . Minu iclear 30 on see keskmine osa maari mm võrra väljapool.

Jah mul ka i30 karva jagu väljas see keskmine klemm. Proovisin ka i30s omal nõelaga välja poole natuke aidata, ei midagi. Järk järgult Vamo otsa keerata, ikka 9,9 oomi ja nii kui keerme lõpuni ning nii ta ka selle keskmise klemmi tagasi sisse lükab.

 

Edit: Okei, arvatavasti Vamol siis klemm sees pool... Peab siis Vamo teemasse kolima ja uurima kuidas seda üles poole saaks. Nii palju kui ma youtubest vaadanud olen, on seal Vamodel see ots/sisemus hoopis teistsugune kui minu V5'l. :roll:

 

-- 06 Nov 2013 15:48 --

 

Jep. Täitsa tasa jah. Toimib vamo otsas ideaalselt. (Y)

Ju sul akudega ikka miski jama...

SVD otsas ei tööta samamoodi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul toimib SVD otsas ilma igasuguse probleemita. Ma ei ole sinna muidugi ka iClear 30 kunagi lõpuni otsa keeranud. Olen keeranud nii kaua kui on tunda et pluss klemm ühendust saab ja siis SVD krae ülesse clearo vastu keeranud.

 

Muidugi on ju variant ka et su iClear 30S'i coil on praak, ega sul pole teist coili mida proovida?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kardan et ma olen siis ise ikka vist selle Vamo otsa pekki keeranud selle i30'ga. Nüüd jändas ka vana i30'ga tükkaega enne kui tööle hakkas ning töötab nii, et pmt clearo loksub otsas, kui krae alla poole natuke keerata. Peab uurima kuidas seda Vamo V5'te lammutada...

 

-- 06 Nov 2013 16:53 --

 

Jeah sain asja tööle, algne paanika oli liiga suur. :D Proovisin nõelaga ka seda Vamo klemmi liigutada ja saigi teda natuke üles poole. Esialgse vaatlusega lihtsalt tundus, et see ei liigu seal, aga vot sulle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul yx i30 on tasa, teisel nats väljas. Coili vahetades mõnikord pole tööle hakanud, samas kui kora võttis pildi ette, siis jääbki tööle (Y)

 

30s on pea tasa äärega, väga täpselt peab püsti panema, siis seisab

Kasutan svd-d, evic'u pole proovinud uue 30s-ga.

Jooki läheb rohkem kui tavalise i30-ga, mis on ise juba joodik :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii. Nüüd kui lõpuks sain ikka tööle selle i30s'i(vamo ja enda viga), siis ma ütleks, et päris hea. Olen nüüd umbes 4+ tundi kimunud. Tossu teeb väikse wattiga juba minu meelest omajagu rohkem, kui tavaline i30 ja nagu käima läheb ka kiiremini kui see tavaline. Esialgu igatahes mina rahul. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No hakkab juba see vedeliku kogus häirima (lamp)

Täiesti lambist tekib. Näiteks kuivatasin eile õhtul kontakti ja clero otsa ära, panin kapile seisma ja läksin magama ( ei tõmmanud peale seda). Hommikul ärgates keerasin lahti ja svd klemmi peal oli suur vedelikutilk.

Jooki oli cleros vaid 1,5ml. Ma ei saa matsule pihta enam.

Kui keeran alumise tõnga 30s kyljest ära, siis näha, et pisike vahe sees, nagu ylemine osa preasiks peale. Ok, aga sealt on täielikult kuiv. Vedelik tuleb nendest õhuaukudest ikkagi välja.

 

Lahendusi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lahendusi?

Pärast suuremat tossutamist jääb sõltuvalt vedelikust mingi kondensi kogus õhukanalisse ja see nõrgub siis pikalt seistes õhuaukudest akule. Pane ööseks külili asendisse või hoopis teistpidi, siis nõrgub kõik huulikust välja ja hommikul kohe kuivem tunne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaheta coil? Mul tekib pisike tilk, pigem udu, klemmile peale tugevamat seeriat. Seistes ei tule küll miskit.

peale seeriat pole midagi, väike udu, vb huuliku seest valgubki päras alla .

Lihtsalt selle tilga korral ei tule nii palju auru enam välja. Vahe on märgatav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...