Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Nagu ma juba vapemail teemas kirjutasin, siis Innokin Iclear 30 on siiani parim clearo mida mina kasutanud olen ja paistab et GrimmGreen on sama meelt. Kuna video on olemas, siis ma ei hakka siia pikka juttu kirjutama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

olge hea ja liigutage see, teema üldteemade alla kuna tegu ei ole ju mingi ülevaatega.

Millega siis tegu on? Siin foorumis mõni koht on ka kuhu postitada võib?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no sorry aga kui sa ostad asja, ühtegi pilti, linki, mitte midagi ei pane peale oma arvamuse asjast siis see ei ole mingi ülevaade ju!

See, et video postitad ei tähenda ju meie jaoks midagi kuna me oleme seda vb näinud juba!

üldteemad ju siin clearomizers-cartomizers-f14.html

Imelik, et sellist asja üldse mainida tuleb :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust seda saab osta?

Linki paluks

Mina tellisin sealt > http://www.ukecigstore.com/new/Innokin- ... -dual-coil

Neljandal tööpäeval oli kohal. Tavaline Airmail.

Aga paistab et seal on odavam > http://pink-mule.com/iclear30-dual-coil ... ame=iclear

Seda poodi ei oska kommenteerida, pole sealt tellinud.

 

no sorry aga kui sa ostad asja, ühtegi pilti, linki, mitte midagi ei pane peale oma arvamuse asjast siis see ei ole mingi ülevaade ju!

See, et video postitad ei tähenda ju meie jaoks midagi kuna me oleme seda vb näinud juba!

 

Imelik, et sellist asja üldse mainida tuleb :roll:

Minu jaoks on kellegi tuntud tegija video ülevaade palju rohkem väärt kui mõne kohaliku (minu) arvamus. Võibolla on sul see Iclear ka kodus ja oled seda ka näinud, siis ei tohi sellest siin foorumis üldse kirjutada enam?

Teises teemas ei tohtinud sellest Iclear'ist rääkida, see oli OT ja kästi eraldi teema teha. Nüüd kui ma eraldi teema tegin, on jälle häda. No mina ei tea, mina loobun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Spezz'ile, kes omale sahtlisse selle Iclear 30 hankis.

Saan aru, et seda on võimalik soomest tellida:

http://www.esmoke.fi/product/357/innoki ... -dual-coil

Olen nüüd laupäevast saadiks seda kasutanud, tundub päris hea. Võrreldes boge kartodega on maitset vähem, aga see eest tossu on rohkem. Eks see sõltub ilmselt vedelikest kah, mul hetkel mingid peleoni PG vedelikud.

Kuna mulle meeldib kui on pigem palju tossu siis olen väga rahul selle Iclear 30-ga.

Miinuseks võib seda lugeda, et huulik on harjumatult suur ja kogu Iclear on võrdlemisi raske, mis juba niigi rasket Vamot kergemaks ei tee.

Ei tea kas see tulebs ellest, et Iclear'i sees on 2 coili ja palju nööri, aga vedeliku kulu tundub suurem olevat sellega kui boge kartodega.

Pea asi, et tossab korralikult.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks seda peaks soomest kallimalt tellima kui seda saab Eestist nii Spezz'i kui minu käest?

 

Vedelikku tarbib see tõesti rohkem kui teised clearod mida mina kasutanud olen. Samas selle eest on auru ja maitset ka rohkem.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks seda peaks soomest kallimalt tellima kui seda saab Eestist nii Spezz'i kui minu käest?

Ega ei peagi. Mina saingi Spezzi käest, lingi panin lihtsalt igaksjuhuks ka siia, kuna eelpool siin threadis oli juba ka muid linke, kust seda saada võiks.

Aga hea teada, et sul ka neid on, spezzil hetkel sahtel tühi neist. Eks näis kaua see IClear ka vastu peab, igaksjuhuks võtsin Spezzilt ühe varu coili kah, aga minu tõmbamis tempo juures tahaks loota, et enne paari nädalat seda vahetama ei pea. Ja äki siis aitab ka pesemine vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean ka andma poolt hääle et see Innokin Iclear 30 in hea automaiser, kindlasti kasutan seda edasi ja ei loobu sellest veel niipea. :) Asi mahutab normaalselt vedelikku 3ml ja tossab kõvasti rohkem kui teised ja samas jääb maitse tugevaks. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tundub, et tuleb veel yx juurde võtta. ma ei viitsi eriti pesta seda.

samas kui uus vedelik sisse visata, siis algul on segune maitse, mis kaob varsti ära (pesemata versioon)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See tulebki eoses suure karbiga, milles ainult põhividin sees? Oleks oodanud sellest ülepingutatud kestast ka mõne coili leida. Minu tagasiside on nõrk. Lahjaks teeb vedelikud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See tulebki eoses suure karbiga, milles ainult põhividin sees? Oleks oodanud sellest ülepingutatud kestast ka mõne coili leida. Minu tagasiside on nõrk. Lahjaks teeb vedelikud.

milles väljendub lahjaks tegemine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See tulebki eoses suure karbiga, milles ainult põhividin sees? Oleks oodanud sellest ülepingutatud kestast ka mõne coili leida. Minu tagasiside on nõrk. Lahjaks teeb vedelikud.

Sain ka just kätte enda oma mille tellisin siis Spezzilt. Ise olin ka natukene pettunud, et ainult 1coil sellise hinna eest. Aga paak tundub päris edukalt toimima hetkel. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See tulebki eoses suure karbiga, milles ainult põhividin sees? Oleks oodanud sellest ülepingutatud kestast ka mõne coili leida. Minu tagasiside on nõrk. Lahjaks teeb vedelikud.

Palju sa vedelikku oled tarbinud sellega? Mina olen täheldanud et uue coiliga on alguses maitse umbes sama tugev kui Vivi Nova'ga. Peale umbes 3ml tõmbamist tuleb alles õige maitse välja.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

endal hetkel teine coil kasutuses, (esimene kuivab), need ei maksa ju roppu hinda, et juurde osta. ok, ehk tõesti oleks võinud yx kaasas olla ehk.

Mu point on see, et enamus karbitoodetel on tavaliselt ikka 2 lisa colili kaasas. Mis selle siis nii eriliseks teeb , et kaasa ei antud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karbi hind vist :D Aga jah, ma nüüd võtsin kätte ja proovin paar paagitäit ära sellega. Lahja all mõtlen, et kurgus ei anna tunda tõmmates samamoodi kui vivil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen seda kasutanud nüüd ühe nädala. Toimib päris hästi ja mingit lekkimist pole tähele pannud ainult kui alla 1ml vedeliku alles on siis hakkab kärsakat andma. Proovisin ära, et ühe paagiga sain 377 tõmmet mis on natuke vähem kui keskmiselt päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen seda kasutanud nüüd ühe nädala. Toimib päris hästi ja mingit lekkimist pole tähele pannud ainult kui alla 1ml vedeliku alles on siis hakkab kärsakat andma. Proovisin ära, et ühe paagiga sain 377 tõmmet mis on natuke vähem kui keskmiselt päevas.

mul vist pikemad tõmbed, ma pean seda ikka poole päeava pealt täitma (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen seda kasutanud nüüd ühe nädala. Toimib päris hästi ja mingit lekkimist pole tähele pannud ainult kui alla 1ml vedeliku alles on siis hakkab kärsakat andma. Proovisin ära, et ühe paagiga sain 377 tõmmet mis on natuke vähem kui keskmiselt päevas.

Kõiki ülemise coiliga clearosid tuleb kallutada kui vedelikku vähe sees on. Minu kogemuse põhjal tahab Vivi Nova juba palju varem/rohkem kallutamist kui iClear.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...